מחפש סמארטפון עד 2000 ש"ח דרישות בפנים - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש סמארטפון עד 2000 ש"ח דרישות בפנים

Dubliner

Recommended Posts

היי,

אני רוצה לקנות סמארטפון בתקציב הנ"ל כאשר אלה הדרישות מהמכשיר:

1) גודל: 4.0-4.5 אינטש.

2) זכרון אחסון: אפשרות הרחבה עם SD או לחלופין מעל 32GB זכרון פנימי (למרבה הצער זה פוסל מכשירים כמו הנקסוס 4, אבל זה קריטי...).

3) זכרון RAM: לפחות 1GB.

4) מערכת הפעלה: עם עדכון ג'לי בין.

5) תדרים: עדיפות לתמיכה באורנג'.

- לאיכות המצלמה אין שום חשיבות, יעשה בה שימוש מועט מאוד אם בכלל.

תודה מראש לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגלקסי S3 יתאים (מסך גדול יותר במעט)

המכשיר עולה 2500 בערך, מעל התקציב של פותח הטרד

לפותח הטרד:

לפי הדרישות שלך, לא קיים מכשיר כזה. אתה צריך להוסיף כמה מאות שקלים מעבר - או להתפשר על מכשיר סיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל, הגלקסי S3 לא רק שמעל התקציב אלא גם מעל הגודל. יצא לי להחזיק אותו ביד והוא גדול מדי בשבילי.

לצורך השוואה החזקתי גם את הסוני T שהוא בגודל 4.55 וזה היה המקסימום שעדיין נוח לי (אם כי המכשיר הספציפי הזה גם כן מתומחר גבוה מדי).

נכון שגלקסי S2 עונה על הדרישות אבל הוא כבר מיושן (רזולוצית מסך נמוכה יחסית וחומרה מתיישנת). האם באמת לא קיים מכשיר חדש יותר שיכול להחליפו?

Dimka, מה יהיה המינימום לדעתך שצריך להוסיף כדי לענות על הדרישות ואיזה מכשירים רלוונטיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. הסתכלתי על ה-4X. הוא עולה רק 400 ש"ח פחות מה-S3 ולא אלפייה פחות. עדיין קצת מעל הגבול העליון וגם כנראה קצת גדול מדי (4.7).

במה ה-S2 עדיף למשל על ה-S3 מיני שעולה כ-400 ש"ח פחות (בסביבות 1500 ש"ח)? למעט המצלמה המפרט שלהם נראה די דומה.

האמת שאני מבין את ההמלצות הגורפות על ה-S2. אם אני מוריד כל אחת מהדרישות בנפרד (יכולת הרחבת זכרון, גודל מסך, מ"ה) המבחר מייד גדל משמעותית ברמת המחיר הזו (Xperia S, 4X, One S ואולי עוד כמה).

מצד שני, אני רואה לכאורה אלטרנטיבות יותר זולות מה-S2 שמציעות בערך אותו הדבר (כמו ה-S3 מיני).

אז בעצם שתי שאלות:

האם אין תחליף משתלם יותר ל-S2?

האם כדאי למתוח את התקציב ואם כן איזה מכשיר קיים שיענה על הדרישות, כולל מגבלת הגודל (נא לא להציע מכשירים של 4.7 ומעלה...)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה הייתה שבחו"ל הוא אלפייה פחות.

בS2 באמת כמו שאתה אומר תקבל מצלמה עדיפה.

בנוסף, המעבד טיפה יותר מהיר והוא תומך בקישוריות יותר מהירה.

אה והמסך הוא גורילה גלאסס

מעבר לזה באמת ההבדלים בשבליך לא רלוונטים (בעיקר כי אתה רוצה מסך קטן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר לך מה הבעיה העיקרית שלי.

אם אני מסתכל על מה שיש ל-S2 להציע אני לא רואה סיבה להוציא עליו כמעט 2K כשיש את ה-S3 mini או את ה- S Advance ב-400 ו-600 ש"ח פחות בהתאמה.

השאלה היא אם אני מותח את התקציב ל-2K (נניח אפילו טיפה יותר) אי אפשר למצוא משהו משתלם יותר שעדיין המסך לא יהיה גדול מדי.

כי אם המסקנה היא שאי אפשר למצוא משהו משתלם יותר מה-S2 בתקציב הזה, אז כבר עדיף לי לחסוך את הכסף וללכת על אחד הדגמים הזולים שנותנים תמורה זהה בהתחשב בדרישות (כמו שאמרתי המצלמה חסרת חשיבות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתך על ה-ACRO-S של SONY עם מסך 4.2 ברזולוציה גבוהה ועמידות למיים/אבק + זכוכית גורילה?

http://www.phonearena.com/phones/Sony-Xperia-acro-S_id7126

יש לו גם מעולה אבל זה לא חשוב לך...

אין כמעט בארץ אבל דרך BUY2USA יוצא ~2200 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשיר מצויין בזול מאוד אם אתה לא חייב ביצועי מעבד/גרפיקה יוצאי דופן:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=835725

חצי מחיר ומניסיון דגם טוב מאוד וקומפקטי יחסית עם מסך 4' ברזולוציה גבוהה.

באמצע הדרך יש את ה-XPERIA P המצויין והקומפקטי עם מסך יוצא דופן לטובה בגודל 4 אינטש ברזולוציה גבוהה:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=829055

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההצעות. ה-Acro S היה יכול להיות אופציה טובה למעט מחירו. אני חושב שאם הייתי מחליט להעלות את התקציב לסכום הזה הייתי מתלבט בינו לבין ה-Xperia T מכיוון שאני לא זקוק לאטימות למים.

ה-ZTE מעניין אבל נראה קצת חלש מדי עם 512MB זכרון וגם אני לא רואה שיש לו עדכון ל-JB, אז מהבחינה הזו נראה שהסמסונגים עדיפים.

ל- P אין אפשרות הרחבת זכרון...

למה כ"כ הרבה זכרון? הסיבה היא שאני חובב מוסיקה מושבע ושומע מוסיקה כל היום בעבודה. היום אני משתמש בנגן עם 16GB זכרון וזה מאוד מתסכל שאפילו שליש מאוסף המוסיקה שלי לא נכנס עליו. צריך להתעסק כל יום בערב בלהחליף קבצים על הנגן וזה מעיק. חשבתי לפתור את הבעיה הזו על הדרך עם הסמארטפון אבל אולי הייתי אופטימי מדי...

אני תוהה אם כדאי לשקול לוותר על אופציית ההרחבה ולהסתפק במכשיר עם 32GB. אמנם רחוק מלהיות אידאלי אבל זה עדיין פי 2 ממה שיש היום. במקרה הזה אני רואה שיש את ה- S ב-1800 ש"ח. מה דעתכם עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...