ציפי לבני הראשונה להכנס לקואליציה - כנראה שרת המשפטים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציפי לבני הראשונה להכנס לקואליציה - כנראה שרת המשפטים

הדוד משה

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ונגיד שעוצמה לישראל יקבלו 3 מנדטים בבחירות חוזרות,

מה זה ישנה?

הרי אין שום קואליציה שתצרף אותם, הם יהיו רלוונטיים בערך כמו המפלגה של זועבי.

הם יהפכו את הבית היהודי למפלגת ימין מתונה ויקלו את הכנסתה לקואולציה. בנט לעולם לא יהפוך לחבר של מרץ כי קהל הבוחרים שלו יזרוק אותו לכל הרוחות בבחירות הבאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, את זה אפשר להגיד גם על דב חנין :D

אין לי בעיה עם חד"ש, בל"ד ואולי אפילו מר"צ.

אני מתעב את כל מה שהם מייצגים ואת כל מה שהם עושים אבל לפחות הם לא מזגזגים.

בל"ד ומר"צ רוצים להרוג יהודים ולהפוך את למדינה ערבית והם עושים זאת.

לעומת זאת ביברמן,שמאלמרט, השמן בתרדמת וביבי הצעיר כולם אומרים דבר אחד אבל עושים דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע בקשר לבל"ד , אבל מר"צ , שמאלניים ככל שיהיו , לא מעוניינים להרוג יהודים....

אתה יכול להגיד שהפעולות שלהם פוגעות בצורה אכיפה ביהודים , אבל זה לא הכוונה שלהם.

ו"השמן בתרדמת" זה לא יפה... , מדובר באדם שעשה הרבה למען המדינה והוא בעצמו היה אחראי על בניית התנחלויות , כמו גם על הקמת העיר מודיעין בצמוד לקו הירוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם מנחם בגין , שהיה אחד הקיצוניים במדינה , אבל הוא אחראי על פינוי שטח הרבה הרבה יותר גדול.

אני לא תמכתי בהתנתקות , אבל הוא נבחר בצורה דמוקרטית כשאנשים ידעו טוב מאד מה הוא מתכנן, והייתה לו ממשלה ענקית , אז מה עם כל החברי כנסת שהיו חלק מהמהלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם גורל המדינה היה מונח על כתפיו....

לפי "השמועות" , במלחמת יום כיפור לישראל כבר היו כמה פצצות אטום , אז אם במקרה לא היינו מצליחים להדוף את המצרים , אז יש סיכוי טוב שהיינו משתמשים בנשק הזה כמוצא אחרון.

חוץ מזה , אריאל שרון לא היה היחיד שהיה במלחמה הזאת , יש לי קרובי משפחה שהיו באוגדה שלו ונלחמו בתעלה .

האדם הזה הוא גיבור , ואמנם חקוק לאנשים בזיכרון דווקא יום כיפור , אבל שרון גם נלחם בכל מלחמות עד יום כיפור.

אחת הבעיות העיקריות של שרון הייתה שהוא לא עמד בשרשרת הפיקוד וזה מוטיב חוזר אצלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לקרוא קצת על מלחמת יוכ"פ. צליחת התעלה נלמדת עד היום במכללות הפיקוד ברחבי העולם. אפשר לשחק "מה היה אילו" עד מחר אבל בפועל האיש שהוביל את המהלך האסטרטגי החשוב ביותר בחזית הדרומית הוא אריאל שרון. כמובן שגם יחידה 101, הצנחנים, כיבוש אבו עגילה בששת הימים (ועוד) רשומים על שמו אבל הצליחה היתה האירוע המכונן ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אמרתי שלא , אבל אני חושב שלהביא לשרון את כל הקרדיט על המלחמה הזאת , זה זלזול באנשים אחרים שהיו מעורבים במלחמה , אם זה בפיקוד או בשדה הקרב.

וכמו שרשמתי לפני זה , אני שמעתי את מה שקרה במלחמה הזאת ממקור ראשון של אנשים שנלחמו תחת פיקודו , אז אני יודע מה הבן אדם שווה , ואין לי ספק שמגיע לו כבוד על מה שהוא עשה בשביל המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם מנחם בגין , שהיה אחד הקיצוניים במדינה , אבל הוא אחראי על פינוי שטח הרבה הרבה יותר גדול.

אני לא תמכתי בהתנתקות , אבל הוא נבחר בצורה דמוקרטית כשאנשים ידעו טוב מאד מה הוא מתכנן, והייתה לו ממשלה ענקית , אז מה עם כל החברי כנסת שהיו חלק מהמהלך...

אני לא טוב בהיסטוריה.

אם אתה מדבר על ימית, אז פחות אנשים פונו, ובפועל נחתם הסכם שמחזיק בצורה כזו או אחרת עשרות שנים,

בניגוד למהלך חד צדדי שנועד לעזור בתיקים שהתנהלו נגדו, ושאת התוצאות של המהלך חווים כל תושבי הדרם כבר שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...