ציפי לבני הראשונה להכנס לקואליציה - כנראה שרת המשפטים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציפי לבני הראשונה להכנס לקואליציה - כנראה שרת המשפטים

הדוד משה

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא חושב שאתה צודק אבל נחיה ונראה :)

אגב, הבעיה העיקרית במתווה יעלון היא שהבחירה אם להתגייס או לא נשארת בידי האברך והסנקציה היא תקציב ישיבות שאף פעם לא באמת יצליחו לקצץ (כל עוד החרדים בממשלה). בקיצור מכבסת מילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפיד הגיע לקצה של הקצה של מה שהוא מסוגל להשיג. מכאן הדרך רק למטה.

אני מוכן עכשיו לשים איתך כסף שבמידה והולכים לבחירות כי לפיד לא נכנס לממשלה, הוא מקבל יותר מנדטים ממה שהוא קיבל עכשיו (או לכל הפחות אותו דבר). כנ"ל בנט אגב.

אם הם נכנסים בתנאים של ביבי לעומת זאת, שניהם ימחקו בבחירות הבאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן עכשיו לשים איתך כסף שבמידה והולכים לבחירות כי לפיד לא נכנס לממשלה, הוא מקבל יותר מנדטים ממה שהוא קיבל עכשיו (או לכל הפחות אותו דבר). כנ"ל בנט אגב.

מסכים ב100 אחוז.

ואם הולכים לבחירות חוזרות בנט מקבל את הקול שלי אישית שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיילים ששלחתי למטה לפיד לאחר הבחירות זכו למענה, מה שבהחלט שווה אצלי כמה נקודות זכות.

כרגע אני עדיין לא בכיוון של לפיד, אבל בבחירות שניות מי יודע...

אולי עוד ידיחו את בנט והוא יחבור ללפיד...

אם הבנאדם אומר משהו ולא יורד ממנו, זה בהחלט מעורר הערכה.

ימני או שמאלני זה לא משנה. הגיע הזמן שמילה תהיה שווה משהו בכנסת.

בנט בטוח לא יאבד אותי בגלל שלא נכנס לקואליציה (אם וכאשר)... ביבי לא קדוש. גם בליכוד זמנו כבר כמעט עבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנט אולי. מאיפה יגיעו מצביעים נוספים ללפיד? מהתנועה? אני אישית חושב שיש עתיד תימחק (לחלוטין או סטייל קדימה) בבחירות הבאות בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכמים. עד כמה שאני רואה מפלגת יש עתיד היא מפלגת "מצב רוח". שינוי, הגמלאים וקדימה היו כאלו ונעלמו. לא סתם הבאתי את קדימה שמזכירה את יש עתיד בתור קובץ של אנשים שאין שמץ של קשר מאחד בינהם, דבר שיגרום לפירודה והחלשתה של המפלגה. בניגוד לקדימה אין שם כמעט אנשי מעשה אלא בעיקר אקדמאים וזה רק יאיץ את נפילתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בפרשנות, אבל זה לא באמת משנה. אגב, איך הנבואות שלך מלפני הבחירות? כמה מהם התממשו?

אני דווקא לא מסכים לגבי התחזית שלך וחושב שיש לה פוטנציאל גדול. בטח כשרואים את החומר האנושי במפלגות אחרות בארץ. אבל אתה כנראה מעדיף את החומר של רגב/דני דנון/פייגלין/אקוניס/ליברמן וחבורת הגמדים שלו.

אם כבר עוסקים בנבואות, אני צופה שאחרי עידן נתניהו נראה שינוי גדול ביחס הכוחות במפה הפוליטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב התחזיות שלי התממשו חוץ מיש עתיד. החבורה שהבאת היא לא המועדפת עלי אבל ודאי עדיפה על חבורת הלא קשורים של יש עתיד. ואא"כ אתה מתכוון להתחזקות הימין עוד יותר אז בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז תזכור להעלות את הת'רד הזה אחרי הבחירות הבאות

אגב, הקולות של לפיד בבחירות חוזרות (אם יהיו ולא סביר שאכן יהיו) יבואו לדעתי ממצביעי מפלגות נישה (כל הקולות שהלכו לאיבוד)

הקולות שהיו בעבר של קדימה לא יעברו באופן פלא לימין

הם יישארו תמיד באותו איזור ועכשיו האיזור הוא של לפיד.

אגב, שבוע אחרי הבחירות עשו סקר:

http://www.mako.co.il/special-mako-news/Article-030ba0720cf8c31006.htm

בסקר דומה אצל מינה הוא קיבל 28 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנבואה שלך חסרת טעם לחלוטין.

לפי הנבואה שלך - בעצם לעולם לא יקומו מפלגות חדשות. כי מפלגה חדשה היא מפלגת "מצב רוח". זה, כמובן, בהכרח לא נכון. המציאות משתנה. דברים משתנים. זו עובדה.

אשמח לדעת לפי אלו גורמים או פרמטרים אתה מנבא שיש עתיד היא מפלגת "מצב רוח" (כאשר הפרמטר של "מפלגה חדשה" איננו רלוונטי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...