יש כאן אנשים שיכולים לתת טיפים מה עושים עם קשרים בשיער? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש כאן אנשים שיכולים לתת טיפים מה עושים עם קשרים בשיער?

אישי555

Recommended Posts

קשר קטן אפשר פשוט להוציא (לנתק אותו מהשערות) כדיי שלא יגדל

קשרים גדולים יותר - תלוי במידה מסויימת איך אתה חופף אם אתה מיישר אותו כשאתה חופף אז הוא פחות נוטה לקשרים אחריי שהוא מתייבש (גם אם הוא מקבל צורה של כדור או פירמידה כשהוא מתייבש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? אתה מתכוון שיש קשר לצורה שחופפים שיער? אני משתמש בשמפו נגד קשקשים יום כן ויום לא. ופעמיים בשבוע שם מסיכה (כי זה מה שאמרו לי לעשות) אבל בכל זאת אני לא רואה שיפור בקשרים או בקצוות מפוצלים. אין שום פתרון מלבד החלקה במספרה?

ובוא נגיד שאני אנסה ליישר אותו בחפיפה - האם לאחר המקלחת צריך לסרק או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשו יש לי "כדור" (מה שהספקתי לגדל מאז השחרר מהצבא), הוא לא לגמרי מגיע עד הכתפים

אני חופף לא יותר מפעם בשבוע (זה לא בריא לחפוף לעיתים קרובות מידי, שיער כן צריך להיות קצת מלוכלך), מידי פעם יש לי קשרון קטן שתלוי על כמה שערות, אבל זה לא מגיע למצב של קשרים ממש

כשאני חופף אני פשוט מעביר את היד בין השיערות כמה פעמים כך שכשהשיער רטוב ומלא בשמפו הוא פשוט מחליקישר על היד בלי להיתקע ובלי קשרים, אם אני נותן לו להתייבש בצורה הזאת הוא דיי בלי קשרים גם אחריי זה

בבית ספר היה לי ארוך עד אמצע הגב אוליי, באורך כזה הוא היה מתבלגן מלא אבל עד כמה שאני זוכר הוא עדיין היה סביר (אבל אז הייתי חופף לעיתים קרובות יותר) אם אותה דרך של להעביר את היד כמו מסרק בין השיערות מלמעלה למטה בכל כיוון

עוד משהוא : כשהשיער מתייבש אחריי חפיפה הוא נוטה להתאסף ב "קבוצות" כאלה. כמה שפחות תיגע בו, הוא ישמור על ה "קבוצות" ולא ייקשר יותר מידי. אם אתה תנסה להעביר בו את היד (או יותר גרוע מסרק) כשהוא יבש אתה תפריד שיערות מתוך הקבוצות האלה ואז השיערות האלה יכולות לגרום יותר לקשרים. אל תיגע בו ברמה שגורמת לשיחרור של שיערות מהקבוצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...