קניה קבוצתית HD7850/70/XT/7950/GTX660/OC/TI - הת'רד הרשמי! הסתיימה! - עמוד 9 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית HD7850/70/XT/7950/GTX660/OC/TI - הת'רד הרשמי! הסתיימה!

tmpusr

אנא ציינו איזה דגם קניתם בקניה הקבוצתית:  

1349 הצבעות

1. 1. אנא ציינו איזה דגם קניתם בקניה הקבוצתית:

Recommended Posts

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכמות המוגבלת הזאת היא פשוט בדיחה. אני צריך לעקוב אחרי האשכול יום יום ולהפנות חברים בכדיי שאני אצא מהבית בשעה 4 וחצי ואחזור עכשיו לגלות שנגמר המלאי?

מאוד מקווה שהמלאי יחודש בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכמות המוגבלת הזאת היא פשוט בדיחה. אני צריך לעקוב אחרי האשכול יום יום ולהפנות חברים בכדיי שאני אצא מהבית בשעה 4 וחצי ואחזור עכשיו לגלות שנגמר המלאי?

מאוד מקווה שהמלאי יחודש בקרוב.

תגובה פשוט חוצפנית. דבר ראשון תגיד תודה ל-tmpusr על זה שהוא טרח כ"כ הרבה והצליח לארגן קניה קבוציתית מצויינת. כמו כן גם לא יזיק להגיד תודה ל-TMS ו-IQPC על זה שהם בכלל שיתפו פעולה, כאשר חלק ניכר מהחנויות לא ענו בכלל.

שנית, אם היית בודק לפני שהיית יוצא את הדיון הזה, היית רואה שהוא רשם שבעוד שעה ההצעה תתפרסם אז די לבכות.

כמו כן, זה היה צפוי שהמלאי יגמר מהר, לפי מה שאני רואה אנשים שעטו על הכרטיסים. אם אמרו שהמלאי יתחדש בהמשך והמבצע יהיה תקף- תחכה (תתקשר, תברר) או שתלך על כרטיס אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה פשוט חוצפנית. דבר ראשון תגיד תודה ל-tmpusr על זה שהוא טרח כ"כ הרבה והצליח לארגן קניה קבוציתית מצויינת. כמו כן גם לא יזיק להגיד תודה ל-TMS ו-IQPC על זה שהם בכלל שיתפו פעולה, כאשר חלק ניכר מהחנויות לא ענו בכלל.

שנית, אם היית בודק לפני שהיית יוצא את הדיון הזה, היית רואה שהוא רשם שבעוד שעה ההצעה תתפרסם אז די לבכות.

כמו כן, זה היה צפוי שהמלאי יגמר מהר, לפי מה שאני רואה אנשים שעטו על הכרטיסים. אם אמרו שהמלאי יתחדש בהמשך והמבצע יהיה תקף- תחכה (תתקשר, תברר) או שתלך על כרטיס אחר.

התגובה שלך מתנשאת. בסה"כ הבעתי את דעתי הכנה ואכזבתי מהמצב כרגע.

לא אמרתי מילה רעה על tmpusr, להפך - רציתי להודות לו כמה פעמים במהלך ארגון הקניה, אבל לא רציתי להוסיף תגובות "סתם" כי ראיתי שהוא מעדיף לשמור על האשכול נקי כמה שאפשר. אני רוצה להגיד באותה הזדמנות גם תודה ענקית ל-TMS ו-IQPC על ששיתפו פעולה. עם זאת, אני עדיין חושב שהכמות שהוקדשה לקניה הזאת היא מגוחכת. מראש היה ידוע שכמות המעוניינים בכרטיס היא גבוהה. אפשר היה להיערך בהתאם.

ראיתי את ההודעה שיהיה מלאי נוסף, עם זאת לא כתוב כמה ומתי. זה עדיין לא מפצה על האכזבה שהרגשתי כשקראתי שנגמר המלאי עוד לפניי שבכלל ראיתי שהקנייה הקבוצתית יצאה לדרך.

אף אחד פה לא "בוכה", וחבל שככה אתה רואה מי שמגיב תגובה שלא מוצאת חן בעיניך. את הבירורים שלי אני אעשה, תודה על ההמלצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איך חנויות בארץ עובדות... אבל כשכתוב שהמכירה עד גמר המלאי ואז נגמר המלאי תוך שעות ספורות זה מבלבל. לדעתי הדרך הנכונה לעשות את הקנייה הזאת היא עם רשימה ואז מראש אפשר היה להיערך עם כמות מתאימה לכל המעוניינים.

אבל כנראה שאני סתם לחוץ, לפי הקנייה הקודמת יש מספיק לכולם. מקווה שזה באמת המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...