קניה קבוצתית HD7850/70/XT/7950/GTX660/OC/TI - הת'רד הרשמי! הסתיימה! - עמוד 17 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית HD7850/70/XT/7950/GTX660/OC/TI - הת'רד הרשמי! הסתיימה!

tmpusr

אנא ציינו איזה דגם קניתם בקניה הקבוצתית:  

1349 הצבעות

1. 1. אנא ציינו איזה דגם קניתם בקניה הקבוצתית:

Recommended Posts

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכרטיס מסך כולל מחשב חדש והוא לגיסי .אין ספק שזה לקח ממני זמן רב (רכיבים,וינדוס. תוכנות ,בדיקות וכו')אבל לא יכול לראות שבאותו מחיר ידחפו לו "זבל" וכך לכל אדם ;) .

זה עוד 82 שח.וזה כבר חריגה אחרי שגם רכשתי לו פאד ועכבר . חוץ מזה אני מעדיף בשבילו בלי OC .למשל אצלי (570GTX OC מהמפעל הגיע) היו בעיות ..עם כל דרייבר מקבל שחזור מערכת מידי פעם במהלך משחק ..וביטלתי לגמרי. אז אני מעוניין בראש שקט לגיסי ובמיוחד לי :cool2: ,כי התלונות אחרי זה באות אליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך כולל מחשב חדש והוא לגיסי .אין ספק שזה לקח ממני זמן רב (רכיבים,וינדוס. תוכנות ,בדיקות וכו')אבל לא יכול לראות שבאותו מחיר ידחפו לו "זבל" וכך לכל אדם ;) .

זה עוד 82 שח.וזה כבר חריגה אחרי שגם רכשתי לו פאד ועכבר . חוץ מזה אני מעדיף בשבילו בלי OC .למשל אצלי (570GTX OC מהמפעל הגיע) היו בעיות ..עם כל דרייבר מקבל שחזור מערכת מידי פעם במהלך משחק ..וביטלתי לגמרי. אז אני מעוניין בראש שקט לגיסי ובמיוחד לי :cool2: ,כי התלונות אחרי זה באות אליי.

דווקא נוכחתי לדעת שכרטיסים בעלי OC מהמפעל, שגם לרוב מגיעים עם איכותי ושקט יותר, נוטים פחות לבעיות. יש לי עכשיו GTX 260 216SP ישן של GAINWARD בגרסת OC והוא עובד מעולה כבר למעלה מ3 שנים.

הSPARKLE עולה 928 והGIGABYTE עולה 978 כך שההפרש הוא 50 ש"ח בדיוק, ומקבלים פד לעכבר..

אני לא בא לקטול חלילה, אני סתם תוהה מסקרנות למה בחרת דווקא בSPARKLE כי אני הלכתי על הGIGABYTE.. =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...