הרכבת מפרט לשרת ביתי - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרכבת מפרט לשרת ביתי

Moty_p

Recommended Posts

שלום לכם, אני רוצה לקנות שרת ביתי שנותן את השירותים הבאים:

IIS, Files Share, ICS, DC-AD, WDS, DHCP, DNS, Wins

עליו רציתי להתקין Windows Server 2008 R2 64BIT

בגדול כל שרת מותג שראיתי (עד 6000) אם זה של HP \ Dell \ אחר מגיע עם טיפונת של זיכרון (לרוב 2GB וגם הוא מסוג DDR2) והרדיסק SATA רגיל 7200 ולא ראפטור, כל שרת Tower שכזה עולה לפחות 5,000 ש"ח +

שאלתי את עצמי על מה ולמה המחיר המפלצתי הזה?

ולכן הרכבתי את המפרט הבא:

Corsair CX 430W V2 Series Active PFC 12cm Fan

G.Skill 4x4GB DDR3 1333Mhz Ares Quad Channel CL9-9-9

Gigabyte Z77-D3H s1155 i3/i5/i7, Intel Z77, DDR3 1600, 2xPCI-E, VGA, DVI HDMI

Intel i5 3570 3.4Ghz s1155 6MB, GPU , Tray

Crucial m4 64GB MLC mSATA III

Western Digital Red 2TB 64MB Sata III WD20EFRX

ומארז הכי פשוט שיש, הכל יחד יוצא כ 3000 ש"ח.

2000 ש"ח פחות משרתים המותגים ועם מפרט הרבה יותר חזק,

השאלה היא האם מפרט שאפשר להרכיב ב IVORY או KSP יכול באמת לשמש כשרת למערכת ההפעלה שכבתי מעלה

האם המפרט הזה יכול באמת לתת לי שרת שעובד ועומד בדרישות שלי ל 4 עד 5 מחשבים ברשת שלי בבית?

או שחייבים לקנות שרת מותג כדי שלא היו בעיות שונות למינהם

תודה לעונים מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

<------ תראה את המפרט הקודם שלי

על המפרט הזה התקנתי בהתחלה 2008 64BIT, המחשב קרס בזמן העתקת קבצים, הזיכרון הגיע לניצול מקסימלי 4GB תוך כמה שניות ואז המחשב קרס

לאחר מכן התקנתי 2008 32BIT גם היו תופעות מוזרות, שורה תחתונה המחשב נתקע לגמרי, עכשיו מותקן עליו 2003 ובזמן העתקת קבצים הוא במאמץ רב מאוד ואיאפשר אפילו להכנס עליו דרך RDP עד שהוא לא מסיים את העבודה שלוחקת זמן רב מהרגיל,

וכל העתקות האלה זה העתקות שאני בשרת עצמו מעתיק מכונן לכונן, דרך הרשת זה בכלל לא נותן להעתיק כלום, השרת מפסיק את הפעולה באמצע ואני מקבל שגיאה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי כאילו משהו במחשב לא תקין ולא העובדה שאתה מריץ את כל השירותים האלו.

אם אצלנו שרת קבצים שרץ על Westmere dual- עם 4GB משרת עשרות משתמשים בו-זמנית, אין סיבה שC2D לא יצליח לשרת 4-5 משתמשים ב"שיא"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה מאוד עוזר אם היית מסביר למה אתה צריך שרת ביתי, מה השימושים והיעודים. כי ברוב הבתים שאני מכיר אם היית מתקין שרת לינוקס גם היית מקבל את כל השירותים האלה וגם היית בוודאי להסתפק בחומרה צנועה מאוד.

בכל מקרה, הבעיות שאתה מתאר לדעתי לא קשורות למערכת ההפעלה בכלל אלא לבעיות חומרה לחלוטין. הרד דיסק דפוק או פגום או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...