מוצר תקול | MP3 Sansa Clip Plus - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצר תקול | MP3 Sansa Clip Plus

CyborgRAT

Recommended Posts

שלום!

יש לי (Sansa Clip Plus (4 GB שהיה מוצר למון (פאק בייצור) כבר מהיום הראשון אבל התעצלתי ללכת לחנות ועכשיו, לאחר כמה חודשים, הוא כבר בקושי מתפקד (+ נתקע לי הכפתור הדלקה בדיוק אתמול) כך שאני לא יכול לכבות את המכשיר.

הבעיות שקיימות:

1) בטרייה תקולה, הבטריה לא מחזיקה מעמד הרבה זמן, ואינה יכולה להיטען כמו שצריך, המכשר נכבה באמצע הטענה שוב ושוב ולפעמים גם ההטענה מרוקנת את הבטריה.

2) מסך כבוי כמעט כל הזמן, גם כשאני לוחץ על כפתור הוא לא נדלק, רק לפעמים שבא לו. (ניסיתי גם לשחזר הגדרות יצרן ולא עוזר).

3) נתקע הכפתור הדלקה, כך שאינני יכול לכבות את המכשיר, ולהדליק אני יכול רק אם אני מחבר אותו לחיבור ה- של המחשב.

האם האחריות עדיין מכסה אותי? או שייקחו ממני סכום כסף משמעותי על התיקון, ועדיף כבר לקנות מכשיר חדש? (אני קניתי אותו ב- 220, עכשיו הוא עולה 156).

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אין נזק פיזי שבאחריותך (נפילה, רטיבות וכד') וכמובן שזמן האחריות עוד לא פג (אמרת שזה רק כמה חודשים, ואני מניח שיש לפחות שנה אחריות), המכשיר צריך להיות באחריות. איפה הוא נקנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר נקנה בסניף אייבורי בחדרה.

אני חושב שיש שנה אחריות, אבל חוץ מהקבלה לא מצאתי תעודת אחריות. אבל פעם כשקניתי מדגם cx300, האוזניות הלכו לי בזמן האחריות ובכל זאת גבו ממני 30 שקל על התיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...