אוזניות אלחוטיות לטלויזיה - צריך המלצה - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות אלחוטיות לטלויזיה - צריך המלצה

xtract1

Recommended Posts

אני סטודנט בדירה שכורה (נדיר לא?) כך שהשולחן שלי הוא בסלון, שם הטלוזיה ושגם גם חברה שלי :)

אני לא יכול לצפות ממנה לא לראות טלויזיה כל היום לכן אני מחפש מבטלות רעשים/אטמי אוזניים טובים (לא הפשוטים בשקל וחצי).

אני רוצה משהו שבאמת יבודד את הרעש של הטלויזיה אבל יראה נורמאלי - נכון שאני לא יוצא עם זה מהבית אבל לא בא לי להסתובב עם שני גושים צהובים תקועים לי באוזניים.

המלצות מאיביי יתקבלו בברכה

האמת שחשבתי על זה ויותר הגיוני (מאחר ובת זוגי היקרה גם מתחילה עוד חודש ללמוד) שנקנה חוטיות/אלחוטיות כך שכל מי שלא לומד ורוצה לראות TV יוכל לעשות זאת בנוחות.

אני משנה גם את הכותרת של הדיון ומוחק את התגובות לגבי האטמים.

אשמח מעכשיו להמלצות, אם מישהו מכיר לאוזניות אלחוטיות טובות מניסיון (יש כל מיני בסביבות ה-50 שקל אבל ההגיון אומר לי שזה חרא)

*המרחק בין הטלויזיה לספה הוא 3 מטר לערך - קצת יותר*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אטמים כמו בלינק שצירפת. הם טובים מאוד, אבל יש להדגיש כמה דברים:

יש להם שני יתרונות על פני אטמי הספוג הפשוטים: הרבה יותר נוחים וואפשר להשתמש בהם עד שהם נאבדים (ולא כמו אטמי הספוג שנהיים גועל נפש לאחר שני שימושים). מבחינת אטימת רעשים עד כמה שאני זוכר לא ראיתי (שמעתי) הבדלים (תקופת אטמי-האוזניים שלי הייתה בצבא, למטרות מטווחים בלבד :P ).

אם השימוש יהיה סדיר עדיך לקנות כאלו ולא אטמי ספוג. אטומות לרעש אין משהו שנראה 'נורמאלי'. כולן גדולות ומגושמות ובנוסף, לדעתי לא יהיה נוח ללמוד איתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שחשבתי על זה ויותר הגיוני (מאחר ובת זוגי היקרה גם מתחילה עוד חודש ללמוד) שנקנה חוטיות/אלחוטיות כך שכל מי שלא לומד ורוצה לראות TV יוכל לעשות זאת בנוחות.

אני משנה גם את הכותרת של הדיון

אשמח מעכשיו להמלצות, אם מישהו מכיר לאוזניות אלחוטיות טובות מניסיון (יש כל מיני בסביבות ה-50 שקל אבל ההגיון אומר לי שזה חרא)

*המרחק בין הטלויזיה לספה הוא 3 מטר לערך - קצת יותר*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...