בעייה בלוח אםP67 FATALTI - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בלוח אםP67 FATALTI

GMTK

Recommended Posts

שלום לכולם אני חושב שהבעייה שיש לי תתאים לפרום הזה.

אז ככה לפני כמספר ימים התחיל לקפוץ לי חלון כחול כימעט כל הזמן.

עכשיו הסיפור מתחיל רכשתי אז בקנייה הקבוצתית ובילבלו אותי על הקשוחה ובעיית ההתקנה כי זה לא כונן רגיל.

בכל זאת קניתי אותו ב500 שקל הדגם הוא C400 חיברתי אותו למחשב ואמרתי טוב נפרמט בהיזדמנות קודם נגבה את כל הקבצים מפה לשם רק היום עשיתי את זה, בזמן הזה גם קניתי ליפני יומים דיסק קשיח 2T של סוגייט.

עכשיו הכל רץ חלק הכל טוב ויפה אחרי שחרשתי את האינטרנט עדיין לא הצלחתי להבין איך אני מתקין תדבר הזה, הלוח אם שלי הוא של אשרוק פטאלטי P67 הביוס לא כלכך מובן אבל אפשר להוזיז שמה תעכבר שזה + ענק.

לא הבנתי בדיוק את מה אני משנה אז לא נגעתי אמרתי אני יעשה את זה בהזדמנות בנתיים הצטברו להם המון קבצים כמו סרטים משחקים ועוד, ואז כבר לא היה לי מקום מחקתי חלק חלק השארתי המחשב ניהיה איטי בטרוף בקושי זז בדקתי הכל, בקיצור לא היה לי כבר מקום אז החלטתי לקנות תכונן קשיח לא חיברתי אותו אפילו! הוא שכב לידי 3 ימים (אני מדבר על הכונן של הסגייט, את הSSD חיברתי איך שקניתי אותו אבל לא התקנתי עליו עדיין את המערכת כאילו הוא סתם שכב במארז מחובר) ב3 ימים האלה זה היה כאילו סיוט ענק המחשב ניתקע לגמרי לא פועל כשורה ועוד בילתי נסבל כחולים תוקע משחקים תכני HD מגמגמים לי שלא נדבר על איכות ירודה יותר שגם היא נתקעת.

ואז ניזכרתי שיש לי בלוח אם DR שמראה לי את הבעיה אז עשיתי ריסט למחשב והיסתכלתי על הלדיים ומופיעה לי בעייה A3 משהוא אניבל IDE.

אין לי מושג מה זה רוצה להגיד לי!.

חייב תעזרה שלכם אני סובל האם פרמוט יעזור כי אני במלא הולך לפרמט תמחשב בימים הקרובים בגלל הרצון להתקין תמערכת על הSSD ושגם הכונן הקשיח של סגייט יתחיל לפעול ולתת לי חופש במחשב.

תודה לכל העוזרים ממש ממש אני מתוסכל כבר.

למשל היום היה לי יום שחור אח שלי שבר לי את הUSB הקידמי במארז כי הוא לא יודע להכניס USB! והמחשב נתקע בגלל הקצר אז הפרדתי את הברזלים של הUSB.

עכשיו משהוא חדש:

עם הלוח אם אתה מקבל כמו דבר כזה עם 2 USB3 שהולך לפרונט(קדימה) של המארז בקיצור פתחתי תמחשב בשביל להכין הכל ולחבר את הכוננים הקשיחים ולסדר אותם הוזזתי את החיבור של הכונן של הUSB אז יצא הכבל שלו ואז ראיתי שהכבל לא מחובר טוב ו2 ברזלים עקומים אני מסתכל על הכבל שלו ורואה סימנים מוזרים על הגומי ומביין שהוא לא היה מחובר טוב לפחות שעתיים לסדר תברזלים שיהיו ישרים סידרתי אותם ואני רק בעצבים על מי שהרכיב לי תמחשב!!! איך עושים דבר כזה?

בקיצור אשמח עם תפתרו לי את הבעייה שהמחשב שלי החליט ליצר פתאום(:

תודה מראש לכל העזורים.

והלוח אם שלי זה הדגם המתוקן אני חושב ואפילו בטוח B3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

|

200 אנשים ניכנסו לתרד ואף אחד לא יודע על מה אני מדבר?

אף אחד לא מחזיק בלוח אם כמו שלי?

זה האתר של הלוח : http://www.asrock.com/mb/overview.asp?model=fatal1ty%20p67%20professional

זה השם שלו: Fatal1ty P67 Professional

B3.

אז ככה בדקתי בערך את הלוח הצאתי ופטרתי בערך תבעייה של החלונות הכחולים לפחות שזה גם משהוא.

אני חושב שהSSD עושה לי בלאגן ברגע שאני מחבר אותו.

אבל עדיין מופיעה לי הבעייה של הA3 על הצג של הלד בלוח אם ששום דבר לא מחובר רק הכונן הקשיח שהיה כבר מחובר לי למחשב אבל המחשב רץ רגיל.

ברגע שאני מחבר את הSSD הוא כאילו עושה עלי פוזות שהוא יותר טוב מידי למחשב שלי.

אני חושב שאני צריך לשנות משהוא בביוס בשביל שהוא יפעל טוב כי קראתי קצת ואמרו שהוא לא מחליף אותו אוטמטית חלק מהאנשים ששאלתי אותם אמרו לי שהלוח אם הזה מסובך מידי ולא קל.

בכל זאת אני רוצה ללמוד ואני מבין שאף אחד לא יכול ללמד אותי כי אף אחד לא יודע.

דיברתי עם משהוא שאמר לי חפש על הלוח אם ליד הבטריה יש כמו 3 רגלים כאלה נתק אותם וזה יעשה ריסט לביוס.

אז אין לי את ה3 רגלים האלה אז אני לא יכול לעשות סוג של פירמוט לביוס והוא אמר לי גם עם תוציא את הבטריה זה לא יעזור כי ההגדרות לא ימחקו.

רשמתי ככה בגוגל problems with a3 ide וזה מצא לי כלכך הרבה דברים אבל כן אני לא מבין כזה גדול באנגלית אז קשה לי הבנתי חלק.

אז ככה בלוח אם בחלק האחורי איפה שמחברים תעכבר יש ריסט לCMOS לא שאני יודע כלכך מה זה אומר אבל עשיתי את זה ועדיין זה לא עזר.

באמת באמת עם היתי יודע שהלוח כלכך מסובך לא היתי לוקח אותו!

פשוט המליצו לי עליו בגלל המחיר השווה שהיה עליו ואמרו לי לבדוק שזה גם הB3 המתוקן ובדקתי לעומק וכן זה הB3.

אני חושב שאני צריך לגעת בביוס ולבדוק איך מסדרים את הSSD שיעבוד טוב עם הHDD(כונן קשיח רגיל).

אני רק ביום ראשון הבא מפרמט תמחשב, לא שבא עכשיו אחריו.

אשמח להצעות ועזרה כי הביוס שלו זה אחד הדברים המסובכים! לאוברקלוק הוא הכי פשוט שראיתי בחיים אבל לדברים אחרים זה כבר סיפור אחר.

אז תודה מראש לכל העוזרים שיעזרו אשמח לפטור תבעייה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...