נייד ללימודים, קנייה בארה"ב 1070-1340$ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד ללימודים, קנייה בארה"ב 1070-1340$

rubus

Recommended Posts

לחברי הפורום שלום רב :) .

אני מעוניין לקנות חדש שישמש אותי ללימודים (תכנות-ביולוגיה). נקרתה בפניי הזדמנות לקנות מחשב בקליפורניה אשר קרובים יוכלו להביא לי בהגיעם לארץ בעוד כחודש (קצת יותר), ולכן חשבתי שזמן טוב לרכישה עצמה יהיה עכשיו. חשוב שהמחשב יהיה שקט (יש לי חבר עם מחשב גיימינג שכל פעם שהוא מפעיל את המחשב בכתה זה נשמע כמו מטוס ממריא) אך עדין הייתי רוצה אופציה למשחקים. אני קצת לא החלטי בנוגע לטווח המחיר, בגדול רציתי להוציא בסביבות 4500 שקל על הקנייה.

* מטרות המחשב? לימודים, גיימינג קל (משחקים לדוגמא: starcraft 2, civilization 5).

* גודל המסך? 13.3-14

* משקל רצוי? לא מאד חשוב, 4.5 ומטה. אם יש סיבה טובה שתוביל לחריגה, אשקול זאת.

* האם נדרש זמן ארוך (מומלץ להגדיר מהו זמן ארוך לטעמכם)? מעדיף זמן ארוך, 6 שעות זה טוב.

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (ESATA, HDMI וכו) לא קריטי, יכול להיות נחמד.

* בלוטות? גם לא קריטי, מקסימום - אני אקנה מתאם.

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? (HDD, SSD, או שילוב - דורש mSata) הייתי רוצה . אין לי במחשב הנייח, ושמעתי הרבה התלהבות מהשיפור בביצועים.

* כונן CD/DVD? צורב? כן

* כונן Bluray? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? כן, הקנייה בחו"ל. מקווה ל-3 שנים.

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? ראיתי שהרבה ממליצים על , אז זה יכול להיות כיוון טוב.

תודה רבה מראש על כל עזרה\הצעות בנושא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:jump:

רציתי גם לבקש חוות דעת על הלפטופים שהם גם טאבלטים (למשל סדרת יוגה של לנובו). עבודה עם מאפשרת לעבוד בכתב יד שזה נראה די נוח לעבודה במתמטיקה. רציתי לדעת אם משתלם לקנות עכשיו מחשב כזה, או שעדיף לקנות פשוט תוספת של לוח גרפי ללפטופ רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...