מפרט למחשב חזק ב5000 שקל - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב חזק ב5000 שקל

alon134

Recommended Posts

טוב זה לא לגמרי מדויק שאין הבדל גדול.....מילא היינו משווים 2800+ לp4 2.8c אבל אנחנו לא ובכל זאת יש הבדל די משמעותי.....ראיתי בכמה אתרים השוואות בין p4 2.8C לamd 3000 barton והם פחות או יותר באותם ביצועים...

והאמת שהם כבר באותו מחיר בערך....

אם אתה שואל אותי, הכי שווה להשקיע בAMD 64 3000+ ...מעבד מצויין ודי זול (עולה 1300~)

מכיוון שהיתרון של אינטל על הוא בישומים שאתה בדר"כ לא משתמש בהם (= קידוד וכל מיני כאלה) ומכיוון שאתה לא מפעיל 20 טריליון ישומים כדי להעמיס על המעבד ולבדוק עד כמה הוא מסוגל, אז זה הפתרון בשבילך!

אני אומר: או שתקנה Barton 2600 (ב700 שקל בערך) או שתחכה קצת להוזלת מחירים ותקנה amd 64 3000+ ... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחי , אל תדאג , אני יעשה לו אוברקלורק קבוע כמו שצריך... הרי למה יש לו לוח עם UGURU ?!

הבארטון 2500 בשבילו הוא הבחירה הכי טובה... וה2.8 לא מביא הבדל מורגש , אלא הבדל בבנצ'ים וכל מיני , זה לא משהו שתוכל להבדיל , תוכל להבדיל ביניהם רק בעוד אולי שנתיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד והדרישות שלו

אני גם לא הייתי בטוח משלם עכשיו 600 שקל יותר בשביל משהו שלא הייתי מרגיש במציאות...

מצד שני לקנות עכשיו מעבד 2600+ זה לא הכי טוב כי כבר יש 3400+ וזה אומר שמהר יותר המעבד יתיישן ובכלל שואפים מתישהו להעיף את הסדרת SOCKET A... ;)

אבל לך תדע...שוק המחשבים מפתיע כל פעם מחדש...

נ.ב.

בלי קשר, לא הבנתי מה הקטע שקונים מחשב בשביל לעשות לו OC בעיקר? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תשמעו כשיגיע לי המעבד החדש אני יראה לכולכם כמה הוא טוב יותר גם מה 3200 !

אינטל לא רק טוענים הרבה יותר מהר משחקים ותוכנות בגלל הרוחב פס הגדול, הם גם יותר מהירים בכל דבר אחר, אבל שוב, למי שיש תקציב שיקח אינטל ולמי שאין ולא פאנאטיק של ביצועים ומחפש את המחשב ההכי "משתלם" שיקח .

ובדרך כלל לא קונים מחשב בשביל לעשות לו אלא חושבים על העתיד למקרה שכן רוצים לעשות לו בעתיד שיהיה טוב באוברקלוק ולא נתאכזב ונצתרך להוציא עוד סכומים מוקדם יותר מאשר עם מחשב אוברקלוקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפיר , תעשה לי טובה , הוא גיימר ממוצע ,המחשב הזה יספיק לו מעל ומעבר לצריכות שלו... ואם הוא ישים 2.8 עם לוח טוב של או משהו הוא לא ירגיש את ההבדל בין זה לבין מה ששמתי לו במפרט עכשיו!

כי הוא פשוט לא כמונו , הוא לא פריק של HARDWARE , אבל אני מאמין שגם אנחנו לא היינו מרגישים בהבדל!

אני יודע שראיתי AXP 2500 משולב עם 8RDA3+ ו512MB ראם של אינפיניון והמחשב פשוט טס! וכפיר , ראיתי את המחשב שלך עם ה2.4 , הוא יותר איטי , לא במחינת משחקים(כי זה ברור שהוא יותר איטי כי לחברי יש 9800PRO) אלא במחינת עבודה בוינדוס...

אבל גם עם ה2.8 אתה תראה שזה לא יהיה יותר מהיר. ועוד לך יש גיגה ראם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מדבר!?!?

המחשב שלי על ה 2.4B הישן היה חמור עבודה, כל דבר שלחצת עליו הופעל לפני שהספק ללחוץ, גם כש 1000 דברים רצים ברקע אז אל תלבלב את המוח, אז אתה אומר לי שעם 3 ג'יגהרץ מ 800 באס זה לא יזיין גם את ה 3200 ?

לך תראה לא מזמן יצאה השוואה תראה בכמה לקחו את המעבדים החדשים של אי אמ די...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני הגעתי למסקנה, שאין כזה דבר מה יותר טוב, או אינטל.

לפי מה שהתרשמתי מהתגובות של כולכם, יש המעדיפים את מעבדי אינטל ויש המעדיפים את מעבדי , וגם אם אני אקנה AXP2500

אני תמיד אוכל לשדרג, אם זה ל- יותר מתקדם, ואם זה למעבד . לא כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידיוק כך , כפיר! אתה טועה ובגדול! לא יצא לך לעבוד ימים על גבי ימים עם מעבד טוב.. כמו 2500... אז אל תתחיל לספר שטויות!@ עזוב , זה ויכוח שלא יגמר.

ד"א : הייתי היום עם עופר ברעננה , כל כך הרבה מונסטרים!!! החלטתי שגם אני קונה מונסטר כנראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חסיד שלהם! כבר אמרתי שאני ממליץ לאנשים לפעמים לקחת AMD!

אבל אני חסיד של ביצועים ואינטל פשוט מאוד מהירים יותר!!

ואל תתנו לי דוגמאות של FX51 כי זה לא באיזור שלנו בכלל, אם תתנו לי כאלה דוגמאות אני אתן לכם את ה 3.4EE של ואז זה ישתיק אותכם אז דיי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו חברים, יום שלישי הוא היום הגדול ! ;D

החלטתי ללכת על המפרט הבא כי הבנתי שהוא יספק אותי מכל הבחינות במיוחד למשחקים !

מעבדי ?AMD? כמות

מחיר סה"כ

2500+(512k 333) 1

550

550

לוחות אם למעבדי ?AMD? כמות

מחיר סה"כ

AN7 ?Guru 1

620

620

זכרונות? 400 כמות

מחיר סה"כ

512MB Infineon 1

480

480

כרטיסי מסך? ATI כמות

מחיר סה"כ

9800Pro TV,DVI 128MB 1

1750

1750

דיסקים קשיחים? MAXTOR כמות

מחיר סה"כ

120GB (8MB) SATA 1

640

640

כוננים- ??1.44, CD-ROM, DVD?? FLOPPY כמות

מחיר סה"כ

Teac/SONY 1.44 1

50

50

כוננים- ??1.44, CD-ROM, DVD?? כמות

מחיר סה"כ

Toshiba X16 1

190

190

צורבים? כמות

מחיר סה"כ

52 x 32 x 52 (kit) 1

190

190

שונות ( מאווררים, נשלפים וכו'... )?? Fans כמות

מחיר סה"כ

Volcano 11+ 1

170

170

מארזים? כמות

מחיר סה"כ

ATX MIDI 400W ,p.stab.,window 1

260

260

מקלדות? כמות

מחיר סה"כ

MS 1

90

90

עכברים? כמות

מחיר סה"כ

Logitec MX510 Optical + Wireless 1

250

250

SYSTEM ASSEMLY 190

סה"כ

5430

תודה לכל מי שעזר ! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...