מפרט למחשב חזק ב5000 שקל - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב חזק ב5000 שקל

alon134

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בכלל המסכים של MAG דווקא מאד בינוניים והיו/יש להם דגמים חלשים ומזוויעים אך לצד אלו היו/יש לה גם דגמים מוצלחים אשר התבססו על שפורפת ה-TRINITRON וה-DIAMONDTRON. בגדול MAG זו חברה בינונית בחו"ל אך בארץ היבואן עשה עבודה טובה וכיום בכל בית שני תוכל למצוא מסך MAG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לציין כי סדרת הFD היא החזקה מבין כל סדרות מסכי מאג , ובמיוחד 796FD... לי יש אותו יש לי 796FD לא 2 והוא טיפה יותר טוב מה2 מכוון שהוא מבוסס שפורפרת טריניטרון... , אבל מצד שני הוא כבר ישן (4שנים...) ואין ממש הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי כי המסך הנוכחי שלי הוא MAG

והוא כהה נורא, ממש סיוט לשחק איתו. צריך לאמץ את העניים כדי לראות משהו.

ועוד משהו, אומרים שמעבדי ה- מתחממים מהר, ואני אישית משאיר את המחשב כמעט כל הזמן דלוק גם כשאיני בבית,

אבל כמובן שעל המחשב החדש שלי אני ישמור יותר אבל עדיין, אם אני ירצה להשאיר אותו ללילה כדי להוריד משחקים או סתם, הוא יתחמם כמו שאומרים? או שההתחממות מאפיינת רק את המעבדים הישנים של ??

וגם מה בנוגע רעש? אני בהחלט מעדיף מחשב שקט כמה שיותר, כי הוא יהיה בחדר שלי בו אני ישן! :o

האם המחשב שאני רוצה יהיה שקט? אם לא - יופי, אם כן - מה ניתן לעשות? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי ?AMD? כמות

מחיר סה"כ

Athlon XP 2500+(512k 333) 1

550

550

לוחות אם למעבדי ?AMD? כמות

מחיר סה"כ

NF7 (nForce2)lan,usb2 1

390

390

זכרונות? 400 כמות

מחיר סה"כ

512MB Samsung 1

510

510

כרטיסי מסך? ATI כמות

מחיר סה"כ

RADEON 9800Pro TV,DVI 128MB 1

1750

1750

דיסקים קשיחים? WESTERN DIGITAL כמות

מחיר סה"כ

80 GB 7200 ATA-100 (8MB) 1

450

450

כוננים- ??1.44, CD-ROM, DVD?? כמות

מחיר סה"כ

Toshiba X16 1

180

180

צורבים? כמות

מחיר סה"כ

Lite-on 52 x 32 x 52 (box) 1

230

230

מקלדות? כמות

מחיר סה"כ

MS + MS Mouse Optical 1

120

120

רמקולים? כמות

מחיר סה"כ

Altec Lansing ATP3 sub + 2sp 1

520

520

סה"כ

4700

ובקשר למארז-

קנה בPCH

את ה6A19 אין מארז יותר משתלם ממנו!!! פשוט מאוד! הספק לבד שווה לפחות 200, ובנוסף המארז מאוד נוח והמאוורר 120 מ"מ יותר טוב מהמאוררים שאתה מקבל עם רוב המארזים וגם יש לך מקום להוסיף עוד מאוורר.

עם המארז זה יוצא 5030 בערך.

לא חושב שתוכל למצוא מפרט יותר משתלם מזה.

יש אופציה לקחת כרטיס מסך ב500 ש"ח פחות ולשים עכבר יותר טוב או יותר טוב אבל לדעתי עדיף להשאיר את זה ככה.

מפרט מצויין שלא תתאכזב ממנו.

נ.ב- הרמקולים מצויינים! הבדל משמעותי מאוד בינם לקריאטיב! והקריאטיב לא רעים בכלל... קראתי המון ביקורות של משתמשים על הרמקולים וכולם המומים לטובה מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי , המפרט שלך פחות טוב. , פחות טוב , זיכרונות (לדעתי) פחות טובים , הארדיסק פחות טוב(לא SATA ולא 120GB) , צורב לא צריך יותר מהסוני שעולה בידיוק 190שקל וממש לא צריך יותר ממנו(הליטאון לא ישנה כלום...)

רק הרמקולים כאן יותר טובים ובשבילם לא צריך להוריד 40GB מההארדיסק ולא לשים SATA וגם להוריד את הלוח ללוח פחות טוב..(הוא ירצה אוברקלוקינג(אחרי שאני יסביר לו...))

ואת המחשב עצמו הוא רוצה קופלט בKSP.... , גם אני ניסיתי להסביר לו קצת שצריך מארז וספק טובים... אבל הוא כנראה ישים ספק יותר נורמלי בעתיד. בינתיים אפשר להסתדר עם זה(יש לי כזה בבית והוא בסדר גמור לדעתי. ואני יודע על מה אני מדבר.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי באתר חדשות שמחירי המעבדים של אינטל ירוד בקרוב מאוד במחירם בצורה משמעותית.

אם ה P4 2.8 באמת ירד למחיר ה1000 שקל זה באמת מחיר שווה למעבד חזק. (2.8 GHZ!!!)

השאלה שלי היא האם כדאי לחכות לירידה רשמית של מחירי מעבדי אינטל בחנויות בארץ ולקנות את מעבד ה-2.8 או לקנות את ה

AMD 2500 XP?

איזה מעבד יתן לי ביצועים יותר טובים ומהירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שה-2.8 יהיה יותר מהיר, אבל גם לאחר הורדת המחירים הוא יעלה בסביבות ה-1050 ש"ח, שזה 450 ש"ח מעל למחיר של AXP2500.

האם ההפרש המזערי בביצועים שווה את זה? נראה לי שלא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור שה2.8 יותר טוב , אבל עוד פעם , זה לא משהו שתרגיש אותו , היום ההבדל בין לא מתבטא כל כך בעבודה שוטפת בוינדוס , אלא אם אתה מקודד כל היום לDIVX ווצורב SVCD וMPEG2 לא תרגיש בהבדל.

ולקודד זה לא לראות ... לראות תראה אותו דבר בשניהם.

הקיצר לא תרגיש את ההבדל כמו שאני מכיר אותך... הרי אתה בעיקר משחק משחקים וגולש וכותב עבודות וכאלו. אז המחשב הזה בהחלט מספיק+.... ולא שווה לעשות בור יותר גדול בכיסיך בשביל תוספת ביצועים לא משמעותית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, אם יש הבדל ממש ממש ממש קטן בין ביצועי המעבדים, למה עדיין יש אנשים שקונים את ה P4 2.8 שהוא הרבה יותר יקר מה

A2500XP ?? ???

ואני רוצה להיות בטוח שאני לא ירגיש ביניהם הבדל במשחקים, ווגם אם אין ביניהם הבדל הנראה לעין, במה בכל זאת יש הבדל?

הרי אתם מסכימים איתי שאינטל לא עד כדי כך טיפשים לייצר מעבד שעולה פי 3 על ה A2500XP ונותן את אותם הביצועים פחות או יותר כמו שלו. לפחות לא משהו שנראה לעין, כמו שאתם אומרים! :-\

אבא שלי אומר לי שכבר עדיף להוסיף עוד 450 שקל וללכת על ה2.8 :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפיר תפסיק להגיד שטויות , זה שאתה חסיד של לא אומר שמה שאתה אומר נכון...

תבוא תבדוק אצל חבר שלי טל את הAXP 2500 לעומת ה2.8 שיהיה לך ואז תדבר , טוב?

דבר ראשון אני לא חסיד של אינטל, אני חסיד של ביצועים, ודבר שני אני קונה את ה 3 ג'יגהרץ בעוד יומיים ככה, תביא את הכרטיס מסך של חבר שלך אליי ואני אפילו יעשה דאון קלוק למעבד שלי ל 2500 מגהרץ ותראה שהוא יזיין את ה 2500 של , אני לא נגד אני הרבה פעמים ממליץ לאנשים לקחת אבל זה תלוי, אם יש לך את הכסף אז תשקיע אותו ותהנה יותר, ובמיוחד אם אבא שלך מוכן להוסיף לך את הסכום ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני לא חסיד של אינטל, אני חסיד של ביצועים, ודבר שני אני קונה את ה 3 ג'יגהרץ בעוד יומיים ככה, תביא את הכרטיס מסך של חבר שלך אליי ואני אפילו יעשה דאון קלוק למעבד שלי ל 2500 מגהרץ ותראה שהוא יזיין את ה 2500 של , אני לא נגד אני הרבה פעמים ממליץ לאנשים לקחת אבל זה תלוי, אם יש לך את הכסף אז תשקיע אותו ותהנה יותר, ובמיוחד אם אבא שלך מוכן להוסיף לך את הסכום ;)

2500 ישבור את ה2500 חתיכת זיבולים.

הבארטון 2500 עדיף מה2.8 של ויש בינהם הפרש קטן אז על תזיין את המוח.

לעומת זאת , 450 שייח בחיים לא יצדיקו את ההפרש בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...