מפרט למחשב חזק ב5000 שקל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב חזק ב5000 שקל

alon134

Recommended Posts

שלום ,

אני מעוניין לקנות מחשב חדש לעצמי והנה מפרט שחבר הכין לי

מעבדי ?AMD? כמות

מחיר סה"כ

Athlon XP 2500+(512k 333) 1

550

550

לוחות אם למעבדי ?AMD? כמות

מחיר סה"כ

AN7 ?Guru 1

620

620

זכרונות? DDR 400 כמות

מחיר סה"כ

512MB Infineon 1

470

470

כרטיסי מסך? ATI כמות

מחיר סה"כ

RADEON 9800Pro TV,DVI 128MB 1

1780

1780

דיסקים קשיחים? MAXTOR כמות

מחיר סה"כ

120GB (8MB) SATA 1

620

620

כוננים- ??1.44, CD-ROM, DVD?? DVD כמות

מחיר סה"כ

Liteon x16 1

180

180

צורבים? כמות

מחיר סה"כ

Lite-on 52 x 32 x 52 (box) 1

230

230

מארזים? כמות

מחיר סה"כ

ATX MIDI 400W usb,p.stab.,window 1

260

260

מקלדות? כמות

מחיר סה"כ

MS Internet + MS Mouse Optical 1

110

110

רמקולים? כמות

מחיר סה"כ

CREATIVE Inspire 2400 sub + 2Sp 1

330

330

סה"כ

5150

המפרט לא כולל מסך והמסך שאני רוצה הוא FD2(Diamondtron M2) 796 "17 .

באתר של ksp המסך בתמונה הוא אפור כהה , ואני רוצה כסוף בהיר , האם זה אפשרי ?

אני רוצה שמשחקים כבדים ירוצו בוא חלק ובלי בעיות.

אני לא כל כך מבין בתחום , לכן ארצה מאוד את דעתכם על המפרט.

האם הוא עומד בדרישות שלי ?

ועוד משהו , יש לי Pentium 3 ובחיים שלי לא שמעתי על חוץ מלפני כמה זמן , ואני לא מכיר אותו. לכל חבריי יש P4 Inntel ואני לא בטוח לגבי ה 2500 האם הוא יביא לי ביצועים טובים לפחות כמו ה 2.6 של ?

תודה מראש ,

אלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בניתי את המפרט , זה 5000שקל ללא מסך , מסך הוא קונה בנפרד , אבל צריך להיות מקלדת עכבר ורמקולים ב5000שקל האלו , עכשיו תענו לו אל השאלה... הוא פשוט לא סומך עלי מספיק...

והייתי גם מבקש עוד משהו , תסבירו לו עד כמה קל זה להרכיב מחשב ואיזה סיכונים כרוכים בכך...(אם בכלל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מעולה..

AMD חברה מעולה, לרוב האנשים בפורום כאן יש מעבדים שלהם.

אכן ה-AXP2500 מבחינתך ישתווה ל-P4 2.6 ואתה לא תשים לב להבדל.

אני לא משתגע על ג'נריים וספקי כח קבריים, אבל משום מה ב-KSP לא מוכרים את ה-6A19..

אבל זה מה יש שם..

המחיר של המסך - CALL, מן הסתם המחיר בטח נמוך או משהו כזה והם לא חושפים אותו לציבור, ורוצים שתתקשר כדי לקבל את המחיר.

אני לא יודע אם יש ממש טעם בלוח AN7, לא יספיק NF7-SL? מה הוא צריך uGuru בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רן , אין להם במלאי כמעט שום לוח באוטו טווח מחיר\ביצועים...

אין להם 8RDA3+ ואין להם 8RDA3I ואין NF7-SL , אז הAN7 הוא הבחירה היחידה שנשארה... , ותסכים איתי שהוא לוח מעולה...

ועוד דבר , הייתי רוצה שגם אנשים כאן יסבירו לו קצת על הרכבת מחשב , האם זה קשה? , האם כרוכים בזה סיכונים(במידה ואני מרכיב ויש לי ניסיון..(ואני באמת רציתי להרכיב לו) והאם ההרכבה שווה את ה190שקל?) תסביר לו את זה שגם יבין קצת שאני לא בא לעבוד אליו או לעצבן אותו , הוא רוצה "מוצר מוגמר" אבל הסברתי לו אלף פעם שזה שהוא קונה חלקים לא אומר שהוא לא מקבל מוצר מוגמר , ואפילו הוא יהנה מהמחשב על המקום והרכבה ישר אחרי התשלום הראשון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של המסך - CALL, מן הסתם המחיר בטח נמוך או משהו כזה והם לא חושפים אותו לציבור, ורוצים שתתקשר כדי לקבל את המחיר.

לפני כמה זמן היה המחיר של המסך הזה 1200 או משהו כזה.. אני חושב שעלה המחיר או שפשוט לא חושפים אותו לציבור בשל מחירו היקר!

ומה זה ג'נריים ?? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'נרי - חסר BRAND NAME, לא מותג.. לא מחברה ספציפית - ברוב המקרים מוצר זול שהגיע מסין (טוב הכל מגיע מסין, זה פשוט אחד זול..).

במקרה של ספק כח זה יכול להיות משמעותי, שכן ספק כח אחראי על המתחים של המחשב שלך.. לכן אנו מכנים אותם ספקי קבר.. כי כשהם מתים הם לוקחים את כל המחשב איתם...

אבל ת'סתכל על זה ככה, בטח ל-99% ממשתמשי המחשבים יש ספק כח ג'נרי והם מסתדרים איתם מצויין..

אנחנו פשוט מעדיפים להמליץ על מינימום כמו ה-Compucase 6A19 בתור מארז שמגיע עם ספק איכותי, אבל לא מוכרים אותו ב-KSP.. היחידי שיש להם הוא ה-, והוא לא זול בכלל (ולזה עוד צריך להוסיף מארז..)

באשר להרכבה - כן זה קל להרכיב מחשב.. KSP יכולים להיות קצת בעייתים בכל הנושא של האחריות אז אולי עדיף לתת להם להרכיב אותו.

באשר למסך - תתקשר ותשאל, פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מעולה, והוא אכן יספק אותך למשחקים הכי כבדים שיש.

בקשר להרכבת המחשב - הרכבת מחשב הינה עסק פשוט (למי שיודע כמובן), וזה גם יותר משתלם מבחינה כלכלית (חוסך 190 שקל בערך).

ובקשר לסיכונים, כל דבר כרוך בסיכונים מסוימים, אך לפי מה שאני מבין stingeR יריכיב לך את המחשב אז אתה יכול להיות בראש שקט יש לו ניסון וידע בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני חושב שאני ילך על המפרט הזה.

האם ה MAG FD2(Diamondtron M2) 796 "17 הוא מסך טוב איכותי ולא כהה?

כי יש לי כרגע מסך של MAG , לא יודע איזה סוג כהה כל כך במשחקים , שזה פשוט בלתי נסבל.

וגם הרמקולים INSPIRE 2500 2+1 SPEAKER הם טובים?

אני רוצה עם עוצה חזקה וגם איכות, ושאם אני יגביר אני לא רוצה שזה ישמע מכוער.

הרמקולים האלה הם קטנים , המגיעים עם סאב די גדול.

האם הגודל קובע את העוצה והאיכות של הרמקולים כיום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום ובעבר טובים נקבעו לפי איכותם ועוצמתם תמיד. זה שהרמקולים קטנים לא מעיד שום דבר על הצליל שבוקע מהם וזה שרמקולים גדולים לא מעיד שהצליל שבוקע מהם הוא טוב... אין קשר לגודל , והפעם הגודל באמת לא קובע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסכום הזה לא תוכל למצוא יותר טובים, אבל זה לא אומר שהם טובים במיוחד.

אני מאמין שבווליום גבוה עדיין יהיו לך עיוותים, כי מה לעשות זה לא שיא האיכות, אתה צריך תקציב לפחות כפול מזה בשביל מערכת 2.1 טובה (כמו ה-Altec Lansing ATP3).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאני שומע על הכי גבוה שיש , אבל אני בהחלט אוהב לשמוע מוסיקה בעוצמה גבוהה ובאיכות.

זה הרבה יותר כיף. ;D

ותגידו לי אם המסך שאני קונה או לפחות שאני רוצה לקנות הוא טוב ? :lsvader:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...