כמה שאלות על מגבר לנגן cowon c2 . - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על מגבר לנגן cowon c2 .

natan805

Recommended Posts

יצא לי לא מעט פעמים לשמוע על מגברים לנגני ,האומנם לא התעמקתי בזה הרבה,אבל לאחר הקנייה של האוזניות se215 שמשתלבות יפה עם הנגן c2 רציתי להשקיע עוד קצת ולדעת מה יתן לי ומה ישפר לי אם אני אקנה לו מגבר ומאיפה קונים.

אז לגבי הסאונד האם אני ארגיש הבדל?

האם הצלילים יהיו יותר נקיים?האם זה קטן ונייד שאפשר ללכת עם זה ברחוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגבר נדיר למצוא בארץ חנויות שמוכרות. ישנם מעט מאוד חנויות שמוכרות וזה דגמים בודדים נייחים שמיועדים לבית.

לחברת FIIO הסינית יש דגמים נהדרים ותקציביים שנותנים יחס עלות תועלת נהדר!

אתה יכול לקנות את ה-E5/ E6 שהם יהיו נהדרים לצרכיך וישבו טוב עם הקואון טוב עם חתיכת סקוטצ' קטנה יחד.

אישית אני מעדיף את ה-E5 שיותר פשוט ונוח לטעמי, אבל ב-E6 יש לך יותר פונקציות והוא גם יותר חדשני. ממליץ לך להריץ סירטונים ביוטיוב, לא חסרים סקירות וביקורות. הנושא הזה נטחן מספיק בעברית כאן ובפורומים של HT.

ה-E5/E6 עולים בערך 100 ש"ח.

אם אתה בראש של DIY, אתה מוזמן לבנות מגבר CMOY שיהיה אידיאלי, אבל יהיה גם קצת יותר גדול, סביבות גודל של קופסאת סיגריות.

יעלה לך בערך 100 ש"ח לרכיבים ולקופסה (שאתה יכול לקחת מקופסאת פח קטנה של שוקולד והרווחת על הדרך שוקולד! :) ).

בהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אבל תראה, אני לא צריך מגבר בשביל שיהיה לי עוצמה יותר גבוהה בנגן, כי גם ככה אני רחוק מאד מהווליום המקסימלי אז

כל מה שאני מצפה,זה לאיכות גבוהה יותר ונקייה יותר בסאונד. השאלה אם בכלל המגבר נותן את זה למצב הספציפי שלי עם אותו נגן ואוזניות ,כי אם לא, אין לי מה לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אענה בקצרה ואשאיר לך את "הזכות לחפש" כי באמת שענו על זה המון פעמים ברשת, באנגלית, בעברית, וגם אני מספר פעמים כאן ובפורומים של HT.

מגבר במקור נועד להניע בעלות עכבה גבוה. מעבר לכך הוא "פותח את הסאונד"- מגדיל את הבמה, מסדר את הכלים במרחב ולפעמים גם תורם לצלילים להיות יותר הדוקים. כשאתה מנחית על גוף חיצוני (המגבר) את פעולת הגברת הסיגנל (האות), אתה בעצם מונע מהנגן לבצע את העבודה השחורה כביכול של ההגברה, שהוא לא בצורה אידיאלית, כי המגבר שיושב בו לא הכי מדהים (למרות שבנגני קואון הוא סביר). במצב כזה ההגברה מתבצעת באופן מעט יותר טוב ותקבל צליל קצת יותר טוב בהתאם לקונגפרציה שחיברת את המגבר עם הנגן המסוים. במקרה שלך- שילוב של מגבר FIIO כל שהוא עם הC2 עשוי לתת שיפור נחמד של סביב ה-10-15% (הערכה גסה מאוד שלי עפ"י ה-E5 שהיה לי) תלוי במגבר שתבחר, בקידוד הקבצים שלך, באוזניות, ובאופן שהמגבר מחובר לנגן- אצלך זה מסלול מעט "דפוק" כי הסיגנל כבר עובר סוג של הגברה בנגן ואז עובר הגברה ראשונית, ואז השניה והדומיננטית למעשה מתרחשת במגבר שתבחר. זה הרבה מלל ותיאוריה ואני ממליץ לך לקפוץ ולנסות. מקסימום "הפסדת" 100 שקל. :xyxthumbs: הכי נורא- תמכור יד"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...