סדרות טלוויזיה - עמוד 60 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות טלוויזיה

Googleness

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
זה גם היה אמור להיות מתקפת בדיקה, לראות את היכולות שלהם (העורבים) ואז לתקוף בכל הכח (לפי השיחה של מאנס וג'ון).

אתה מדבר על ההתרחשויות של פרק 9.

in the flesh - עונה 2 ממשיכה לעניין. אחלה סדרה. שווה צפייה.

סדרת הזומבים הנורמלית הראשונה. סאונדטראק טוב.

SOA אני מקווה שזאת תהיה העונה האחרונה. כבר היו צריכים לסיים אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא SOA אחת הסדרות המתוכננות שראיתי, לא מורחים את הצופים ואפשר לשים לב שיש אירועים שכבר הכינו להם את הקרקע בעונה או שתיים אחורה. אני מאמין שהעונה הבאה תעטוף את כל הסיפור יפה ותסיים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOMINION - סדרת מד"ב/פנטזיה חדשה על מלחמה בין המלאכים לבני האדם מבוססת על הסרט LEGION.

פרק ראשון היה נחמד. יכולה עוד בקלות להתדרדר לרמה דבילית מהר מאוד.

עם אבא של ארתור ממרלין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לראות?

כן, אבל רק אם אתה פתוח לראות "תרבות" קצת אחרת ודמויות קצת פחות מבריקות מהרגיל (והתסריט גם מעביר עליהם דאחקות בצורה עדינה).

בעיקרון אם אהבת את "המגן" אתה תאהב גם את SOA, יש שם הרבה שחקנים מוכרים והסדרה כתובה די טוב, רק תתן לה כמה פרקים לפני שאתה שופט אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העונה הראשונה הייתה נחמדה מאוד והפתיעה פה ושם אבל נתנה לך את הקו של התסריט והעלילה הכללי של הסדרה...

- כולם מנוולים, כולם אינפנטילים ברמה גזאת או אחרת והתוכניות של כולם נדפקות -.

אני מנחש שבעונה 4 ירצחו את ג'ופרי, יפילו את זה על דוד שלו שכולם שונאים למרות שזאת מזימה של כלתו הטרייה מרג'רי.

איכשהו הגמד יגיע ליבשת השנייה ויצטרף לבלונדינית עם הדרקונים, שהיא אגב כל כך אהבלה שזה מדהים ובטח תגרום לכך שכל הערים שהיא משחררת ימרדו נגדה בגלל שעכשיו הם לא עבדים אבל אין להם תעסוקה יותר.

אני מנחש שהילדה הקטנה של סטארק תצטרף למסדר הרוצחים ולא תיהיה התפתחות גדולה בעונה הזאת.

הודור ימות כי אני לא יכול לסבול יותר את הציטוטי HODOR בכל חור.

אני מנחש שאמא סטארק שנרצחה תחזור לחיים בתור אחד הזומבים המהלכים האלה ותהרוג מישהו כנקמה...

אני מנחש שת'יאון ג'ייג'ויי שעכשיו הוא גברת ישוחרר מהכלא על ידי אחותו וישמש דיפלומט מסוג כלשהו.

אני מנחש שג'ון בלק הוא הבן של המלך השמוגע ואחות של נד סטארק ובשלב מסוים הוא יהפוך למנהיג של המסדר הזה במבצר בצפון וגם אותו ינסו לרצוח מספר פעמים אבל בגלל שהוא לא באמת סטארק הוא לא ימות.

העונה תסתיים בזה שכמה מבני משפחת סטארק יוצאו להורג.

אני מנחש שבעונה 4 ירצחו את ג'ופרי, יפילו את זה על דוד שלו שכולם שונאים למרות שזאת מזימה של כלתו הטרייה מרג'רי.

ניחוש יבש, אה? ראו מקילומטרים חחחחחחחחח

יש שם הרבה שחקנים מוכרים

SKeb51q.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צפיתי בפרק הראשון של Dominion, המלאכים נראים כמו גרסה של סוכני המטריקס עם תסמונת דאון, בני האדם נראים כמו ליצנים פוגשים את האימפריה הרומית\יוון העתיקה.

יש פוטנציאל מבחינת איכות הפקה ואפקטים אין תקווה לאנושות בסדרה עקב הטמטום שמתגלה מהם.

העלילה לא הגיונית, ממש לא הגיונית. הבני אדם מתנהגים בצורה לא אופיינית.

בואו נחושב רגע וניקח את הבסיס של העלילה,

אלוהים נעלם והמלאכים מכריזים מלחמה על האנושות, יש מלאכים עליונים שנראים כמו בני אדם ויש מלאכים תחתונים שהם כמו רוחות רפאים שמתשלטים על בני אדם בתור חליפות.

מלאך עליון אחד מתנדב לעזור לאנושות, מה הם עושים בסדרה? ממנים אותו למנהיג הצבאי שלהם, מה היו עושים במציאות? נועלים אותו באזור - 51 ומבצעים בו ניסויים תוך כדי חקירה מודיעינית לפתח טקטיקות וכלי נגד האיום.

נמשיך,

בסדרה יש להם עיר מוקפת חומה, שזה הדבר הכי מטומטם שראיתי מכיוון שהמלאכים בסדרה עם כנפיים ופשוט יכולים לעוף מעל החומה, במציאות הם היו פשוט בונים ערים תת קרקעיות סטייל בונקרים אטומיים ומונעים מהיתושים להיכנס.

נמשיך עם ההגיון המטופש שאיכשהו האנושות נכחדת לרמה של כמה ערי מבצר כאלה כאשר ביניהן יש אזורים נטושים, אם האנושות הוכיחה לנו דבר אחד זה שמדובר בזן של יצורים נקמנים וברגע שישנו חשש להישרדות המין הם היו פשוט משמידים בנשק גרעיני ופצצות מסוגים שונים מכל הבא ליד.

ואני יכול להמשיך עד מחר בחוסר הגיון של הסדרה הזאת.

והכי מעפן בסדרה הזאת יש לנו Baby Jesus \ מטריקס סטייל "הנבחר" בתור קו עלילה ראשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני חושב שדומיניון היא פאר היצירה (אני נותן לסדרה עוד פרק ואז כנראה אנטוש), אבל אני לא מסכים עם הטענות האלו.

ראשית, אני לא זוכר שמינו את אותו מלאך למנהיג צבאי. יש כוחות תחת פיקודו, נכון, אבל המנהיג הצבאי של העיר הוא הגנרל (וזו רק עיר אחת).

שנית, לא היו עושים אף אחד מהדברים שהצעת - את זה עושים כשאתה לוכד בכיר מצבא האויב. כשאותו בכיר עורק לצד שלך ומנדב מידע מרצונו החופשי, אתה לא צריך לחבר לו אלקטרודות לביצים... זה רק יקטין את שיתוף הפעולה שלו. בכל מקרה, לא צריך לפתח נשק נגד המלאכים, הרי כדורים וחרבות עובדים עליהם בכלל לא רע, לפחות על ה- Eight balls.

ערים תת קרקעיות? בעיה: צריך אוויר, צריך , בני אדם צריכים שמש וקצת קשה לבצע עבודות בניה נרחבות כשבינתיים שוחטים את האנשים שלך. על החומה יש תותחי נ"מ מונחי מכ"מ שכפי שראינו בתחילת הפרק, די יעילים כנגד המלאכים סוג ג שנגדם נלחמו עד עכשיו. אלו המלאכים סוג ב, שעד עכשיו לא השתתפו בלחימה, שהצליחו לחדור מבעד להגנה - וגם אז רק שניים מהשלושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...