נייד HP 1330 EJ - בעיה במסך? מחשיך לרמה של 1% באמצע עבודה ללא סיבה. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד HP 1330 EJ - בעיה במסך? מחשיך לרמה של 1% באמצע עבודה ללא סיבה.

liav12

Recommended Posts

אהלן,

מצטער אם הפוסט הזה לא שייך לכאן אלא למחשבים ניידים אבל שם לא מצאתי תקלות טכניות בנושא.

הבעיה מתחילה כך:

אמצע עבודה רגילה / משחק כל דבר שקשור לפעולה הרגילה של המחשב הנייד - המסך לפתע מחשיך עצמו לרמה של כמעט 0 מוחלט, אולי 1-2% תאורה - מה שאפילו אי אפשר לבחור תאורה כזו ברמה הכי נמוכה דרך הגדרות החשמל

הדבר משתנה אך ורק אם אני עושה LOG OFF (למדתי לעשות כבר כשהמסך חשוך עפ"י של המקשים) או לעשות ALT+FUNCTION ולגרום למסך לבחור שכפול וכו', ואז המצב חוזר כרגיל.

ממה שאני מבין זו תקלה בתוכנה ולא במסך כיוון שאני מצליח לסדר את זה במקום, אבל הדבר יכול לחרפן במיוחד במשחקים און ליין או ברגיל.

מישהו מכיר את התקלה או יודע איך פותרים דבר מוזר שכזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל זה לא עזר לי :P

מה שקורה שהמסך נהיה כ"כ שחור כאילו הוא מכובה, אבל אובייקטים לבנים ניתנים לראייה עדיין..

משהו הזוי קורה במחשב הזה ואין לי מושג מהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל זה לא עזר לי :P

מה שקורה שהמסך נהיה כ"כ שחור כאילו הוא מכובה, אבל אובייקטים לבנים ניתנים לראייה עדיין..

משהו הזוי קורה במחשב הזה ואין לי מושג מהו...

ב SAFEMODE הבעיה קיימת גם כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה אם אתה נכנס ל ומחכה שם זמן ארוך ? מתכבה ? האם ניתן לראות עליות וירידות קטנות בבהירות של המסך ?

זה יכול להיות תקלת תוכנה כמו שאתה אומר, ויכול להיות חומרה - מנורה של המסך או ממיר. כשאתה עושה log out יתכן שהמערכת הפעלה מכבהומדליקה שוב את התאורה וזה מסתדר, ואם זה יישאר מספיק זמן התאורה תתכבה לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב SAFE MOD זה לא קורה.

והשארתי את המחשב דלוק על ה לא קרה כלום...

כמו כן השארתי אתו מחובר ב DUPLICATE לטלויזיה והוא לא נכבה כמה שעות טובות.

עושה לי חשק להתקין מחדש את הוינדוס.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שמשהו קרה עם הדריבר של כרטיס המסך, נסה להבחין האם התופעה חוזרת על עצמה בפרקי זמן קבועים או בצורה אקראית.

תבדוק בהגדרות צריכת החשמל האם יש הגדרות שהשתנו.

נסה לדבר עם התמיכה של לפעמים יש להם הברקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך של מכיל פונקציה שלא קיימת במסך סטנדרטי וזה עמעום התאורה האחורית.

יש טווח בו ניתן לעבוד באופן רגיל

מה שאתה מתאר זה עמעום לרמה נמוכה מאוד

כמו שכתבו קודם, זה נשמע כמו דרייבר תקול או תוכנה ששולחת פקודות שלא אמורות להשלח לעמעם של המסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שמשהו קרה עם הדריבר של כרטיס המסך, נסה להבחין האם התופעה חוזרת על עצמה בפרקי זמן קבועים או בצורה אקראית.

תבדוק בהגדרות צריכת החשמל האם יש הגדרות שהשתנו.

נסה לדבר עם התמיכה של לפעמים יש להם הברקות.

אני אנסה להסיר ולהתקין מחדש את הדרייברים.

זה בצורה אקראית אגב, יכול להיות פעמיים ב 10 דק' ויכול להיות שבכלל לא, כמו היום.

תודה לכם על התשובות אני אעדכן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...