תצוגת המסך גולשת החוצה - גם ברזולוציה האופטימלית שלה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תצוגת המסך גולשת החוצה - גם ברזולוציה האופטימלית שלה

zorgi

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום,

יש לי בעיה מוזרה. יש לי שני מסכים. אחד מסך יעודי למחשב שאיתו רואים ללא שום תקלות. המסך השני הוא מסך טלויזיה LG 32 אינץ FULL HD שמחובר עם כבל לכרטיס המסך במחשב. גם בו ראו מצויין עד שפירמטתי את המחשב (לפני יומיים) וכרגע הבעיה היא כזאת:

תצוגת המסך גולשת החוצה בכמה סנטימטרים משלושה כיוונים- הצדדים ולמטה . זה קורה ברזולוציה שאמורה להיות אופטימלית למסך: 1080על 1920. שאני מעביר לרזולוציה 600 על 800 למשל, אין בעיה אבל לא כך זה אמור להיות. עידכנתי כבר את כול העידכונים של 7 וגם התקנתי את הדרייברים של כרטיס המסך GTX 660 . צריך לומר שכשאני רואה סתם ערוצי דרך עידן פלוס אין שום בעיה.

אין לי שום מושג מה הבעיה , תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני מעביר ל 1360על 768 המסך אכן לא גולש, אבל רואים הרבה פחות טוב וחד. העניין הוא שעד לפני יומיים לפני הפירמוט הכול עבד מצויין גם על 1920 על 1080 ואני לא מבין מה השתנה.

לגבי הבחירה של המסך LCD כמסך ראשי. ניתקתי לחלוטין את מסך המחשב הרגיל והשארתי רק את הLCD כמסך ראשי אבל זה לא עזר :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר עידכנתי את הדרייברים הכי עדכניים שיש באתר של NIVIDA

אגב, בדף שינוי הרזולוציות זה אפילו כותב לי recommended ליד הרזולויציה 1920 על 1080 וזה גם זיהה שמדובר ב '' LG TV ''

יכול להיות שיש איזה דרייברים במיוחד לחיבור אולי למסכי טלוייזיה?

עידכון: משהו עוד יותר מוזר לי. הפעלתי את הוונדוס דרך SAFE MOD ושם הרזולוציה 1920 על 1080 עובדת מצויין ! אבל כשאני עושה ריסטרט ועובר למצב הרגיל זה שוב גולש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר אצלי קרה משהו שונה הורדתי ברזולוציה של המסך LCD HD READY ראיתי את כל המסך אבל לא יכולתי לגלול למטה עד הסוף עם העכבר,

כאשר העלתי את הרזולוציה יכולתי להגיע לכל הפינות בדף אין לי מושג למה זה קרה.

בנוגע לבעיה שלך אולי אתה על OVER SCREEN בהגדרות של הטלוויזיה ניסיתה לשנות? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...