יש פה מישהו שמריץ Ivy Bridge על 5GHZ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש פה מישהו שמריץ Ivy Bridge על 5GHZ?

Bug2000

Recommended Posts

1.55V בערך, טמפ' ? בקיץ זה הגיע לאזור ה70-80 מעלות בשיא המאמץ, בחורף עומד על 60 בערך.

ואני עובד במצב של PUSH PULL זה יעיל בגדול רק במצב קיצוני לדוגמאת מקסימום מאמץ וOC, לי אישית זה הוריד באזור ה3-5 מעלות במאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.55 ... לא ניסיתי מתח כזה, ב 1.5 הוא עולה אצלי לוינדאוס ב 5GHZ , אבל אחרי איזה 10 ד' ב OCCT קורס.

PUSH PULL ? הכוונה כאילו אחד מכניס אויר והשני מוציא ? מעניין איך זה תורם לעסק, כי מבחינה הגיונית לא צריך להיות שום הבדל כעיקרון ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.55 ... לא ניסיתי מתח כזה, ב 1.5 הוא עולה אצלי לוינדאוס ב 5GHZ , אבל אחרי איזה 10 ד' ב OCCT קורס.

PUSH PULL ? הכוונה כאילו אחד מכניס אויר והשני מוציא ? מעניין איך זה תורם לעסק, כי מבחינה הגיונית לא צריך להיות שום הבדל כעיקרון ...

בטח שיש הבדל . מהירות הזרימה לא משתנה , אבל הרדיאטור יוצר עומס , כך שלא עוברת דרכו אותה כמות אוויר , כמו דרך מאוורר ללא עומס כלל .

הוספת מאוורר עוזרת להתגבר על ה"עומס" , כך שסך הכל נדחף יותר אוויר דרך הרדיאטור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

אני ב-OC פשוט, כרגע עומד על 4.6 יציב, יש מצב שאני מגיע ל-5GHZ עם המעבד שלי ?

יש לי קירור מים H80, GA Z77X D3H.

הכנסתי את הערכים כמו בסרטון, עשיתי את הדרך הפשוטה שמוסברת החל מדקה 5.00:

איך אני עולה עוד? לא ניסיתי יותר מ4.6 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה להתקדם... תעלה עוד בתדר, לא יציב, תוסיף מעט מתח ותבדוק, אם יציב תמשיך אם לא תעלה עוד מתח.

לפי דעתי זה מיותר מאוד, חוץ מקיצור חיי הלוח והמעבד בנוסף לבזבוז חשמל לא תרוויח מזה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...