כחלון עזר לנו בסלולר אבל זיין אותנו בדואר? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כחלון עזר לנו בסלולר אבל זיין אותנו בדואר?

Art Tatum

Recommended Posts

התגובה הראשונה:

כך יעשה למי שהעז לצאת בסרטון בעד ביבי זה מעגל שחוזר על עצמו על כל פעם נגד מי שמעז להביע דעות שונות מזו של התקשורת,

הפעם לאחר שהיה כוכב התקשורת ואפילו הריצו אותו בראשות מפלגה השלישית בגודלה, הפעם גם הוא חוטף יומיים אחרי שהופיע בסרטון תמיכה בליכוד בראשות ביבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ספק שהתקשורת מחפשת את ביבי.

אבל קודם כל זאת לא הפעם הראשונה שהוא מודיע על תמיכה בביבי.

זאת לא הפעם הראשונה שהתקשורת מפרסמת את התמיכה שלו בביבי.

ולמה בכלל התקשורת מפרסמת כל פעם שהוא מדבר על תמיכה בביבי אם הם רוצים להחליש אותו פוליטית?

וחוץ בזה, הסרטון המדובר פורסם שבוע שעבר בכלכליסט, לפני התאריך שהמגיב מספר אחת מדבר עליו.

צריך לתת לסרטון לדבר בעד עצמו.

רואים שם בבירור איך הוא נותן להם כרטיס חופשי חודשי להעביר מה שהם רוצים במשרד התקשורת.

"רק תביאו ואני יאשר".

"נמנה וועדה המורכבת ממי שטוב לכם".

לא נשמע כאילו מכרו אותנו בזול?

אני מניח שאתה ועוד לא מעט אחרים זוכרים את המלחמה נגד התעריפים והעמלות של דואר , שניסו לחסום לחלוטין את הכדאיות של הזמנות פריטים זולים מחו"ל.

איפה כחלון היה אז?

אם לא היו עושים הרבה רעש על העניין רוב הסיכויים שהעמלה היתה עוברת כמתוכנן.

הסרטון הזה לא נראה טוב.

ככה לא דואגים לציבור הישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לתת לסרטון לדבר בעד עצמו.

רואים שם בבירור איך הוא נותן להם כרטיס חופשי חודשי להעביר מה שהם רוצים במשרד התקשורת.

"רק תביאו ואני יאשר".

"נמנה וועדה המורכבת ממי שטוב לכם".

לא נשמע כאילו מכרו אותנו בזול?

לא ממש. כמה משפטים קצרים ללא הקשר. אתה כהרגלך אוהב לנפח.

אני מניח שאתה ועוד לא מעט אחרים זוכרים את המלחמה נגד התעריפים והעמלות של דואר , שניסו לחסום לחלוטין את הכדאיות של הזמנות פריטים זולים מחו"ל.

איפה כחלון היה אז?

יכול להיות שהוא לא היה אז. אבל גם אף אחד אחר לא היה אז. הוא לפחות עשה דברים מוכחים לטובת הצרכן. לא עשה הכל? יכול היה לעשות יותר? נכון. האחרים לא עשו דבר. אז קצת מידתיות (ע"ע "זיין אותנו בדואר").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת את הסימן שאלה.

כל הדיון הוא שאלה.

הסרטון הוא שמעלה את השאלה.

אפילו משרד התקשורת שלא ידע שהסרטון קיים הכחיש את הדברים שנאמרו.

כי הדברים שנאמרו אינם דוגמה להתנהלות תקינה.

ומעידים על התנהלות קלוקלת.

כחלון פנה לעובדים וליו"ר דירקטוריון הדואר ששי שילה ואמר: "ועדת תעריפים - אני רק מחכה שתביאו, ואני אאשר גם אותה. אין שום בעיה. תגיעו אליי עם צוות לוועדת תעריפים. אחרי ועדת שגיא (ועדת תעריפים היסטורית שהעובדים התנגדו להמלצותיה - ר"ל) - אני לא יודע אם אתם רוצים את שגיא, אני לא יודע אם הוא טוב לכם. על כל פנים, תבחרו מי שטוב ואני אאשר אותו".

"ועדת התעריפים", למי שאינו בקיא בז'רגון, היא ועדה ציבורית שנועדה לבחון את שוק הדואר, ובעיקר את חברת דואר הממשלתית הפועלת בו כמונופול. תפקידה לקבוע את התעריפים, את שיטת הפיקוח הרצויה עליהם, ואת מתכונת השימוש בתשתיות חברת הדואר כדי לפתוח את השוק לתחרות. בתרגום פשוט, כחלון הבטיח לוועד העובדים שהם אלה שיקבעו את הרכב הוועדה שתפקח עליהם.

איך אתה מסביר את הדברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...