טמפרטורה גבוהה מדי בכרטיס מסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפרטורה גבוהה מדי בכרטיס מסך

alex542

Recommended Posts

לפני כמה ימים שדרגתי את המחשב מכרטיס מסך gt610 לgtx550 ti ונתקלתי בכמה דברים שנראים לי מוזרים כמו באמצע משחק crysis אז אחרי זמן מה המשחק נתקע לשנייה או שתיים לרוב בשמירה של המשחק ומדי פעם בפעולת המשחק עצמו התחלתי לחשוב כנראה שהחום זאת אולי הבעיה.

הורדתי את התוכנה Afterburner כי רציתי לעשות oc ולפי שביצעתי המרה כולשהיא בדקתי איך הוא עכשיו מבחינת טמפרטורה במאמץ תוך 5 דקות הוא הגיע לטמפרטורה של 77 מעלות בערך שלפי דעתי זה גבוה מדי בכל מקרה כרטיס המסך הזה אמור להגיע מהר לטמפרטורות כאלה?

אם לא תוכלו להגיד לי איך לגרום להקטנת הטמפרטורה במאמץ של הכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטורה בסדר, בעיקר אם מדובר על סטוק. שחק לפרק זמן ארוך יותר ובדוק האם היא עולה מעבר ל-85~ מעלות.

מה שאר המפרט שלך? אם משחק נתקע בזמן שהוא שומר זה בסדר. אם הוא מאט בזמן סצנות עמוסות זה גם בסדר- לא מדובר על כרטיס מסך חזק במיוחד וגם תלוי בשאר המערכת שלך כמובן. בדוק את ההגדרות הגרפיות במשחק ותוריד אותן בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב היה במקום סגור והיום החלטתי להעביר אותו למקום מרווח ובבדיקת מאמץ של כרטיס המסך במשך 10 דקות הטמפרטורה הכי גבוה הייתה 71 שזה שיפור טוב לדעתי.

אפילו שחקתי במשחק וראיתי שאותו דבר לא קרה אבל שחקתי רק איזה 10 דקות אז אני יראה בפעם הבאה אם המסך קופא מדי פעם לשנייה או שתיים או לא.

אחרי השיפור הזה יש צורך אולי להוסיף עוד מאוורר במארז:http://www.skypc.co.il/pl_product~931222~6~0.htm

?

כרגע יש לי מאוורר קטן בחצי מהאפשרי בחלק העליון של הצד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...