מה עדיף פיתוח אפליקציות למובייל או תואר שני במכללה במדעי המחשב - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף פיתוח אפליקציות למובייל או תואר שני במכללה במדעי המחשב

arielmaor22

Recommended Posts

שלום, אני בוגר תואר ראשון במדעי המחשב , לפני כשנה וחצי , ומאז אני עובבד בעבודה שהיא לא כל כך קשורה לתחום שלי, אני מטמיע מערכות CRM , וכעת יש באפשרותי שתי אפשרויות:

1) פיתוח למובייל

2) תואר שני במדעי המחשב במכללה.

אני מתלבט ממספר בחינות :

א) תואר שני זה יציבות לטווח רחוק מאשר פיתוח למובייל שאני לא יודע מה ילד יום.

ב) תואר שני אאלץ לפרוס לכ-3-4 שנים , ורק אז אתחיל לעבוד, ואילו באפליקציות זה שנה בלבד ואז אמצא עבודה!

ג) מי ערב לי שאמצא עבודה בפיתוח אפליקציות??

ועוד כהנה וכהנה טיעונים

אשמח להצעות או לעזור לי לראות התמונה בצורה יותר מקיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון - אף אחד לא יכול לדעת מה ילד יום.

המלצה שלי - אם אתה מחפש "תועלת מיידית" תלך על - אם מדובר על תכנון לטווח ארוך - תואר שני.

כולי קנאות (אני מקיא דם 5 שנים באוניברסיטה הפתוח ומנסה להשלים את התואר הראשון - גם זה יגיע...)

אגב - יכול להיות שאתה יכול לקבל החזרים על לימודים - תקרא על הוצאה פירותית מול הוצאה הונית. יכול לחסוך לך לא מעט כסף

בהצלחה גדולה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח בכלל שתואר שני יעזור לך. הדרישה לבעלי תארים מתקדמים מצומצמת מאוד לתחומים כמו אלגוריתמיקה.

אם אתה אחרי תואר ראשון במדעי המחשב אתה אמור להיות מסוגל ללמוד בעצמך למובייל. אם אתה יודע ג'אווה אתה בסה"כ צריך ללמוד כמה פריימוורקים ולתרגל קצת. אח"כ תבנה תיק עבודות אפילו תוך כדי עבודה כפרילנסר.

בכל מה שתבחר לעשות חשוב שתדעו. שתשמור על רלוונטיות מקצועית ותתמקד בפיתוח. ברגע שאתה מתרחק יהיה לך ממש קשה למצוא עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...