תכנות בסביבת האינטרנט - פרויקט. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תכנות בסביבת האינטרנט - פרויקט.

Bug2000

Recommended Posts

שלום לכולם 8).

אז ככה אני לומד 5 יחידות מחשבים ויש יחידה אחת שהיא תכנות בסביבת האינטרנט והיחידה מסתכמת בבניית אתר אינרטנט .

לבנות אתר אינרטנט אין לי בעיה, הבעיה היא על מה לעשות ?!?! :-\

אני צריך נושא מעניין פחות או יותר, אבל העיקר שיהיה עליו הרבה חומר ושיהיה קל להבנה ולכתיבה.

כמובן שחשבתי לעשות אתר על חומרת מחשבים, אבל משום מה לא מצאתי חומר עזר מתאים .

אז לסיכום אם למישהו יש רעיון נחמד לאתר והוא לא מסובך כל כך לביצוע אני אשמח אם תשתפו אותי ברעיון.

תודה מראש (אני חייב נושא למחר !!! :-X).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תעשה על תחום המודינג, ..?

יכלו לעזור לך פה המון אנשים נראה לי.. ::);)

אלה אם אתה רוצה אחר כך להמשיך בהנהלת האתר, ואולי לעלות אותו לשרת פרטי ולהתחיל בהקמת אתר,

ואז אתה בטח רוצה נושא יותר מקורי, ומשהו שאין הרבה מידע עליו בעברית.., שעל תחום המודינג והאוברקלוק,

יש מספיק אתרים בעברית.. :P

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שחשבתי על הקטע הזה... א-ב-ל איזה דברים יהיו לי באתר ? הכוונה מה יהיה התוכן של האתר? כמה ... ו... כמה פרוייקטים ... לדעתי זה דליל מידי :-\.

אם תציע לי דרכים בהם אוכל לעשות אתר גדול יותר כמובן שאשמח לעשות על העסק הזה אתר כי אני אוהב את העסק הזה ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל להסביר מזה המודינג, איך זה התחיל (אם אתה יודע, כי אני לא.. ;D :P).

תוכל להראות דוגמאות - .

אתה צריך אותו ממש ברמה של אתר אמיתי, או שאתה יכול לעשות אותו חפיף כזה?

לפי דעתי תעשה משהו באמצע, אתה לא צריך ממש ממש להרחיב בנושא, כמה , כמה סיקורים,

כמה מאמרים נחמדים.

אמממ, אני מנסה לחשוב מה יש על התחום.

התוכן של האתר יהיה נחמד אם הוא יהיה על הדימיון של אנשים, או מקוריות אתה יכול לעשות,

להביא דוגמאות של מחו"ל, לאיזה צורה של מכונה הם הופכים את המחשב שלהם, איך זה מתקשר לחיים

האישים של אותם אנשים, אם בכלל.

אם זה משקף אליהם משהו, אם זה התחום שלהם בחיים, או כל דבר אחר..,

אני אנסה להמשיך לחשוב על נושאים מעמיקים יותר בשבילך, כרגע לא עולה לי שום דבר לראש, אז סליחה מראש..(חרוז :P).

רן. ;):P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך יותר מדי חומר

אני עשיתי אותו דבר שנה שעברה והנושא שלי היה טכנולוגיה בישראל

כתבתי דף אחד על , דף אחד על , דף אחד הקדמה ועוד דף אחד שלא זכור לי על מה, וזהו. כל השאר זה רק לשלב את השפות שאתה לומד ותלמד (javascript,html,sql,vbscript)

וד"א קיבלתי 100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק עשית אתר מצומצם כזה והצלחת להשתמש בכל השפות? ממש אין צורך בכל השפות בשביל לעשות את מה שאמרת... נראה לי מוזר... אבל אם אתה אומר... יש לך עדיין ת'אתר? אתה יכול לקשר אליו?

אני עדיין פתוח לרעיונות... אם לא יהיה משהו טוב יותר כנראה אני אעשה על ... אבל על תחשבו שבחרתי נושא כי אני לא, אני רוצה לשמוע עוד. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי אתר על כל מיני דברים משעשעים עם מצחיקות ,טקסטים ,בדיחות וכו'

מה שטוב בנושא הזה הוא שאין בעיה להשיג חומר אתה פשוט נכנס לאיזה אתר של מישהו באותו סגנון ו"שודד" אותו 8) או שאתה משוטט בין

האתרים והוסף חומר

הכי מצחיק היה שהכנסתי מלא בדיחות על כמה ילדים מהכיתה שאפילו המורה נקרע מצחוק כשהוא ראה את זה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I did that unit last year aswell, the content really really doesn't matter, no one is going to bother to read it.

All the examiner cares about is whether you know how to use JS and ASP properly, whether you understand your own code and stuff like that. He might ask you questions like "If you wanted to change this to this what would you have to do" or " Why did you write it like that".

The bagrut itself takes exactly 15 mins, so really, don't bother inserting content...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תעשה על תחום המודינג, ..?

יכלו לעזור לך פה המון אנשים נראה לי.. ::);)

אלה אם אתה רוצה אחר כך להמשיך בהנהלת האתר, ואולי לעלות אותו לשרת פרטי ולהתחיל בהקמת אתר,

ואז אתה בטח רוצה נושא יותר מקורי, ומשהו שאין הרבה מידע עליו בעברית.., שעל תחום המודינג והאוברקלוק,

יש מספיק אתרים בעברית.. :P

;)

אלה- אלא?

אני חושב שהרעיון בכללי טוב, תסביר קצת ותפרט.

ואולי תעשה גם חנות , לא ממשית אלא דימיונית רק עם הוסף לסל והכל מערכת משתמשים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש, באמת, אתה רוצה שגם אני אתפוס אותך על שגיאות (סליחה על המילה, אבל זה הביוטי הכי נכון) מפגרות?!

תיהיה בטוח שזו טעות מחוסר צומת-לב, לא מתוך אי-ידע.

לפעמים שאני כותב אני חושב על דברים אחרים, זה גורם לי לטעות, או מסיבות אחרות. מצטער אני לא מכונה.

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש, באמת, אתה רוצה שגם אני אתפוס אותך על שגיאות (סליחה על המילה, אבל זה הביוטי הכי נכון) מפגרות?!

תיהיה בטוח שזו טעות מחוסר צומת-לב, לא מתוך אי-ידע.

לפעמים שאני כותב אני חושב על דברים אחרים, זה גורם לי לטעות, או מסיבות אחרות. מצטער אני לא מכונה.

::)

זה משנה את כל המשמעות בגלל זה שאלתי אין צורך להתעצבן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...