הרדיסק MAXTOR 20GB שנת 99 בעיה מוזרה של רעש - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרדיסק MAXTOR 20GB שנת 99 בעיה מוזרה של רעש

ינשוף לבן

Recommended Posts

ההרדיסק הנ"ל איתי משנת 99 לפני מספר שבועות הוא התחיל להשמיע רעש מוזר מאין צפצוף כזה חלש ומעצבן לא יודע איך להסביר את זה בהתחלה חשבתי שמדובר באחד המאווררים שהחליט להתקלקל ד.א. המחדש בן שנה הארדיסק היה חשוב מדי מכדי שהוא יעבור עם המחשב השני אז הוא נשאר אצלי.

בכל מקרה פתחתי הקופסא ראיתי האבק ניקיתי האבק גם מהארדיסק אך הרעש לא פסק האם למישהו יש את התשובה לשאלה מה לעזאזל הרעש הזה מאין צפצוף מעצבן שמסיט את הריכוז לא יודע איך להגדיר אותו אני בטוח שמישהו אי פעם פה שם בסביבה נתקל בכזו בעיה ויודע איך לסדר אותה ואני מעדיף שלא לקנות ארדיסק חדש עד שאני יקנה מחשב חדש (חודש חודשיים) ביינתים אני רוצה לעבוד עם מה שיש על המחשב הזה כדי להעביר אותו לאחי הקטן יש טיפים רעיונות דרישות בקשות משהו שיכול לעזור לי????

[glow=red,2,300]ד.א.

אני בטוח שזה הארדיסק כי כאשר ניתקתי את החשמל והפעלתי את המחשב הרעש הפסיק.[/glow]

הצילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגבה על ההרדיסק החדש שתיקנה, הרי כשהישן יתקלקל לא תרצה להישאר בלי מחשב.

מומלץ 80-120GB משיקולי מחיר, אבל אם אתה ממש לחוץ תקנה 40GB ב 350 שקל.

כדאי שיהיה עם 3 שנים אחריות (למשל מסדרת JB עם 8MB).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את אותו ההארד דיסק עד לפני שבוע/יים ואני יודע בדיוק לאיזה צפצוף אתה מתכוון ואז הבנתי שיכול להיות שזה הרעש של הסמארט ולבסוף הלך ההארד דיסק...

כמו שדרק מן אמר [glow=red,2,300]תתחיל בגיבוי[/glow].

נ.ב.

ההארד דיסק שלי היה גם 20 ג'יגה שנת 99 ושל מקסטור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל לגבות..

למרות שיכול להיות שהוא יחזיק לך גם עוד איזה שנה אבל עדיף לא לקחת סיכון

זה ממש לא משתלם לתקן את ההארדיסק... פשוט תשיג חדש

(יש לי איזה 10GB שהתחיל לפני שנה וחצי לעשות רעשים של מטוס סילון+מכונת כביסה

והוא עדיין פועל 24/7 במחשב השני שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...