שדרוג כרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג כרטיס מסך

Snake_Eater

Recommended Posts

שלום לכולם!

עשיתי את ה-Benchmark של Catzilla והמחשב שלי קיבל ציון נמוך. מאוד. מבחינת שדרוגי חומרה הוא המליץ לי לשדרג את כרטיס המסך שלי. הכרטיס הנוכחי שאני משתמש בו הוא 2048MB Geforce GTX 460.

חיפשתי קצת באינטרנט ונתקלתי בכרטיס הזה: http://skypc.co.il/pl_product~GVN670OC4~8~0.htm

מה דעתכם? האם שווה את ההשקעה? אני פתוח גם להצעות אחרות כל עוד הן מנומקות היטב.

תודה מראש לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לפגוע, אבל אתה רוצה לשדרג על סמך המלצת תוכנה? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

חסר לך משהו עכשיו שאתה רוצה להחליף?

מספר דברים שלא כללת:

• מפרט מלא (תעלה תמונה של כל הכרטיסיות של התכנה).
  • ספק כוח (דגם+חברה), נמצא על מדבקה של ספק הכוח. אתה יכול להעלות תמונה אם אתה לא מבין מה רשום שם.
  • מה מטרת השדרוג?
  • באילו משחקים/תכנות אתה משתמש?
  • אם זה למטרת גיימינג, אז מה רזולוציית המסך?
  • מה חסר לך עכשיו, שאתה רוצה להרוויח מהשדרוג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לפגוע, אבל אתה רוצה לשדרג על סמך המלצת תוכנה? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

חסר לך משהו עכשיו שאתה רוצה להחליף?

מספר דברים שלא כללת:

• מפרט מלא (תעלה תמונה של כל הכרטיסיות של התכנה).
  • ספק כוח (דגם+חברה), נמצא על מדבקה של ספק הכוח. אתה יכול להעלות תמונה אם אתה לא מבין מה רשום שם.
  • מה מטרת השדרוג?
  • באילו משחקים/תכנות אתה משתמש?
  • אם זה למטרת גיימינג, אז מה רזולוציית המסך?
  • מה חסר לך עכשיו, שאתה רוצה להרוויח מהשדרוג?

זה לא רק על סמך התוכנה. אני משחק PlanetSide 2 ו-MechWarrior Online והביצועים של המחשב שלי ירודים. התוכנה רק עזרה להצביע על הגורם לבעיה.

מפרט:

מעבד: Intel i5 760 2.8GHZ

כרטיס מסך: 2048MB GTX 460

לוח אם: Technology P55-USB3

זיכרון פנימי: 4GB DDR3

מערכת הפעלה 7

מטרת השדרוג: להריץ משחקים של ימינו בצורה חלקה בלי לכוון את כל ההגדרות על מינימליות, כרגע לא מדבר אפילו על משחקים עתידיים.

רזולוציית מסך: 1280X1024

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי שדרג ל8GB,תעשה OC למעבד ותוכל בכיף לסחוב עוד דור אפילו.

אם משחקים מקרטעים תנסה לעשות OC לכרטיס מסך קודם ולראות את התוצאות לאחר OC,אם עדיין לא מספיק - שדרג לפי התקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איך עושים OC ואני בהחלט לא מתכוון להתעסק עם זה.

לגבי הגדלת , סיפור מצחיק - בתוך המחשב שלי יש גוף (נדמה לי) שחוסם פיזית את אחד מהסלוטים, אז בפועל יש לי רק סלוט פנוי אחד. 6GB יספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...