דפדפן מדיה חדש - Torch - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דפדפן מדיה חדש - Torch

oren99

Recommended Posts

בהפעלה הראשונה הסמן media נשאר אפור ולא משתנה לוידיאו גם בתוך צפיה בסרטון לדוגמה. צריך לסגור ולהיכנס שוב ואז עובד.

עובד לא רע, אך האתרים הבעייתים נשארים בעייתים. לדוגמה - מאקו. מוריד רק את הסרטון הראשון בצפיה, שזה בעצם רק סרטון לוגו של מאקו באורך 2-3 שניות.

התמיכה המובנת בטורנט נחמדה. למרות שלא ניסיתי אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהפעלה הראשונה הסמן media נשאר אפור ולא משתנה לוידיאו גם בתוך צפיה בסרטון לדוגמה. צריך לסגור ולהיכנס שוב ואז עובד.

עובד לא רע, אך האתרים הבעייתים נשארים בעייתים. לדוגמה - מאקו. מוריד רק את הסרטון הראשון בצפיה, שזה בעצם רק סרטון לוגו של מאקו באורך 2-3 שניות.

כנ"ל פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה האינפורמטיבית.

בקשר לבאג עם סמן המדיה, אנחנו בודקים.

בקשר לאתרים הבעיתיים, אנחנו מודעים לעניין. יש בעיה חוקית כלשהי, להטמיע בדפדפן פתרונות שהם ספציפיים לאתר מסויים.

כרגע האפשרות עובדת באתרים הגדולים (youtube, dailymotion, וכו)

לגבי למה לשתמש בזה ולא בפיירפוקס עם תוספים, רק מטעמי נוחות, פשטות ומהירות.

יש גם אופציית share נחמדה לכל דף שרואים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

דפדפן מצויין ממש מהיר למחשב נייד ישן מומלץ מאד למי שאוהב רק בעיה אחת יש לי שאני פותח את הדפדפן עולה דף הבית ואיתו עולה גם דף אחר דף חיפוש כלשהו כל הזמן אני צריך לעבור אליו ולסגור אותו איך אני פותר את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הגיע למחשב של אח שלי איכשהו,

יש מצב שאתם דוחפים אותו דרך תכונות מסויימות ומעצבנות (ככה שהוא מותקן בלי שבאמת רוצים אותו?)?

ואני אבדוק את זה בימים הקרובים ואתן חוות דעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עברית.

לך להגדרות -> הצג הגדרות מתקדמות

ושם יש שפות.

אנחנו לא מתקינים בלי שמישהו רוצה. רק דרך דף ברור שמסביר לך מה אתה הולך להתקין.

עלה השבוע משהו חדש:

http://music.torchbrowser.com/

זה יהיה חלק מהדפדפן בקרוב. מאוד דומה ללאודלי ז"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...