HOT MOBILE רמאים - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HOT MOBILE רמאים

djdodo

Recommended Posts

נמאס לי כבר מכל השטויות האלו של כל החברות הגדולות

ראיתי פרסומות של הוט על מבצע של 49 שקלים לחצי שנה וזה גם מה שכתוב באינטרנט.

התקשרתי אליהם כדי להתחבר אבל אמרו לי אם אני עובר אליהם דרך הטלפון אז יתנו לי 4 חודשים בלבד!! מה נסגר איתכם רמאים!?!?

אמרו לי אם אני רוצה חצי שנה שאני ארשם דרך האינטרנט ומיד אחרי זה הנציג אמר שדרך האינטרנט אני אחכה חודש לכרטיס SIM ואם עושים דרכו

אז זה תוך יום. רמאים!!!! פרסום כוזב!!!! עושים הכל כדי שלא יתנו את ההטבה שהבטיחו.

אמרתי לכו לעזאזל ואני ארשם באינטרנט, אבל מה, דרך האינטרנט זה בלתי אפשרי לעשות.

אני מכניס את הפרטים שלי ולוחץ על הרשמה וזה אומר לי שיש שגיאה.

ניסיתי לדבר עם נציג שירות והתשובה היא ברורה "עזוב להצטרף דרך ובוא אני אנייד אותך" רמאים!!!!

אני בטוח שזה בלתי אפשרי להצטרף דרך האינטרנט. גנבים ורמאים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאין לך יכולת מינימלית לתפעל אתר לא הופך אותם לרמאים.

אני יכול ללמד אותך.

נציג אמר לי שהאתר שלהם זה בלוף והם עושים את זה בכוונה ככה ולא נותנים שום תמיכה לאינטרנט.

רמאים!!!! צריך לתבוע אותם על פרסום כוזב!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסיתי להצטרף אליהם גם, אך כשניסיתי להכניס את הכתובת שלי, גיליתי שאי אפשר. למערכת מסתבר אין את הרחובות של גדרה, ואין אפשרות לשלוח אליי הביתה. בשיחה עם נציג שירות נאמר שידוע על הבעיה, ואין מה לעשות עם זה, ואם אני רוצה, אפשר להתחבר גם דרכו..

חשבתי שזו תקלה מקומית. עכשיו זה נשמע כמו שיטה.

בכל מקרה, אני מאמין שזה יותר בגלל צוות תחזוקה כושל, והתנהלות כושלת, ולא מדיניות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה אנשים מתפלאים, הוט ידועה בתור חברה עם שירות מגעיל בכל התחומים (כבלים, וכו') מאז ומתמיד.

הם גרמו כבר להורים שלי לקבל עצבים כמו שאני בכל שנותיי לא הצלחתי, ואני אישית מחרים את החברה הזאת.

כבר קרוב ל4 שנים שאני לא מתעסק איתם, ואני מודה ליס, וסלקום על השירות האדיב. מבחינתי השקט הנפשי שלי שווה כמה שקלים בחודש, ושלא ינסו לערבב אותי עם אותיות קטנות.

להתרחק מהם כמו מאש.

במידה ויש פה איזה נציג יח''צ בפורום, כמו שקורה לפעמים - אז אני מקווה שהשטן משלם לך מספיק בשביל שתישן בלילה עם השקרים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה פה בדיוק?הם מפרסמים בכל מקום שההטבה שזה ל-6 חודשים היא למנייד את הקו שלו דרך האתר בלבד.כתוב במפרוש כי במידה ואתה מתחבר דרך נציג או דרך נקודת מכירה אתה מקבל הטבה ל-4 חודשים.החברה מנסה לקדם self service דרך האתר וזה לגטימי ומובן. אז הם אשמים בחינוך שקיבלת ? :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האינטרנט שלי עובד כרגע על מהירות של 128kbitps (כן כן) לאחר בירור הם טוענים כי עברתי 5gb בתוך 10 ימים. גם אם זה היה נכון, המהירות הזאת ככה כבר לפחות חודש ברציפות..משהו פה מסריח אצל הוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האינטרנט שלי עובד כרגע על מהירות של 128kbitps (כן כן) לאחר בירור הם טוענים כי עברתי 5gb בתוך 10 ימים. גם אם זה היה נכון, המהירות הזאת ככה כבר לפחות חודש ברציפות..משהו פה מסריח אצל הוט

רוצים לראות משהו שאין בהוט מובייל ? או בכמה חברות אחרות....

12c3_33a_uc8yc.jpgUploaded at Picoodle.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...