תחשבו פעמיים לפני קניית נעלי Nike. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחשבו פעמיים לפני קניית נעלי Nike.

adamginz

Recommended Posts

מעניין מה איך ההומוריסטים כאן היו מגיבים אם קרובים שלהם היו נפגעי או הרוגי טירור בארץ .

לי אישית אין קשר, אבל זה לא מצחיק אותי שאנשים נהרגים בפעילויות טירור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה גם אם כן וככה הם צוחקים - אז נראה שהמצב שלהם ממש גרוע.

ואני מתאר שאתה אף פעם לא צחקת לבדיחת שואה, לא לבדיחת "אמא אמא" ולא לאף חידה בסגנון "מה זה וורוד, כסוף והולך לכל מיני כיוונים?", נכון?

הומור שחור נועד לשחרר לחצים ולצחוק על עצמך גם קצת. אחרי שקורה לך משהו רע יתחילו לרוץ לך בדיחות שחורות בראש, כמו שאלו שחזרו מהטיול בפולין אצלנו סיפרו שהיה שואה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני לא מסוג האנשים שמשתחררים עם בדיחות שחורות.

אולי פעם פעמיים צחקתי- זה נכון.

נ.ב

גם אני הייתי חבר במשלחת לפולין השנה, אני חושב שהטיול היה ממש כיף אבל גם היה ממש קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשה ! (rangerman)

לפני שאתם מפרסמים מגעילות כלשהן, לא מעניין אותי מה אתם רוצים לפרסם, אבל תשימו את זה בתוך לינק ותכתבו

אזהרה כלשהי , בתור אדם שיש לו כרגע בחילה הדבר הזה לא גורם לי להרגיש טוב יותר >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמת, יש סיבות הרבה יותר אמיתיות למה לא לקנות נייק מאשר איזה "פרסומת" שמפריעה לך.

באופן כללי, קבל עצה מועילה, לא צריך להיות כל כך רציני, זה לא בריא לעצבים אלא אם כן אתה רוצה שתרופות הרגעה יהוו חלק מהתפריט שלך עוד כמה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, תמשיכו לפרסם שכאלה, תנו במה לכל החרא הזה, ואחרי זה עוד אתם באים בטענות לאנשים שעושים את זה, הנה נתת לו פרסום..

אז אמרו זוועה, מגעיל, קשה נו אז?

לא צריך לפרסם כאלה דברים, לא כאן ולא בynet שזה בכלל אתר מפגר עם כתבים של עיתון בצפר

בכל מקרה nike הייתה הנעל הכי טובה, היא הנעל הכי טובה והיא תמשיך להיות הנעל הכי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשה ! (rangerman)

לפני שאתם מפרסמים מגעילות כלשהן, לא מעניין אותי מה אתם רוצים לפרסם, אבל תשימו את זה בתוך לינק ותכתבו

אזהרה כלשהי , בתור אדם שיש לו כרגע בחילה הדבר הזה לא גורם לי להרגיש טוב יותר >:(

stop being such a כוסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...