מחיר כרטיסי הפיינל פור - דעה אישית. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר כרטיסי הפיינל פור - דעה אישית.

MishaK

Recommended Posts

1) מחיר הכרטיסים לא מעניין אותי. אני לא אוהד את מ*בי, ושצהבהבים ישלמו כמה שהם רוצים, את המלחמות שלהם אני לא נלחם.

מה שכן מעניין אותי זה הכסף שערוץ 1, הערוץ הממלכתי שממומן מקופת הציבור ולמעשה ממכם, משלם סכומים עצומים למ*בי ולשמעון מזרחי.

2) Merrymoon, כרטיס לדרבי שיערך ב14.2, משחק בין היותר מצופים, שער 7 (אדום כמובן), רואים מצוין, 45 שקל לאשה/נוער/חייל.

3) galz, אוהדי מ*בי לא שונאים את מזרחי, תאמין לי שהם לא.

4) Slim Shadey, בן אדם בארה"ב לא ירוויח כפול ממקבילו הישראלי. חלומות באספמיה מה שנקרא.

5) הלוואי שהפיינל פור יהיה נטול צהוב

6) [glow=red,2,300]יאללה הפועל מלחמה[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא... בארה"ב מרוויחים אכן הרבה יותר... אבל תבדקו כמה עולה שכירות שם, כמה עולים ביטוחים למיניהם, לשלם לקופת חולים, ועוד דבר או 2, ואתם תראו שלא הכל peachy שם...

אגב, למשחק הסופר-בול שהיה לפני כמה ימים, כרטיס עלה 1600 דולר.

ואין לי מושג על מה אתם בוכים בכלל... 300-400 שקל למשחק(זה מה שיוצא אם לחלק ל4) זה לא כזה הרבה יחסית לכרטיס למשחק רגיל ביורוליג שעולה בדרך כלל 200 שקל... הביקוש לכרטיסים עצום, והמחירים בהתאם. ככה כשזאת ההצגה הכי טובה בעיר... אין מה לעשות.

למישה, אתה לא חושב ששווה לשלם כל כך הרבה כסף על משחק, אבל יש אנשים אחרים שכן חושבים שזה שווה. מסקנה, אתה לא קהל היעד. בליגת העל כאן בארץ בכדורסל, אני בטוח שהמחירים יותר הגיוני, אז תלך לשם.

יודעים מה, כיאה לאתר, אני אעשה השוואה נכונה... יש כאן אנשים שמוכנים לשלם 2000 שקל ויותר על כרטיס מסך, לאומת הרוב המכריע שיחשוב שזה בזבוז כסף מוחלט, ויסתפק בכרטיס שעולה 300 שקל, אבל הוא יקבל חוייה הרבה פחות טובה.

מה שאני מבין זה שאתם רוצים כאן קומוניזם או משהו.

לסיכום, אין כאן שום דבר לא צודק, וכל מי שבוכה, בוכה לשווא והוא לא צודק בגרוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישה, אתה לא חושב ששווה לשלם כל כך הרבה כסף על משחק, אבל יש אנשים אחרים שכן חושבים שזה שווה. מסקנה, אתה לא קהל היעד. בליגת העל כאן בארץ בכדורסל, אני בטוח שהמחירים יותר הגיוני, אז תלך לשם.

אל תדאג, אני נהנה לי מליגת העל כאן בארץ ([glow=purple,2,300]עירוני נהריה מלחמה!!!![/glow]), וגם מהיורופליג (אתמול הייתי במשחק של נהריה נגד נומבורג), ולדעתי זה פשוט עדיף. אי אפשר להגיד שאין משחקים יפים, כל המשחקים שהיייתי בהם עד כה היו שווים הרבה יותר מה-20-35 ש"ח ששילמתי לכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודעים מה, כיאה לאתר, אני אעשה השוואה נכונה... יש כאן אנשים שמוכנים לשלם 2000 שקל ויותר על כרטיס מסך, לאומת הרוב המכריע שיחשוב שזה בזבוז כסף מוחלט, ויסתפק בכרטיס שעולה 300 שקל, אבל הוא יקבל חוייה הרבה פחות טובה.

ההבדל הוא שכשאתה קונה כרטיס מסך, אתה קונה חומרה, ואם קנית חומרה במחיר של 1600 שקל וקנית קניה חכמה, ההבדל בין זה לבין משחק כדורסל הוא שכרטיס המסך יישאר לך ויעניק לך חוויה של קצת יותר מארבע שעות לפי דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון... זה כמו שתגיד "למה לי לטוס לחו"ל ב3000$ כשאני יכול לקנות מחשב חדש? הרי אחרי שבוע אני חוזר ולא השגתי כלום". יש הבדל בין חוויה לבין מוצר שאתה משתמש בו, חוויה נשארת איתך לכל החיים. לעומת זאת הכרטיס שקנית ב1600 יעלה עוד שנה 400 שקל והיעילות שלו מול משחקים חדשים תהיה קטנה מאוד.

ההשוואה של סאני במקום ואכן... מי שמוכן להשקיע ישקיע, ויש אנשים שלא עושים חשבון לכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירכם, הכרטיס הכי זול שתמצאו יעלה לכם בערך 800-900 שקל.

בוא נעמיד דברים על דיוקם: המחירים נעים בין 650 ל-1,650 ש"ח וכמו כן ימכרו מספר מועט של כרטיסים ב-2,800 ש"ח למקומות על הפרקט. מלבד זאת, מכבי שילמה 400 אלף דולר כדי לארח בת"א וגם מחירי הכרטיסים האלה כנראה לא יעזרו להחזיר את ההוצאות. וכידוע- כשהביקוש עולה על ההיצע המחירים עולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4) Slim Shadey, בן אדם בארה"ב לא ירוויח כפול ממקבילו הישראלי. חלומות באספמיה מה שנקרא.

אבא שלי הרוויח(תאכלס- נקי) יותר מפי 2 באותו מקצוע ועוד בחברת סטארט אפ- לא חברה ענקית או משהו...

לא לא... בארה"ב מרוויחים אכן הרבה יותר... אבל תבדקו כמה עולה שכירות שם, כמה עולים ביטוחים למיניהם, לשלם לקופת חולים, ועוד דבר או 2, ואתם תראו שלא הכל peachy שם...

אגב, למשחק הסופר-בול שהיה לפני כמה ימים, כרטיס עלה 1600 דולר.

נכון, שכירות יותר יקר- אולי בעמק הסיליקון או בבוורלי הילס.

לנו עלה דופלקס 4 חדרים, 900$ לחודש בשכונה דיי טובה...

ביטוח יקר? אולי לך(במצבך כרגע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אתה לא מאמין לי לגבי הקטע של הקופת חולים, תבדוק בעצמך...

ו900 דולר זה יחסית הרבה, ואנחנו לא יודעים מה זה ה"שכונה הדי טובה" הזאת שלך...

לגבי מה שאבא שלך עובד בו, זה לא מייצג בגרוש.

מה זה קשור אבל לדיון הזה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה נכון לגבי הקופת חולים, אבל לפחות לא צריך לרוץ לרופא בשביל כל תרופה קטנה- וכשאתה כבר מגיע לרופא אתה מקבל יחס כמו פה במרפאת שיניים... חוץ מזה, זה כלום אם יש לך משכורת בינונית(ומעלה) שלא לדבר על 2(משכורות).

900$ אולי לך זה הרבה. וגם 50,000$ זה הרבה- אבל לא אם אתה ביל גייטס.

-שכונה טובה" זה שכונה שקטה בצפון עיר הבירה(יותר נכון אזור בשם Round Rock) של טקסס (אוסטין), שהדופלקס ממוזג+ חצר+ חנייה סגורה לרכב אחד+ בחור שמסתובב שם ומטפל בבעיות (כשיש) וכמעט תמיד זמין [+ סניף של frys נמצא 10דקות נסיעה].

לא יודע אם המקצוע של אבא שלי- מהנדס תוכנה- מייצג משהו(גם בארץ וגם בארצות הברית הוא הרוויח משכורת בינונית+ לכל מדינה), אבל לא עיוור ואני ראיתי שיש שם הרבה יותר אנשים שחיים טוב יותר...

עוד הערות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אנוכי התעניין במחירי הכרטיסים,ולדעתי הם מוגזמים...

וקראתי את כול האשכול,אז אם אתם חושבים שבארצות הברית קל יותר אז זה לא...

דוד שלי חיי שמה 14 שנים,הוא חזר לפני כמה ימים לביקור הוא אמר שמחירי הביטוח\ תרופות\ביקור רופא,וכו הרבה יותר יקרים שמה אז תעשו חשבון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

900$ לחודש שכירות??!!

אנחנו משלמים 550$...

ואני עוד מעט יעבור לדירה שלי

אני ישלם שם רק ארנונה,חשמל,בזק,,יס או כבלים מה שיותר זול...

אני עכשיו מחפש עבודה טובה שאני יוכל לעבוד ולעבור לגור שם סוף סוף :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...