מתמטיקה 5 יחידות רמת קושי - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתמטיקה 5 יחידות רמת קושי

redti

Recommended Posts

שלום וברכה , כשאר הישראלים המלומדים ברצוני להתקבל לאוניברסיטה מסויימת אך לרוע המזל הבגרות שלי לא מספיק טובה ואין לי כח לעוד פסיכומטרי כי זה דורש ריכוז מטורף שאין לי ולא יהיה לי ב30 שנה הבאות .

יש לי אפשרות לעשות מתמטיקה 5 יחידות ולהוציא ציון של לפחות 82 ולהתקבל למה שאני רוצה .

שאלתי היא כזאת...בבית הספר עשיתי 4 יחידות וירקתי דם בשביל להוציא 77 , אין לי ראש טוב למתמטיקה אני פשוט מתרגל מלא ולומד וגם אז אני לא מגיע לרמה משוגעת .

בכל אופן המצב כיום הוא שונה יש לי הרבה זמן אני יכול להקדיש לזה אפילו כמה חודשים 10 שעות בשבוע - שווה לנסות או שזה השכלה לאסטרונאוטים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אם אתה מסוגל לקבל ציון מספיק גבוה ב5 יחידות.

זה יותר קשה מ 4 וזה לא מתאים לכל אחד , אבל אם אתה מסוגל , אז אין ספק שזה רק יועיל לך.

כמה קיבלת במבחן האחרון של 4 , זה שמשותף גם ל5 , שאלון 005?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני בדקתי באוניברסיטה הזאת נותנים בונוס גבוה יותר ל5 מתמטיקה מאשר 5 במקצוע כללי.

חשוב לציין ששאלון 03 הבאתי 97 והוא היה פיצוחים בשבילי..אבל זה לא חכמה גדולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במתמטיקה 5 יחידות זה 25 נקודות בונוס.

בגיאוגרפיה זה 20 נקודות בונוס.

אם קיבלת 60 , אז אני חושב שעדיף לך לגשת לגיאוגרפיה 5 יחידות + שיפור של הציון ב4 יחידות.(אלא אם כן אתה מתכנן ללמוד מקצוע שדורש 5 יחידות מתמטיקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאם הוצאת בתיכון ציון לא משהו במתמטיקה 4 יח' זה סוף הסיפור, לתלמיד בין 16-17 אין פרספקטיבה מספיק רחבה בלהתמודד עם קושי וקשיים בכלל, ואם הוא נתקל במשהו קשה רוב הסיכויים שירים ידיים ויוותר.

אני הוצאתי בתיכון ב4 יח' 65 (לא למדתי באמת ולא הייתה לי מוטיבציה ללמוד) ובמכינה אחרי הצבא הוצאתי 90 באותם 4 יח'.

בסה"כ יש שם חדווא ברמה בדיחתית שמכסים בערך במספר חד ספרתי של הרצאות בחדווא1\1מ'\אינפי 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הסטטיסטיקה בעניין, אבל אני מכיר כאלה שעשו 3 יחידות בתיכון (לא הבינו את החשיבות, לא היה בראש שלהם וכו') ואחר כך במכינות אקדמיות השקיעו, למדו והוציאו ציונים יפים. לימודים זה הרבה עבודה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...