האם Geforce fx5900 לא מסוגל לתת Dualview? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם Geforce fx5900 לא מסוגל לתת Dualview?

guy25

Recommended Posts

שלום לכולם...יש לי כרטיס מסך V9950 תוצרת או בשמו האחר fx 5900

ניסיתי לעבור למצב "שכפול מדויק" בעזרת התוכנה טי וי טול 9.5 ואני מקבל את ההודעה הבאה:

"your monitor must be able to handle low frequencies[pal 50Hz/31kHz-NTCS 60Hz/31kHz] to us dualview. Otherwise it could be damaged"

יש לי את אותם שני מסכים שבעזרתם כן הייתי מקבל העתק מדויק בכרטיס הישן שלי(טושיבה 43" ו- בנקיו 17" LCD)

אני כמעט בטוח שזה קשור לכרטיס עצמו,פשוט נראה לי לא הגיוני שכרטיס שעלה לי 1990 ש"ח,עם הטכנולוגיה אולי הטובה ביותר בעולם התלת מימד כיום...חוסם את האופציה הזאת.מוזר מאד אך חייב להיות לכך הסבר ואולי פתרון.

אני מאמין שאפשר לפתור את הבעיה אחרי מחקר קטנטן באינטרנט...אגב אני די מבין בנושא הזה והפתרון הוא באופן ודאי לא גרסת דרייבר מסוימת או כבל זה או אחר...את זה אני אומר לאחר בדיקה ונסיונות מעמיקים...מקווה שתצליחו לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

גם לי יש את אותו קרטיס רק שהוא 5900ULTRA.

הייתי מעוניין לדעת באיזה טמפאטורות הוא עובד לך (במאמץ ובמנוחה ).

כי אצלי זה קצת שונה מהחברות האחרות.

טת הטמפאטורה את יכול לראות במאפייני התצוגה של הכרטיס.

ובקשר לשאלה שלך אתה חייב לעבוא לשיטת שידור "PAL" ןהקרטיס מוריד את קצב הרענון לבד .

כנראה שהטלויזיה שלך תומכת ב50הרץ ולא 100 הרץ .

אני אשמח לקבל תגובה בקשר לטמפרטורה של הקרטיס שלך מיכוון שביבואן אמרו לי שהקרטיס אמור לעבוד בטמפרטורות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי , אני לא יודע מה איתך , יש לי GF2MX במחשב של אח שלי(המפרט השני בצד...) , ואני עובד עם הדריברים החדשים , הNVIEW באמת לא מופיע , אבל שהטלוויזיה מחוברת ליציאת הSVIDEO שלו אז פתאום צץ לך הNVIEW... הוא צריך לזהות מחוברת ורק אז הוא מוסיף את הNVIEW...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

גם לי יש את אותו קרטיס רק שהוא 5900ULTRA.

הייתי מעוניין לדעת באיזה טמפאטורות הוא עובד לך (במאמץ ובמנוחה ).

כי אצלי זה קצת שונה מהחברות האחרות.

טת הטמפאטורה את יכול לראות במאפייני התצוגה של הכרטיס.

ובקשר לשאלה שלך אתה חייב לעבוא לשיטת שידור "PAL" ןהקרטיס מוריד את קצב הרענון לבד .

כנראה שהטלויזיה שלך תומכת ב50הרץ ולא 100 הרץ .

אני אשמח לקבל תגובה בקשר לטמפרטורה של הקרטיס שלך מיכוון שביבואן אמרו לי שהקרטיס אמור לעבוד בטמפרטורות גבוהות.

הכרטיסים האלו יכולים להוציא תדר/רזולוציה אחת לטלויזיה ואחרת למסך, זו לא הבעיה.

40 במנוחה (Ambient 33)

שלי גם כן אולטרא, של .

S_8929.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...