Hot vs Golan - Should I Stay or Should I Go - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Hot vs Golan - Should I Stay or Should I Go

ssib

Recommended Posts

חגשמח לכולם

כמו שכולנו יודעים, בכל חברת תקשורת יש מספרים המוגדרים כמספרים מיוחדים שלהם יש מחירים שונים (לרוב גבוהים יותר) מאלה של שאר המספרים. לרוב מדובר על מספרי מודיעין שונים (כגון 144) חיוג לחול, מיני שירותים שונים (כגון שירות אסטרולוגיה) הצבעות ב-SMS וכיוב.

מתברר שבהוטמובייל מספרים אלו כוללים מספרים שמוסיפים להם את הקידומת 43* או #43.

כן, מסתבר שבהוט-מובייל אם תרצו ששיחתכם תהה לא מזוהה (באופן זמני בלא צורך להתעסק עם הגדרות הטלפון לשם כך) תשלמו על כך עמלה. כך גם לגבי #43 (אם כי להערכתי השימוש בכך פחות בהרבה במכשירים סלולארים).

בבדיקה באתר של גולן-טלקום נראה ועל פניו שרשימת המספרים המיוחדים (מכונים מספרי פרימיום) שם קצרה בהרבה ואינה מכילה למשל את הקידומת 43*. מצד שני, גם לא ממש ראיתי שמצויין שם מחיר שיחה למודיעין 144 ואני תוהה אם זו נכללת במסגרת החבילה (או מתומחרת כשיחה רגילה בחבילת 9).

האם מישהו ממנויי גולן (או אחר שיודע) יוכל לפרט את רשימת מספרי הפרימיום בגולן-טלקום (והעלויות שלהם) והאם קידומת 43* המוספת למספר כלשהו נכללת בינהם?

תודה

עריכה:

הרגע ראיתי בעמוד הזה שכצפוי שיחה למוקד 144 כן נחשבת כשיחת פרימיום כלומר כרוכה בתשלום נוסף.

חבל שהדבר לא מפרט במרוכז עם שאר מספרי הפרימיום ולא מפורטת עלות השיחה. הדבר גורם לי לתהות האם יש עוד מספרי פרמיום המסתתרים אי שם באתר, בתקנונים או בחשבוניות של גולן, מהם ומה עלות השימוש בהם.

בנוסף, מה קורה בגולן עם הבעיה שהיתה לגבי מספרי 1-800. הבנתי שבראשית השירות של גולן-טלקום היתה בעיה עם הוצאה שיחות למספרים אלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה?

איני זוכרת שהתפוזים הרקובים גבו ממני על כך.

ייתרה מזאת, בחלק מהטלפונים הזולים / טיפשים בטח שבאלו היותר ישנים לא תמיד פשוט (אם בכלל אפשרי) לשנות הגדרות אלו וסביר להניח שחלק נכבד מהמשתמשים הבסיסיים / מבוגרים כלל לא מודע לקיום אופציה זו.

לכן, לגבות על שירות (אוטומטי, ופשוט) זה, במיוחד עקב הנושאים שהזכרתי, בטח שבמחירים המנופחים שהוט-מובייל מרשה לעצמה לקחת, דיי מתקרב בעיני לגזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ldti

באמת הזכרת לי נשכחות שכך היה המצב אצל התפוזים.

אבל האם זה נכון גם לגבי שאר הרשתות ובמיוחד -מובייל וגולן טלקום?

כי עד היום השתמשתי בהוט עם 43* וחופשי ג(נ)בו ממני על זה :pissed:

אם כן, האם קידומת זו #31# היא בחינם? ועליה לא גו(נ)בים בנוסף?

כי אם כן באמת נחמד מאוד מצד המוקדנית בהוט (לה חיכיתי 47 דקות על השניה :pissed: ) שלא לידע אותי אודות העניין הקטן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, ldti!

תודה רבה! :xyxthumbs:

קודם לאחר שעצבנו אותי עם העניין הזה של ה- 43* כבר הייתי ממש על סף מעבר אבל כעת אני שוב מתלבטת באם לעבור מהוט לגולן או לא.

בגדול מתלבטת בעיקר לגבי כמה דברים:

אי התמיכה של גולן במספרי 1-800 (ולא תמיד יש טלפון נוסף להשתמש בו) מצד שני לרוב יש מספר אחר שאינו 1-800.

הגלישה וההורדה שכנראה מעט יותר איטית מזו של

הקושי בהשגת שירות הלקוחות שלהם (אם כי הדבר בעייתי כעת במיוחד עקב המבצע)

האתר של גולן שחלק מהשירותים הפחות שחיכים ומרכזיים אינו ממש מופיע בצורה ברורה (וגם הנציגים לא ממש יודעים לענות - למשל עלות שיחת 144 (לא שאני משתמשת בשירות זה יותר מידי, סתם כדוגמה).

הבנתי שגם ההתנתקות מהם עלולה להיות בעייתית. מצד שני בכל מקרה אם ארצה להפרד זה יהיה בניוד ולא בצורה אחרת.

לגבי שאר הדברים אני מקווה שגולן טובים לפחות כמו ובחלק מהדברים נראה שהם אף עולים בהרבה על (אינם שייכים לטייקונים, מספקים סים-פריק, מאפשרים שיתוף בגלישה, מאפשרים שיחות חינם לחו"ל).

וכמובן יש את המבצע החמוד שהוא אחלה להתנסות :)

מישהו רוצה לעזור לי בהתלבטות?

נניח לתת לי סיבות טובות נוספות:

- לעבור / לא לעבור לגולן

- להשאר / לא להשאר בהוט

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, היום *כל* המפעילים גובים עמלה נוספת עבור חסימה חד פעמית של המספר. עם זאת, במידה ותרצה שמספרך יהיה חסום תמיד תוכל לבקש מהמפעילה לעשות זאת, וזה יהיה חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידוע לי על בעיות בגולן עם 1800, לפחות לא כרגע. כמו כן, לא ידוע לי על בעיית התנתקות מהם, ואני חושב שאפשר אפילו לעשות את זה באתר.

שאר הנושאים נתונים לדיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי יודע כמה HOT ישימו עלי קצוץ לאחר שאעזוב אותם ויערימו עלי קשיים (חיובים out of the blue, עוד שני מנויים שמעולם לא דרשתי, חוסר רצון להחזיר כסף שכבר גבו שלא לצורך וכיוצ"ב...), כבר הייתי נשאר אצלם ולא עובר לגולן. :cool2:

מה שבטוח, אני אמנע מהוט בעתיד וכן אמליץ לכל הסובבים אותי לעשות כן, גם אם יעניקו שיחות/טלויזיה חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי על #31#, יש עוד כאלה?

בעבר אכן היו בעיות עם מספרי 1800 מסויימים (חלק עבד חלק לא). זה היה בערך בשבועיים הראשונים של קיומם, לא יודע איך זה היום.

אגב גולן היחידה עד כמה שידוע לי שחיבה חיובים מיותרים וזיכתה מיוזמתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות :xyxthumbs:

יואב, ldti , אלפא, הדוד-משה

למיטב ידיעתי, היום *כל* המפעילים גובים עמלה נוספת עבור חסימה חד פעמית של המספר. עם זאת, במידה ותרצה שמספרך יהיה חסום תמיד תוכל לבקש מהמפעילה לעשות זאת, וזה יהיה חינם.

יואב, כמו שאמרתי קודם לפי מירב זכרוני (כמובן ייתכן ואני טועה או שהייתי בחבילה שזה היה חלק ממנה..) לא גבו ממני באורנג' תשלום על שירות זה. לצערי מאוחר מידי הבנתי שהוט כן גובים ממני. אמש לאחר ש- Idti השכיל אותי בעניין #31# ניסיתי שוב להשיג את . היות ונראה היה ששוב ייבשו אותי על הקו וויתרתי דיי מהר כך שאין לי תשובה סופית באם אם גובים על כך תשלום נוסף. אולם

1. היות והדבר אינו מצויין באתר של אני נוטה להאמין שלא.

2. ניסיתי להשתמש בתוספת #31# ולחייג לטלפון אחר. נראה שמצד אחד המספר שהטלפון חייג היה רק המספר עצמו (ללא תוספת הקוד) ומצד שני הקו השני הופיע הטלפון שלי כחסוי, כך שניתן לומר שעושה רושם שגם בפועל קוד זהאכן פועל ברשת ועושה רושם שאף אינו כרוך בתשלום נוסף.

3. באשר להגדרך הקו באופן קבוע כחסום (ע"י המפעילה),

לדעתי, ברבים מהמקרים, כאשר מדובר במכשירים מעט יותר יקרים / חכמים / חדשים הדבר מיותר היות וניתן להגדיר זאת בטלפון וכך לשלוט בעניין בעצמנו ללא צורך בתלות במפעילה.

לא ידוע לי על בעיות בגולן עם 1800, לפחות לא כרגע. כמו כן, לא ידוע לי על בעיית התנתקות מהם, ואני חושב שאפשר אפילו לעשות את זה באתר.

שאר הנושאים נתונים לדיון...

ldti ,

1. אמש לאחר מאמצים לא מעטים הצלחתי להשיג את המוקד של גולן-טלקום שם אמרה לי המוקדנית (לאחר שבדקה פעמיים) שכרגע אינה תומכת במספרי 1-800. היות וכך אמנם אני מקווה שבעיה זו כבר נפתרה, עדיין נראה לי שכדאי להסתמך על התשובה הרשמית של גולן-טלקום בנושא.

מצד שני היות והמוקדנית גם לא ממש ידעה מהם מספרי 1-800 ו- 1-700 (והייתי צריכה להסביר לה על מה מדובר) אולי היא גם לא ממש ידעה לשאול ואולי אף זה שענה לה היה בור בנושא כמוה, כך שמי יודע :) 2. באשר להתנתקות, נשמע טוב.

3. באשר לשאר הנושאים (אלו שהזכרתי ואחרים), אשמח לשמוע את הערותייך ודעתך.

אם הייתי יודע כמה HOT ישימו עלי קצוץ לאחר שאעזוב אותם ויערימו עלי קשיים (חיובים out of the blue, עוד שני מנויים שמעולם לא דרשתי, חוסר רצון להחזיר כסף שכבר גבו שלא לצורך וכיוצ"ב...), כבר הייתי נשאר אצלם ולא עובר לגולן. :cool2:

מה שבטוח, אני אמנע מהוט בעתיד וכן אמליץ לכל הסובבים אותי לעשות כן, גם אם יעניקו שיחות/טלויזיה חינם.

אלפא,

מהמעט שאתה מתאר אתה גורם להוט להשמע לא רחוקים מידי מהמאפיה. מצד שני, הם אלו שבחרו לקרא לעצמם בשם שדיי מזכיר את תיאור הגיהינום הנוצרי :hat:

בכל מקרה, אשמח מאוד לשמוע מעט (עדיף הרבה) אודות חוויותך עם , הן אלו שהובילו להתנתקות, סיפור ההתנתקות והבעיות בעקבותיה וכיצד פתרת את העניין. כמובן אשמח גם לשמוע על חויותך אצל גולן מאז .

לא ידעתי על #31#, יש עוד כאלה?

בעבר אכן היו בעיות עם מספרי 1800 מסויימים (חלק עבד חלק לא). זה היה בערך בשבועיים הראשונים של קיומם, לא יודע איך זה היום.

אגב גולן היחידה עד כמה שידוע לי שחיבה חיובים מיותרים וזיכתה מיוזמתה.

דוד-משה

גם אני שמעתי בעבר אודות בהעיות אצל גולן עם מספרי 1-800. כאמור אמש כשנזכרתי בכך גם אשלתי אודות הדבר את המוקדנית.

באשר לזיכויים מיוזמתם, זה בהחלט פלוס אצל גולן. ייתרה מזאת יש לי הרגשה שאם מדובר רק על המילה זיכויים, זהו מושג שהוט דיי מנסה להתעלם מקיומו ואם מדובר על זיכויים-מיוזמתה חברת הוט פשוט לא מודעת לאופציה זו. אצלהם חיוב זה פשוט וטבעי ועל כלל זיכוי של אגורה צריך להלחם מלחמת מוות.

טוב, נראה לי שאני מתחילה לנטות שוב לעבור לגולן ;D

עדיין, ממש אשמח לשמוע לפחות את עלילותיו של אלפא באש הגהינום קודם 8) (המשקפשים הם נגד הקרינה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...