למישהו פה יש מולטיטריינר בבית/ מבין בנושא? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו פה יש מולטיטריינר בבית/ מבין בנושא?

shaypoi1

Recommended Posts

ואני כבר בניתי שתגיד מינימום רוני קולמן! :xyxthumbs:

בכל אופן, הסרטון שהביאו פה חביב בתור התחלה. יש שם תרגילים שחלקם טובים, חלקם גרועים. והדגש על הגרועים הוא בכל האלו שמובצעים עם משקולות וסקווט. בסירטון המדריך לא שומר על גב ישר לגמרי, והרבה מהתנועות שלו רובוטיות מאוד.

אני ממליץ לך להתחיל מאימון של משקל עצמי. תקנה מתח ונעליים טובות ואתה מסודר. יש מתח כזה שהוא מיועד למספר פעולות ולמען האמת אחריי מתח סטנדרטי טלסקופי, נראה לי שהרב פעולתי הזה יותר שמיש בגלל המבנה שלו ש"ננעל על המשקוף". בין היתר גם תוכל לעשות איתו שכיבות שמיכה וכפיפות בטן(תקח מזרן שטח עבה, זה האידיאלי לגב).

מתח תתחיל מביצוע כשאתה נתלה למעלה בעזרת כיסא כמה שיותר זמן כאשר האצבעות לכיוונך. עם הזמן תנסה כשהאצבעות כלפיי חוץ (כל אחד עובד על שריר שונה בזרוע. האחד על הבייספס, והשני על הטריספס.).

אחריי זמן מה שאתה מחזיק ככה יותר מחצי דקה, תתחיל לנסות למשוך את עצמך מעלה. הסוד הוא התמדה ואני לא אשכח שכשהייתי סביב גיל בר מיצווה בערך לא יכלתי לבצע עליה אחת, ובימי הטובים הגעתי בין 15-20 (היום 10 מספק.. ;D ).

בין היתר תצא פעם ביום לריצה של 2 ק"מ עם הליכה מהירה בסוף של ק"מ. עם הזמן תעלה את הנתונים. אם קשה לך לרוץ לבד, אתה יכול לחפש קבוצות ריצה באיזור מגוריך. לא חסר אתרים ובפייסבוק.

ואם אתה כמוני לדוגמה, שקשה לו להתאמן לבד ולא אוהב את ההגדרה של אימון לשם אימון ומעדיף את זה בז'אנר של משחק, תצטרף לקבוצת אימון של מועדון מסוים של אומנות לחימה מסוימת (כשהבולטת היום זה לחימה משולבת-MMA, אבל גם ג'ודו, ג'יאוגיטסו, נינג'סו, קארטה, אייאדו, טייקאוונדו ועוד מומלצים).

שיהיה בהצלחה ושמור על אכילה בריאה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתקשה עם מתח או שזה בתחום של כוח מירבי(בין חזרה לחמש חזרות בכל הכוח) עדיף שתתחיל עם משיכה לחזה באחיזה צרה בעמידה.תעשה 3 סטים 12- 15 חזרות כשנשאר לך כוח לעוד 3 חזרות לפחות, מנוחה דקה וחצי שתיים. זה לא מחזק בצורה פונקציונאלית את הטכניקה והיכולת שלך במתח אבל יחזק את שרירי המטרה שעובדים גם במתח.

והכי חשוב סבלנות, תאמין לי שעם סבלנות אתה תרים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב טוב כי אני לא אחזור על זה

מתח, מקבילים, אימוני רגליים.. ריצה של עד 2 קילומטר תספיק גם אם קלה מאוד.

תן לגוף שלך לספר את הסיפור וזה הכל. יש לך אינספור של תרגילים בחינם. תאכל טוב התזונה זה הדבר אולי הכי חשוב שקיים מבחינתך.

ספורט זה דרך חיים ואתה צריך להבין שגם אם תתנפח עכשיו קצת זה לא באמת ישאר. גוף טוב ובריא נבנה במשך שנים ואני אתן לך את הדוגמא הכי טובה וזה לוחמי יחידות מובחרות. תראה איך הגוף שלהם בנוי לעומת גוף של מישהו "שרירי" מהחדר ואתה תבין את ההבדל. תעשה כל יום אין לך מה למהר, תקשיב לגוף שרוצה לנוח ושאתה מתאמן תתאמן מכל הלב כי אתה רוצה לא כי אתה "חייב". אני מאמין שאם תבחר בדרך החייב אתה תמצא את עצמך מפסיק להתאמן ברגע שתראה כמה שרירים ואז אתה פשוט תהיה שמן, לא בריא, ואידיוט.

אגב מתח ומקבילים.. הגדולה היא שאתה תמיד מרים את משקל הגוף שלך שזה סופר אידאלי, כמו כן אתה עובד על כמה קבוצות שרירים במקביל שמתפתחות במקביל ויוצרות איזון מושלם בגוף.

שיהיה לך הרבה בהצלחה תתמיד ותהנה מזה.

ביוטיוב אתה יכול לחפש street workout אתה כבר תבין על מה דיברתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, אבל אם מתח קשה מדי בהתחלה(שזה טבעי למי שלא רזה בצורה קיצונית), לא חייב ראש בקיר עם התרגיל, יש מספיק תרגילים לגב.

וגם ככה לאורך זמן צריך לגוון בין תרגילים כדי לאתגר את הגוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, אבל אם מתח קשה מדי בהתחלה(שזה טבעי למי שלא רזה בצורה קיצונית), לא חייב ראש בקיר עם התרגיל, יש מספיק תרגילים לגב.

וגם ככה לאורך זמן צריך לגוון בין תרגילים כדי לאתגר את הגוף.

על מתח עובדים כמו כל דבר אחר. ומישהו כבר אמר פה על עבודה שלילית, כלומר להתלות למעלה בעזרת משהו ולרדת לאט לאט למטה, אפשר דם לרדת קצת ולעלות שוב. בנאדם צריך להגיע למצב שהוא מרים את עצמו, לפחות!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...