ספקית טובה למשחקים? (תשתית של בזק) - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספקית טובה למשחקים? (תשתית של בזק)

jackofalltrades

Recommended Posts

יש כזה דבר?

אני כרגע עם 012 ואחרי שחודש החסד שהחלטתי לתת להם (בכל זאת, מחובר איתם כבר כ-10 שנים), פגה הסבלנות שלי: המשחק שלי (Ragnarok Online) מתחבר לשרת בחוף המזרחי של ארה"ב ובעוד החיבור סביר+ באמצע שבוע, בסופ"ש אני לא מצליח להחתבר בכלל (אפילו אין פינג לשרת!) שלא לדבר על לראות סרטונים ביוטיוב ב-720 ומעלה. ממש כמו לחיות עם מודם בסופ"ש.

מה העלויות של בבזק בינלאומי? אני לא מעוניין ביותר מ-12\15 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי 30 מגה עם נטוויז'ן + תשית ובמשך השבוע עבד בסדר אולם בסופ"ש אי אפשר לגלוש בכלל והגישה לחו"ל מעפנה.

היום עברתי להוטנט + על 100 מגה בשעתיים מאז שהתחברתי עובד בסדר אבל צריך לקחת עוד כמה ימים בשביל לקבל קנה מידה אז אין לי דעה עליהם כעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין נט והוט (יש קשר אבל זה לא מונע ממך לעשות את השילוב של בזק+הוט נט).

כרגע אין ספקית טובה למשחקי , תבדוק את 018, CCC ובזב"ל, הן אמורות להיות הכי פחות גרועות. אם אתה לא מרוצה תעבוד להוט נט, שם לפחות אתה לא משלם הרבה :P

אני בהוט נט, הפינגים לא משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק שלי הוא מרובה משתתפים, כך שפינג גבוה (200-300) לא נורא כל כך...אצלי אין בכלל פינג בין שבת בבוקר לראשון בערב, זאת כבר בעיה גדולה מבחינתי כשבאמצע השבוע הפינג הוא 100+-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד שבתקופה שהייתי בגיימר בבזק בנילאומי והתקופה הקרובה אחריה (לאח"כ וכבר לא היה לי זמן לבדוק) הפינגים היו מאוד קרובים במהלך השבוע ובסופ"ש הייתי מקבל את אותה הפינג של השבוע בגיימר ולא פינג קצת יותר גבוה..

בכללי לא הרגשתי הבדל בין השניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...