מסלול מקיף למנהל רשתות תקשורת מוסמך מיקרוסופט mcsa 2012 עם התמחות ccna - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסלול מקיף למנהל רשתות תקשורת מוסמך מיקרוסופט mcsa 2012 עם התמחות ccna

sitonyaniv

Recommended Posts

שלום לכולם .

בימים הקרובים אני אמור ללמוד את מסלול מקיף למנהל רשתות תקשורת מוסמך מיקרוסופט mcsa 2012 עם התמחות ccna.

הקורס עולה 19000 שקל .

עשיתי בירור עם אנשים ומכרים ובאינטרנט בפורומים השונים וקצת הורידו לי את הבטחון כי אצל היועץ של ג'ון ברייס הוא הציג את זה שמי שמסיים את הקורס בדרישות הם דואגים לו לעבודה והמשכורות נעות בין 6K - ואוטו מהעבודה אני מדבר על נטו ..

ראיתי בפורומים שאנשים בקשוי מצליחים למצוא עבודה אפילו לראיונות לא מזמנים אותם כי התעודות האלה פשוט לא מספיקות

אז לפני שאני הולך לזרוק 19000 שקל רציתי לשמוע מה אתם האנשים המנוסים בתחום אומרים שווה יש בזה עבודה ללכת על זה לא אולי ממליצים משהו אחר בבקשה תעזרו לי זה חשוב מאוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תוציא אגורה על הסמכות. זאת חתיכת נייר שלא תיתן לך כלום אם אין לך כלים שרכשת תוך כדי עבודה.

אתה חושב שאותו "יועץ" מעוד מכללת שקר כלשהו באמת מעוניין בהצלחה או קריירה שלך?

תתחיל לעבוד ושהחברות שמעסיקות אותך יממנו הסמכות של יצרנים.

בנימה זאת, מועבר לפורום כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי כמנהל הפורום, אני מאמינה שדעותיך על מכללות ומסדות לימודים לא צריכות להיכתב כאן.

אי לכך ובהתאם לזאת , ולגילוי הנאות שמי נופר ואני עובדת בג'ון ברייס מכללת הי-טק.

ונכון כותב הפורום מעוניין לשמוע מישהו לא מטעם המכללה,

אבל לאור התגובה אני מרשה לעצמי להגיב ברשותכם. אז נכון אני לא אובייקטיבית אבל אני בהחלט

יכולה לספר לך מהי הצלחה.

ראשית כל, לכותב ההודעה אתה יכול להירגע. המוסד אליו נרשמת הינו המוסד המקצועי והטוב ביותר ללימודי מחשבים בארץ ואת זה לא אני אומרת, אלא סקר גאוקרטוגרפיה קבע - שנה שלישית ברציפות ! יש לך "אמא ואבא" לפנות אליהם לכל שאלה.

שנית, למעלה מ 12,000 בוגרים הושמו אצלנו בחברות הגדולות ביותר בשוק. וחשוב לי להדגיש שלהסמכות יש קשר ישיר לקבלה לעבודה.

ומעסיקים בהחלט מסתכלים על זה כאשר הם בוחנים מועמד שלא עשה תואר. הסמכות של ג'ון ברייס מכללת הי-טק נחשבות בשוק מכמה סיבות:

1.אנו משמשים כשותפי זהב של החברות הגדולות

(למי שלא יודע -הרמה הגבוהה ביותר של ההסמכה הניתנת למרכזי הדרכה בעולם)

2. אנו מקפידים על רמתה של תעודת ההסמכה ושל תנאי קבלה ללימודים כך שתציג רמה גבוהה של בוגרים

3. התאמת הקורס עבור התלמיד

4. אנו מתחייבים למציאת עבודה ל4 מסלולים בלבד , בניגוד למכללות אחרות שמציגות את השוק הלא מציאותי לתלמידים , וחבל.

אחד מהמסלולים בו אנו מתחיים הינו- מסלול מנהל רשתות מוסמך מייקרוסופט. אתה מוזמן לקרוא עוד על כך : bit.ly/SBBT7V

בזכות כל זאת, המכללה מאפשרת לבוגרינו לצאת מוכנים לשוק העבודה אחרי שהם לכלכו את הידיים בפרקטיקה,

אז לפותח ההודעה, אתה מוזמן לפנות אליי לכל שאלה למייל האישי, אשמח להיות לעזר :)

nofaro@jbh.co.il.

או להוסיף אותי בפייסבוק . http://www.facebook.com/nofar.jbh

דע לך שמחלקת השמת הבוגרים שלנו עומדים לרשותך בסיום הקורס למציאת עבודה בהתחייבות ולעזרה בכתיבת קו"ח ללא תשלום נוסף!

וכמובן שרכזת הקורס עומדת לרשותך בכל עת.

שיהיה לך המון בהצלחה !

נופר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נופר, ראשית קבלי ח"ח על ההודעה המקצועית.

ולמרות זאת אני חולק מכל וכל על ההבחנה שמנהל הפורום צריך להשאר ישות נטרלית במצב כזה.

מדובר באדם שמנהל פורום עם קשרים הדוקים להייטק וכאחד כזה ניתן להניח שיש לו ידע (אישי) בנושא.

הוא לא תקף נקודית את המכללה שלך אלא דיבר בצורה כללית על תארים מסוג זה ומה קורה בפועל מנקודת המבט שלו בשוק העבודה.

בעיניי זה בדיוק תפקידו לכתוב כאן את דעותיו.

ולפותח הפוסט, תזכור שמדובר באדם אחד עם דעה אחת, לא הייתי ממהר לקבל החלטה לכאן או לכאן על סמך זה.

תשתדל לשאול אנשים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי מסכים עם יבגני, הקורסים בישראל פשוט לא שווים את ההשקעה.

המסלולים בדר"כ ארוכים פי 5 מהנדרש בשביל להצדיק את המחיר, המחיר מוגזם, והדרכי לימוד יותר מידי "by the book" ברמה שלדעתי גובלת בהקטנת ראש (המרצים בדר"כ סתם קוראים מספר שעלה 100 ש"ח, מה שגורם לתוכנית לימוד להיות מאושרת ע"י מיקרוסופט וכו', אבל לא באמת מפיקה את הסיכויים הגבוהיים ביותר להצלחה במבחן או ללימוד החומר בצורה מקצועית).

mcse ו-ccna הם אחלה הסמכות, הם יתנו לך רקע חשוב מאוד לנושא רשתות ולנושא שרתי מיקרוסופט. השאלה היא מה הדרך הכי טובה לקבל את הרקע החשוב הזה.

בנוסף יש עוד שאלה מאוד חשובה והיא, מה תעשה עם הידע הזה והאם זה באמת הידע שאתה צריך/רוצה (יש מאות הסמכות בתחום המחשוב, אתה צריך לבחור את הכיוון שלך בעצמך).

אישית - הייתי ממליץ לך לנסות ללמוד להסמכות שיש לך ידע בסיסי בהם, ללמוד ע"י או ספר, להתכונן עם מבחני דוגמא, ולגשת למבחן בעצמך.

אם אתה באמת טוב בזה ומבין בזה - אתה יכול להיות מוסמך ברבע מהזמן ובעלות מינימלית.

אם אין לך שום מושג בזה ואין לך סיכוי ללמוד לבד, כנראה שזאת לא הבחירה הנכונה להתחיל איתה בכל מקרה.

אם אתה סתם מפחד מאנגלית וחושב שקורס זה פתרון טוב ללמוד מחשבים בלי ללמוד אנגלית - לא.

שיהיה בהצלחה! (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנופר - אני בהחלט יכול לתת פה דעה על מוסדות הלימוד בארץ והערך של ההסמכות. בתור מישהו שעובד לא מאתמול בתחום וראה הרבה (בעיקר איך מחלקות סיסטם מתנהלות בחברונת שונות בארץ), אני יכול להגיד שכל ההסמכות האלו לא שוות לכלום מבלי שבן אדם יודע לעבוד וחלקות לבד את התחום שלו.

מי שאוהב את זה - מעסיק את עצמו בנושא כל החיים ושם גם ההצלחה האישית שלו.

אל תחפשו מה ללמוד, אלא תתחילו לעסוק בתחום ותלמדו תוך כדי.

צריכים הסמכות של יצרן חומרה/תוכנה? שהחברה שלכם תממן את זה כי זה לטובת שניכם.

אני, אישיתי, צריך לעשות כמה הסמכות Y של חברת X רק לצורך קבלת הטבות מהצירן לחברה שאני עובד בה. כל אדם אחר שעובד בתוחם, עושה בדיוק אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יבגני, אתה מספיק טוב בשביל לעבוד בזה...

יש הרבה אנשים שצריכים את ההסמכה בשביל להתקבל לעבודה, או צריכים את הלימודים להסמכה בשביל להכנס לתחום שאין להם מושג בו.

פותח הדיון -

לא נשמע שבכלל החלטת לאיזה תחום אתה מייעד את עצמך. בלי לדעת במה אתה מתכוון לעבוד (באיזה תחום, לואו דווקא הציוד הספציפי שאתה הולך להתעסק איתו) אתה לא יכול לבחור הסמכה שתיהיה לך רלוונטית.

ביקוש זה נתון יחסי לתחום העבודה, יהיו הסמכות "מועילות" יותר ופחות לאותו התחום, אבל לנסות להשוות הסמכות של אבטחת מידע להסמכות של dba זה דיי pointless...

אגב, אל תעשה שיקול לפי "מה נשמע לך מגניב", כי בדר"כ העבודה בפועל רחוקה מלהיות מה שהיא נשמעת,

תעשה ריסרץ' רציני על העבודה עצמה, קרא דוגמאות, תצפה בסרטונים, תבין את העבודה בפועל, תלמד את הבסיס בעצמך, תקים מערכת בסיסית בתוך מכונה וירטואלית ותגרום לה לתפקד באופן בסיסי (לספק תפוקה כלשהי, לעשות את מה שהיא אמורה לעשות בצורה בסיסית).

ובערך פה זאת הנקודה הכי מוקדמת להכנס לעניין ההסמכות (:

אה כן, ואתה צריך להיות הרבה יותר ריאליסטי ולדעת למה אתה נכנס, מה זה ידרוש ממך ומה תקבל מזה.

יש לי חברים עם mcse 2003 שעד היום לא הגיעו ל-7000 נטו, חלקם בכלל עזבו את תחום המחשוב, חלקם עדיין טכנאי ולמרות ההסמכות האלה אף פעם לא השתלבו בתחום הסיסטם וכו'...

ההסמכות האלה בלבד, בלי שום דבר בנוסף להם, לא באמת יספקו לך שום דבר (בטח שלא משכורת x עם מהעבודה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תחפשו מה ללמוד, אלא תתחילו לעסוק בתחום ותלמדו תוך כדי.

צריכים הסמכות של יצרן חומרה/תוכנה? שהחברה שלכם תממן את זה כי זה לטובת שניכם.

מחזק :xyxthumbs:

אני מכיר הרבה אנשים "שנפלו בפח" הזה של לעשות קורס מקוצר (שנה ~) ולהשתלב מהר בשוק העבודה עם משכורת מכובדת (אני גם מאותם אנשים)

מנסיון - ההתחיבות למציאת עבודה זה קשקוש ואני ישמח שנופר או משהו אחר ישלח קישור/מסמך לחוזה שמחייב אותם למציאת עבודה... ואם לא ימצאו עבודה הכסף יוחזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...