מתלבט אם לקנות מערכת הפעלה עם מחשב חדש - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט אם לקנות מערכת הפעלה עם מחשב חדש

tdl4

Recommended Posts

אז ככה, סוף החודש אני מביא מחשב חדש ב TMS.

עכשיו החלטתי לעזוב את WIN SP2 הפרוץ שלי (מעולם לא קניתי מערכת הפעלה), ועכשיו אני שוקל אם לקנות OEM (לא שדרוג) של 8, ויש לזה הרבה יתרונות:

- אני יכול לשדרג את מערכת ההפעלה, כולל SP בלי לדאוג מעידכונים (ברגע שיש SP חדש המשחקים לא עובדים אם אין לך אותה, ככה שזה חשוב לי).

- לא לדאוג שהמערכת תחסם פתאום.

- מגיע 32/64 ביט וגם עברית/אנגלית.

שוב, אין לי בעיה לשלם 450 פעם אחת ולדעת שאני מסודר לכמה שנים, והנה 2 הבעיות:

1. כמה שנים?? פתאום אני רואה דיבורים על win blue, אין לי זמן לחכות קרוב לשנה בשביל לקנות אותה, ואני לא רוצה לקנות 8 ב 450 שקל ועוד פחות משנה לקנות שוב ב 400, זה לא הגיוני (למרות שעדכון עולה 100~ שקל ככה, ואומרים ש blue אולי יהיה חינם).

2. האם זה הגיוני לקנות מערכת הפעלה? כאילו זה לא נשמע מוזר? מצטער אני פשוט שואל ככה כי בחיים לא קניתי מערכת הפעלה, אני רגיל לעבוד עם פרוץ, יש פה עוד אנשים שיצא להם לקנות 7/8 OEM (ב 400 ככה?), רק בשביל לדעת שמה שאני עושה זה לא טעות.

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני עשיתי היה מאוד פשוט

התקנתי WIN8 שידרוג מקורית ,על WIN7 פרוצה ,בלי לישמור אף הגדרות ,ואותה מחיצה היתה ריקה מקבצים

בצורה הזאת יש התקנה נקיה ,ולא חושב שיהיה לך בעיות כל עוד אתה לא עסק שצריך רישיונות

הWIN8 שידרוג מגיעה עם הקוד שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני עשיתי היה מאוד פשוט

התקנתי WIN8 שידרוג מקורית ,על WIN7 פרוצה ,בלי לישמור אף הגדרות ,ואותה מחיצה היתה ריקה מקבצים

בצורה הזאת יש התקנה נקיה ,ולא חושב שיהיה לך בעיות כל עוד אתה לא עסק שצריך רישיונות

הWIN8 שידרוג מגיעה עם הקוד שלה

אבל יום אחד זה לא עלול לעשות פתאום בעיות עם החוקיות של המערכת?

חוץ מזה שלטווח רחוק זה כן עלול להיות בעייתי, בגלל שתוך כמה זמן בשביל לעשות שדרוג תזדקק ל SP1 או 2 בווינדוס 7, ואם אין לך מערכת מקורית לא תוכל לעדכן..

קיצור בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מה...? :screwy:

יש לו WIN8 מקורי, איך זה קשור ל-WIN7? לי היה מקורי, שעליו התקנתי 7 גרסת שדרוג (מקורי), שעליו התקנתי 8 גרסת שדרוג (מקורי).

המערכת מקורית ולא יהיו עם זה בעיות בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יום אחד זה לא עלול לעשות פתאום בעיות עם החוקיות של המערכת?

חוץ מזה שלטווח רחוק זה כן עלול להיות בעייתי, בגלל שתוך כמה זמן בשביל לעשות שדרוג תזדקק ל SP1 או 2 בווינדוס 7, ואם אין לך מערכת מקורית לא תוכל לעדכן..

קיצור בעיה

תבין ,למיטב הבנתי בצורה שהתקנתי

אין שום קשר בין הWIN7 שהיה לבין הWIN8 ,פשוט כי לא היו קבצים נוספים חוץ מההתקנה הנקיה של הWIN7 הפרוצה ,שגם לא חוברה לרשת בכלל

בהתקנה

לא העברתי אף הגדרות ולא כלום

אז אולי עם מישהו רציני יחפור במחשב שלי הוא ימצא את הקומבינה ,אבל לא חושב שMS תתחיל לחסום או להציק למישתמשים פרטים

שהתקינו בצורה הזאת WIN8 שידרוג,אבל חוקית

סך הכל היה כבר עדכוני מערכת ולא היה אף סימן לחסימה כל שהיא

נכון שיש בעיה למי שצריך רישיונות מתאימים

אבל אני לא צריך ,רק רציתי מערכת חוקית ,וזאת מערכת חוקית

בהתחלה בכלל רציתי התקנה נקיה לגמרי ,אבל הWIN8 לא איפשרה לי לבחור מחיצה ,לא יודע למה

אולי משהו בגלל הלוח אם ,שהביוס צריכים להיות מוגדרים באופן מסוים,אין לי מושג

בWIN7 לא היתה בעיה כזאת ,ורק בגלל זה עשיתי התקנה על התקנה ,וזה לא ביקש כלום שקשור לWIN7

פשוט תתקין בלי הרשת WIN7 או ,בלי אקטיויזציה ,ואז תתקין את השידרוג

לא יודע עם יצא גירסה רגילה עדין

גם בOSX רשום בדרך כלל גירסאות שידרוג ,וזה בפועל כל המערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...