גלאקסי S1 מת ): ? - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלאקסי S1 מת ): ?

devek

Recommended Posts

אתמול החלטתי לעשות מעשה.

יש לי גגלאקסי S1 היה לי עליו רום של MIUI לאורך זמן והחלטתי שהגיע הזמן להתעדכן ולשדרג לג'לי בין

התקנתי גרסה מסויימת שהיו חסרים בה המון דברים ואז הורדתי קובץ נוסף וניסיתי להתקין עליו (אחרי FACTORY RESET כמובן) המכשיר מאז לא עלה יותר ,קיבלתי לוגו של אנדרואיד שוכב על הגב עם משולש אזהרה אדום.

הגדלתי ועשיתי, נכנסתי בריקברי מוד למצב מתקדם והתחלתי לפרמט כל דבר שנראה לי הגיוני (כולל הסיסטם -חשבתי שאולי זה כמו מחשב וימחק את המערכת הבעיתית) אבל כרגע מה שאני מקבל כאשר אני מדליק את המכשיר זה את הלוגו של וזה הכל!

אי אפשר להיכנס לריקברי מוד ואי אפשר לעשות כלום.

שאלתי האם ניתן איכשהו להציל את המצב גם אם זה בדרך ביתית וגם אם לא.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי מדריך איך אני נכנס לDO'NLOAD מוד אבל בכל הסרטונים מראים שצריך איזה כבל חתוך כזה ,כמו כבל שמעביר קבצים מהמחשב.

הכנסתי את הכבל העברת קבצים שלי בלי לחבר למחשב אלא רק למכשיר ולא קרה כלום.

מישהו יודע איך להמשיך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יוכל להביא לך תשובה מפורטת אחרי שאני הסיים את יום העבודה שלי (אזור 18:00). בינתיים אני רואה שאתה לא ממש מבין בזה, לכן במקומך הייתי נמנע בלהתעסק בזה (כרגע) אחרת תשאר עם משקולת נייר.

עריכה: במקרה ואתה יודע אנגלית (רק אם אתה יודע, ולא איזה קריאה חפיפה. משום שכמו שרשמתי מקודם, אתה יכול להפוך את המכשיר למשקולת נייר) יש לך פה לינק שיסביר איך לצרוב רום סטוק- http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1583026

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יוכל להביא לך תשובה מפורטת אחרי שאני הסיים את יום העבודה שלי (אזור 18:00). בינתיים אני רואה שאתה לא ממש מבין בזה, לכן במקומך הייתי נמנע בלהתעסק בזה (כרגע) אחרת תשאר עם משקולת נייר.

עריכה: במקרה ואתה יודע אנגלית (רק אם אתה יודע, ולא איזה קריאה חפיפה. משום שכמו שרשמתי מקודם, אתה יכול להפוך את המכשיר למשקולת נייר) יש לך פה לינק שיסביר איך לצרוב רום סטוק- http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1583026

התוכנה ODIN ממש בהתחלה לא מזהה את המכשיר שלי.

אני נכנס לDOWNLOAD MODE והתוכנה עולה אבל לא מזהה את המכשיר, הכבל מקורי.

יש דרך להתקדם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך.

רציתי רק לשאול, התחלתי את התהליך זה ממש פשוט אין שם משהו מורכב מידי.

ברגע שלחתי START התהליך התחיל ואחרי 3-4 דקות בערך המסך של הטלפון הפך להיות בצבע תכלת, זה המשיך כרגע בלי להתקדם בתהליך 20 דקות ואז הייתי חייב לצאט מהבית

התהליך הזה הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצירוף מקרים לא מעניין במיוחד אני נמצא באותו מצב כמו מר devek, הS1 שלי נהיה צמח לאחר ריקברי כושל של נתוני Backup ולא עובר את שלב הלוגו של . אני נמצא פה:

חיפשתי מדריך איך אני נכנס לDO'NLOAD מוד אבל בכל הסרטונים מראים שצריך איזה כבל חתוך כזה ,כמו כבל שמעביר קבצים מהמחשב.

הכנסתי את הכבל העברת קבצים שלי בלי לחבר למחשב אלא רק למכשיר ולא קרה כלום.

מישהו יודע איך להמשיך?

לא מצליח לגרום לodin לתקשר עם הטלפון, במצב download, המחשב מזהה susmsung compsite device. איך להמשיך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אם המחשב לא רואה את המכשיר במצב download עם odin, כל מה שאתה (בדרך כלל) צריך לעשות זה להתקין KIES (שכולל בתוכו עדכניים).

2) אם אתה לא מצליח להכניס את המכשיר למצב download (נדיר מאוד שזה קורה- בדרך כלל הוצעת סוללה+ שילוש הכפתורים ו/או התקנת KIES יספיקו) תצתרך להזמין לעצמך JIG ( מחבר קטן כזה שמכריח את המכשיר להכנס למצב download).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...