עזרה ממעבר של תפקיד לא קשור לתחום ה-CSICO ותחזוקת שרתים. - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ממעבר של תפקיד לא קשור לתחום ה-CSICO ותחזוקת שרתים.

DaTHE

Recommended Posts

שלום לכולם,

כרגע אני מתעסק בהנדסת מערכת (אוויניקה - פועל שחור בעיקר).

יש לי אפשרות לעבור לתחום השרתים = תחוזה של שרתים,פינגים,הקמה,UNIX ועוד סביבות תקשורת נתונים אחרות.

חשוב לי לציין שאני לא מכיר את העולם הזה בכלל (למדתי הנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים - כך שתקשורת נתונים כן ידוע לי דבר או שניים).

אשמח אם תוכלו לכוון אותי.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, מאוד קשה להבין ממך בעניין הזה, אני לא יודע על בסיס מה הציעו לך את המשרה, מה הרקע שלך ומה בדיוק אתה הולך לעשות - אבל (וזה על קצה המזלג) אם אתה אוהב את עולם המחשבים, יש לך רקע טכני טוב, ויש לך נסיון עם חומרה וקנפוג של מערכות הפעלה ומוצרי תקשורת - אתה תאהב את התחום.

בד"כ מתחילים ממשרות כמו טכנאי או Help Desk ורק אחרי זה עוברים למשרות כמו שאתה ציינת. אם נותנים לך תקופת זמן של לימוד ו/או קורס הכשרה... לך על זה (למרות שקורס לרוב נותן רקע כללי ולא ממקצע אותך)

יותר קשור לפורום "כללי". לדעתי אפשר להעביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אין לי ניסיון לא במה שאני עוסק כרגע ולא במה שאני רוצה לעבור עליו.

אני אחדד כמה דברים: לא נתנו לי את המשרה, אני ביקשתי לעבור ואמרו שבסביבות מאי תיהיה לי אפשרות לתת להם תשובה סופית ורוב הסיכויים שאני אוכל לעבור.

כרגע אני לא כל-כך מתחבר למה שאני עושה. אבל יש חלקים שאני דווקא כן חושב שיעזרו לי בעתיד, כמו אנחנו עושים הרבה חיווט, קוראים שרטוטים וזהו בעיקר הדברים שאני חושב שיעזרו לי בעתיד.

לגבי קורס או הכשרה: זה די הכשרה עצמאית ממצגות ולאח"כ הכשרה מעשית (אני חושב שמשך כל העניין חודשיים במקסימום).

למדתי הנדסאי אלקטורניקה ומחשבים וכרגע אני משרת בצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני גם חושב שכדאי לי לעבור, אבל אני מפחד שאחרי שאני יעבור אני ירצה לחזור לאיפה שאני נמצא עכשיו.

השאלה היא האם זה בכלל שאלה? כיאלו מה שאני עושה עכשיו יתרום לי באיזה שהוא ניסיון? (חיווט וקריאת שירטוטים וסמכות) או שלעבור בראש שקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...