BLACK FRIDAY 2012 - ת'רד בקשות, מציאות ושאלות. - עמוד 7 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK FRIDAY 2012 - ת'רד בקשות, מציאות ושאלות.

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 322
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

http://www.amazon.com/gp/product/B005HY4UOG/ref=gb1h_img_c-3_2662_A3VCAVU2HNXEC5?smid=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_t=101&pf_rd_s=center-3&pf_rd_r=1N786RSNHJTFE14V8PAE&pf_rd_i=384082011&pf_rd_p=1417532662

תחנת עגינה לאנדרויד שיכולה לצאת ב55 דולר סופי עם משלוח דרך buy2usa.. הולך להיגמר בדקות הקרובות

זו תחנת עגינה טובה? בעיקר במחיר שלה (כ200 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע, אין לי אותה עדין ;)

הביקורות בסדר, וגם ככה אין הרבה תחנות לאנדרויד.....

הזמנת אותה בסוף?

וכן, אין ממש יותר מדי תחנות עגינה לאנדרואיד...לא כאלה איכותיות לפחות שמצדיקות את המחיר.

לפחות זו מתאימה לכל האנדרואיד ולא רק למכשיר ספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הזמנתי, היא באמת מתאימה תאורטית לכל אנדרויד אבל מהביקורות רואים שיש בעיות עם טלפונים מסויימים (כאלה שהחיבור הטענה לא במרכז למשל). עושה רושם שעם הנקסוס היא מתאימה בול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשני המקרים אתה צריך חברת שילוח צד ג', אחרת אתה לא יכול לקבל את זה לארץ, וזה עולה כסף...

הקטע להוספת כתובת אמריקאית בפייפאל, לא רלוונטי לאמזון.

באמזון אתה קונה את מה שאתה רוצה בכרטיס אשראי שלך (בינלאומי), ואז אתה מוסיף את הכתובת למשלוח (Shipping) לכתובת שקיבלת מ- BUY2USA (שים לב שאתה מכניס את כל הנתונים כמו שצריך) ובוחר Free Saver Shipping (או משהו דומה). בכתובת לחיוב (Billing) אתה כותב את הכתובת האמתית שלך בישראל, זה מונע בעיות עם חברת האשראי.

כשהמשלוח מגיע ל- BUY2USA, הם יוצרים איתך קשר ואתה בוחר תנאי משלוח (ימי אוירי וכו') ובהמשך דורשים ממך תשלום על המשלוח והמיסים (שים לב שלפעמים יש שינוי לכאן או לכאן מהערכה שבאתר שלהם), בשלב התשלום להם, בחר בצורת תשלום בפייפאל ותוסיף את הקוד של ה- $10 הנחה.

תודה רבה על העזרה, עזרת גם לי..

רק שאלה קטנה, איפה אני מכניס את הכתובת לחיוב Billing?

תודה שוב .. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הזמנתי, היא באמת מתאימה תאורטית לכל אנדרויד אבל מהביקורות רואים שיש בעיות עם טלפונים מסויימים (כאלה שהחיבור הטענה לא במרכז למשל). עושה רושם שעם הנקסוס היא מתאימה בול.

יאללה, הזמנתי גם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לפני שבוע הזמנתי מהם ושאלתי אותם במפורש אם צפויים למסך הזה, והם השיבו בשלילה.

ממש חראות. אני יכול לבקש זיכוי על ההפרש?

שאלת עובד, ציפת שהוא יכול לדעת מה הבוס רוצה לעשות...?

בגלל זה אני שואל רק את קיריל לגבי כל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה, עזרת גם לי..

רק שאלה קטנה, איפה אני מכניס את הכתובת לחיוב Billing?

תודה שוב .. :P

בד"כ יש כתובת Billing ואפשרות להשתמש בה גם למשלוח או להוסיף כתובת למשלוח שונה. אני לא זוכר, אבל יתכן שבאמזון זה לא מעניין אותם וצריך להכניס רק את כתובת המשלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ יש כתובת Billing ואפשרות להשתמש בה גם למשלוח או להוסיף כתובת למשלוח שונה. אני לא זוכר, אבל יתכן שבאמזון זה לא מעניין אותם וצריך להכניס רק את כתובת המשלוח.

לא משנה, מצאתי .. :D

תודה רבה שוב על העזרה, עכשיו נותר רק לחכות .. :P

עריכה: עוד שאלה שנזכרתי, שאני קונה בעצמי ולא משתמש בשירות שלהם אז המחיר הוא לא כולל את המיסים המע"מ ומה שייקחו לי פה בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משתמש במשלוח הבינלאומי של , אז בד"כ הם יחייבו אותך בסכום הכולל מיסים, ואם לא שולמו מיסים או ששולמו פחות ממה שהם לקחו ממך, אתה תקבל את ההפרש חזרה עד 60 יום אם אני לא טועה (בכל מקרה, לפעמים צריך להזכיר להם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משתמש במשלוח הבינלאומי של , אז בד"כ הם יחייבו אותך בסכום הכולל מיסים, ואם לא שולמו מיסים או ששולמו פחות ממה שהם לקחו ממך, אתה תקבל את ההפרש חזרה עד 60 יום אם אני לא טועה (בכל מקרה, לפעמים צריך להזכיר להם).

אבל מה ההבדל בין השירות שהם קונים עבורי או שאני רוכש את המוצר, כמו שעשיתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ לא הבנתי אותך קודם...

אתה הכנסת את הכתובת שקיבלת מ- BUY2USA למשלוח מאמזון, אתה משלם לאמזון את מחיר המוצר+משלוח בתוך ארה"ב (לכן תמיד כדאי לבחור את החינמי). יותר מאוחר כשהמוצר מגיע ל- BUY2USA ונשלח לארץ, אתה מחויב במשלוח לארץ+מיסים ע"י BUY2USA. אם היית משתמש בשירות של BUY2USA "קונים בשבילך" הם היו קונים את המוצר ושולחים לך אותו, על זה היית משלם עוד עמלה על השירות (וכל מה שהיית רואה זה את המחיר הסופי לתשלום כולל הכל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ לא הבנתי אותך קודם...

אתה הכנסת את הכתובת שקיבלת מ- BUY2USA למשלוח מאמזון, אתה משלם לאמזון את מחיר המוצר+משלוח בתוך ארה"ב (לכן תמיד כדאי לבחור את החינמי). יותר מאוחר כשהמוצר מגיע ל- BUY2USA ונשלח לארץ, אתה מחויב במשלוח לארץ+מיסים ע"י BUY2USA. אם היית משתמש בשירות של BUY2USA "קונים בשבילך" הם היו קונים את המוצר ושולחים לך אותו, על זה היית משלם עוד עמלה על השירות (וכל מה שהיית רואה זה את המחיר הסופי לתשלום כולל הכל).

אז בעצם ההבדל בין שני האפשרויות הוא, שכשאני קונה עבורי אז אני מכניס באתר את פרטי הכרטיס ועושה בעצם את כל ההזמנה, ובאפשרות "קונים בשבילך" אני פשוט משלם להם והם עושים את כל השאר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...