לא מצליח למחוק PARTITIONS מתוך דיסק קשיח - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח למחוק PARTITIONS מתוך דיסק קשיח

shaithebest

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי דיסק קשיח פנימי 500 גיגה שפעם פירמטתי וחילקתי אותו לכמה PARTITIONS

עכשיו אני הופך אותו לחיצוני ורוצה לשים אותו בתוך קופסאת SATA TO אבל בשום אופן מחשב לא מזהה אותו עם חיבור רק אם אני מחשב אותו סאטא לתוך מערכת הפעלה קיימת.

אז ניסיתי למחוק את כל הPARTITIONS ע"י פירמוט עם מערכת הפעלה ווינדוס 7 אבל ברשימת הדיסקים אין לי את כפתור מחיקה אלא רק אתחול.

בקיצור אני רוצה להשמיד את כל הPARTITIONS ולהפוך את הדיסק לאחד בלבד אולי ככה הוא יזדהה עם אז אני צריך תוכנה שעושה את זה

מישהו מכיר?

אגב איך אומרים PRATITION בעברית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אתה צריך באתחול של הוינדוס 7 בזמן שאתה רואה את כל המחיצות שלך שאתה רוצה לאחד, פשוט ללחוץ על כפתור "מתקדם" (או משהו בסגנון, אני לא זוכר בעל-פה) ואז תראה את אפשרות המחיקה ועוד כמה דברים נוספים.

תעדכן מה קורה.

לKAKADU:

אני לא חושב שיש אפשרות לעשות את מה שהוא רוצה בהנחה שהוא מחבר את הHDD לכל מכשיר אחר מ"מחשב", לדגומא סוני3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מפצל סאטא לUSB וגם קופסא של דיסק חיצוני בניהם הוא לא מוכן להזדהות בשום אופן בשום מחשב.

ויש לי כאן לפחות 10 מחשבים שונים.

הוא רק מראה את כל המחיצות כאשר מחברים אותו ישירות ללוח עם החשמל של הספק וסאטא ישירות ללוח אז אני חושב שיש בעיית תוכנה בדיסק ולא חומרה בגלל המחיצות ואני בטוח שברגע שאני אצליח להשמיד את 3 המחיצות ולאחד אותם לאחד בלבד אז זה יעבוד עם USB

אבל אני מפעיל התקנה של 7 ואין את כפתור מחיקת המחיצה יש רק אתחל וגם בהגדרות מתקדמות אין מחיקת מחיצה.

האם בתוכנות כמו HDD REGENERATOR או דומים לה יש אופצייה כזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות זאת בשני דרכים, הראשונה היא באמצעות Diskpart.

השניה באמצעות תוכנה חיצונית.

המלצה שלי MiniTool Partition Wizard ה BootCd

http://www.partitionwizard.com/download.html

אוקיי הורדתי את התוכנה שציינת ואני מחקתי שם את כל המחיצות ונתתי למחיצה אחת את כל הנפח ולכאורה זה עובד ואני סוגר את התוכנה. שאני מפעיל את התוכנה מחדש שוב הוא מזהה את כל המחיצות ולא רק מחיצה אחת כמו שאני רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...