בעיית קירור - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית קירור

Ran B

Recommended Posts

אוקי, קודם כל ראיתי שפיצול הפורום התחיל(ברכותי ;D), ואתם מעבירים את הנושאים,

אז מכיוון שזה קשור לקירור, כתצואה מהמוד של המאוורר בגג, אז החלטתי לרשום את הנושא

בפורום של הקירור (וה-OC).

אז ככה : אחרי ששמתי ממאוורר בגג והכל טוב ויפה, ציפתי לירדה של המעלות באפון קטן,

אומנם שהמחשב היה במצב מנוחה למשך לילה שלם הוא עמד על 26 מעלות, וכשהיה במנוחה לא של לילה שלם,

אלה מנוחה כלשהיא של חצי שעה +, הוא עמד על 28 מעלות.., כשאני גולש והכל הוא על 28~31 מעלות,

אומנם אחרי שעשיתי את המוד בגג, ראיתי שהמחשב לא מגיע יותר ל26 מעלות, אפילו אחרי מנוחה של לילה שלם,

ואפילו שאני גולש הוא מגיע ל32 מעלות, או מידי פעם ל35 מעלות, הוא לרוב על 32 מעלות, כאשר לפני

הוא היה על 28~31 מעלות, אז חשבתי שזה מקרי החלק הזה של הטמפרטורות, וכנראה אני מאמץ יותר מתמיד,

אבל לא..

החשיבה הכי גדולה שלי זה שהמאוורר בדלת שמכניס אוויר, אז האוויר שלו הולך לצדדים כמובן, הרי

המאוורר לא זורק אוויר בכיוון ישר לחלוטין.., והאוויר נשאב מהדלת לגג, ומהגג יוצא אוויר קר, ואוויר של המאוורר

בדלת לא מגיע כמעט לשום מקום, זה הגיוני שזה ככה?, יש למישהו איזה פיתרון / מוד כלשהו, שאני אוכל לבצע

על מנת לסדר בערך את הבעיה הזאתי? יש לי את הכלים הדרושים, אני חושב - דרמל, מקדחה, מלחם ועוד כל מיני כלים..,

יש למישהו הצעות בבקשה? ::)

תודה רבה, רן! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום מדדתי תטמפ בבוקר אחרי הלילה והם היו 27 אבל כגלשתי באינטרנט הם היו על 30 .. אבל אחרי זה כשפתחתי תחלון בחדר וסגרתי ת IE הם ירדו ל 26 אבל אז היה לי קר אז סגרתי חצי חלון ואז הם עלו ל28 ואז פתחתי תאיסיקיו והם עלו ל29 ..

כשחזרתי מהבית ספר הם היו על 28 ואז שיחקתי 13.2 דקות wc3 והם יו על 33 אז הפסקתי ל חצי שעה ופתאום הם ירדו ל27 ואז הפעלתי חימום והם עלו ל30

יש הצעות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, זה תארד שלי, אז בבקשה אל תערב את העניינים שלך כאן, אם אתה מעוניין, תפתח תארד עם בעיות טמפ משלך..

דבר שני לפי הנתונים שהבאת יש לך סירקולציה אחלה, והמעלות סבבה,

אני אומר שבעקבות המאוורר על הגג, הטמפרטורות שלי עולות..,

אז אם תוכל בבקשה, אני מאוד אשמח אם לא תיתן חוות דעת, אם אין לך מה להגיד..,

ואם אתה לא יודע לקרוא טמפרטורות בצורה שאני רושם, אז אל תשתתף בתארד, תגובה כמו שלך

שהסבר הטמפרטורות שלי בצורה "מפגרת" (כמו שאמרת), זאת תגובה ממש לא במקום,

לא נוח לך איך שאני רושם, אל תגיב ואל תשתתף >:(>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לראות אם הקירור שלך עובד כמו שצריך,לפתוח את הדפדפן זה ממש לא שיטת מדידה.

תפעיל משהו שיקח לך 100% מהמעבד ותן לו שיעבוד אז תסתכל לאיזה טמפרטורות אתה מגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גוהן אל תתיחס ברצינות לבן אדם שכתב למעלה את הטמפרטורות שלו, זה היה בצחוק

בכל מקרה אני לא מבין איפה הבעיה כאן

שאתה על 32 מעלות זה סבבה לגמרי

שאתה עובר את ה 43 מעלות אז תתחיל לחשוש

תתן מעלות IDLE ומעלות במאמץ (של תוכנת בדיקה כמו PRIME95 לא במשחק...)

ואז נראה את המצב כמו שהוא, ותחליט אם זה כל כך נורא הטמפרטורות שלך

[glow=blue,2,300]אנשים לא מבינים שקירור נועד לשמור על טמפרטורות טובות

אף אחד לא מתכוון להשתמש במארז בתור מקרר לפחיות שתיה[/glow]

יום טוף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז עשיתי ניסוי, הרצתי 45 בדיקות של פריים, משהו כזה..כאשר 1-30 עם מאוורר בגג, 30-40 בלי, 40-45 עם

מ1-10 הטמפ היו עד 38 בערך..,

מ10-30 הטמפ היו 42 ואפילו ב5~6 בדיקות האחרונות זה הגיע ל44..,

מ30-40(שכיבתי את המאוורר בגג) המעלות המשיכו ב44, ולקראת ה5 הבדיקות האחרונות זה הגיע ל42 מעלות ול41 מעלות..,

מ40-45(שהחזרתי את המאוורר לעבוד[המאוורר בגג]) המעלות המשיכו מ41 ועלו לקראת הסוף ל42, אולי גם 44, אני לא זוכר.. ::)

אז זאת הוכחה של 100%, שהמאוורר בגג אפילו מזיק מאשר עוזר.. :-\

עכשיו, אחרי שקיבלתם את מה שרציתם לראות, יש למישהו איזה משהו שאני אוכל לעשות למנוע קצת מזה..? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו מדידות על רמה :)

המאורר בגג שלך נמוך יחסית למעבד ולמאוררים שמכניסים ? יענו , כשאתה שם תיד באיזור של המעבד אתה מרגיש תאוויר נשאב למעלה ?

אם גן תפעיל אותו על מתח נמוך יותר .. הוא לא אמור לשאוב תאוויר שבמארז למעלה , האוויר אמור להתחלק לאויר חם וקר ואז הוא שואב תאוויר החם שלמעלה .. והאוויר לא יתחלק אם יש יותר מידי מערבולות אוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...