ממשלה אימפוטנטית - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממשלה אימפוטנטית

gilka

Recommended Posts

ממשלה אימפוטנטית שכל כך מפחדת מכישלון ומה יגידו אז בעצם בעיקר עושה רעש....

האזרחים בעזה"חפי הפשע ורודפי השלום" מתוכם יוצאים המחבלים הרוצחים והם אילו שנותנים לגיטימציה לשגר אלפי פצצות לריכוזי אוכלוסיה יהודית.

הם אילו שרובם בחרו בחרו בחמאס ובאלימות רצחנית.

אז איך יתכן שעדיין אחרי 6 "ימי לחימה" עדיין יורים עלינו מאות טילים?

איפשר לחשוב מול איזה מעצמה אנחנו נילחמים.....

התשובה היחידה היא-הממשלה הזאת חסרת מנהיגים אמיתיים.

לצערי נכון להיום אני לא מוצא ולו פוליטיקאי אחד אמין,חכם,טקטיקן משיכמו ומעלה

והכי חשוב עם אומץ להיתיצב מול מה יגידו בעולם.(מתוך אחריות לאומית לתושבי ישראל).

לעניות דעתי צריך לפעול בהרבה יותר נחישות ולפגוע במשאבים בעזה+להפסיק את החשמל והמים שמגיעים מישראל....לא יאומן שבמצב מלחמה כזה עדיין נלחמים עם כפפות ופינצטה.

ולגבי השמאל בארצנו-אז עדיף שילמד קצת היסטוריה ויבין שמחלוקות ומילחמות אכן פותרים בדיבורים והסכמים אבל רק אחרי שאחד הצדדים נימצא על הקרשים

אחרי נוקאאוט.(אני בפרוש לא שש למילחמה,אני שוחר שלום שלצערו זה המצב)

אני מאחל לכולנו שלום יציב במהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שיש עוד אנשים היום שמאמנים שפולטיקיים זה עם עם עמוד שידרה ורעיון אישי או אידאלוגיה מסויימת, זה מה יש כאשר בוחרים כל הזמן אתו ראש ממשלה וחושבים שהשינוי הכי טוב זה לא לעשות כלום והכל יפתר מעצמו.

יש להתחיל לחשוב אחרת, על אחידות וצמיחה עתידית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו בדבריו של פותח הדיון. לחמאס יש עוד מלאי ענק של טילים שמתחדש תמידית דרך קווי אספקה מצריים.

כל ההפגזות שבעולם בסופו של דבר ימצו את עצמם, ואז "כניסה קרקעית" כפי שישראל מכנה אותה

תיהיה פשוט עופרת יצוקה 2 , כלומר כמה שבועות של לעשות רעש בעזה ולצאת (עם נפגעים בנפש)

כי הרי לא נכבוש מחדש את הרצועה. על ידי כך נשיג כמה שבועות (אולי חודשים) של שקט ואז הסרט יחזור על עצמו

רק שטווח הטילים יגדל משמעותית.

רק מחיקה של אזורי שיגור ברדיוס של כמה מאות מטרים וניתוק התשתיות לעזה תניב תוצאות לטווח ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...