TMPEGEnc מסרב לעבוד עם virtual dub - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

TMPEGEnc מסרב לעבוד עם virtual dub

ybe

Recommended Posts

1.בשבוע שעבר התקנתי את המחשב שלי מחדש.

2.אני משתמש ב:

win pro, Virtual dub 1.5.10,TMPGEnc 2.521.58.169

3.ניסיתי להמיר סרט DIVX לסרט SVCD/VCD (סרט שכבר המרתי אותו בעבר ובכלל ביצעתי בעבר הרבה מאוד המרות),לשם כך ביצעתי install hander ב virtual duv אז start frame server .

4.כשניסיתי לפתוח את הקובץ VDR באמצעות TMPGEnc , קיבלתי הודעת שגיאה ותוכנת TMPGEnc נסגרה.

5.ניסיתי גירסאות אחרות של TMPGEnc ושל virtual dub אבל הבעיה לא נפתרה.

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול לנבוע מהרבה דברים, אני מניח שעקבת אחרי מדריך, תבדוק שוב את כל הפונקציות שהם בידיוק כמו שכתוב.

אם אתה לא מצליח (ומישהוא לא מצליח לתת לך פיתרון) אתה יכול לדלג על הפונקציה של הפריים סרבר ע"י פשוט קודם להמיר לקובץ ואז להמיר לאמפג, התהליך יהיה הרבה יותר איטי אבל זה מה שאני יכול לחשוב עליו.

התוכנה שאתה משתמש לא כל כך קוראת דיואקס (או לפחות אקסויד) אז כשאתה ממיר או שתמיר לדיואקס 3 (ותיהיה ירידה באיכות) או אם יש לך כונן מאוד גדול תמיר לקובץ AVI נע לא דחוס (יתפוס לך איזה 10 גיגה) ככה לא תאבד איכות.

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההצעות שלך לא כל כך מעשיות.

אני בסך הכל רוצה להמשיך ולעבוד עם virtual dub כבעבר, ואני מנסה להבין למה 2 התוכנות מסרבות לעבוד ביחד(לאחר מאות פעמים מוצלחות)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גש לאתר:

http://www.dvdrhelp.com/virtualdubframeserve.htm

גלגל למטה לחלק - Problems, ותנסה את הדרכים שם.

אם גם זה לא הולך, פתח את הסרט ב V-Dub, וסמן את direct stream copy, תחת ה Video.

לאחר מכן תחת File בחר ב Save old format avi, השמירה תיקח כמה דקות, לאחר שיסיים פתח את הקובץ החדש ותנסה לעשות איתו Framserve.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...