רמטכ"ל חמאס חוסל - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמטכ"ל חמאס חוסל

freesoul23

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היום אגב, מר אברמוביץ' ניגח אותו שלא בפניו (לא זוכר בדיוק מה היה, מי שזוכר שיכתוב). אבל זה די הזוי שפרשנים שונים מנגחים זה את זה בשידור, לא? מה זה פה, דיבייט? תנו דעה מקצועית וסתמו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די הזוי שפרשנים שונים מנגחים זה את זה בשידור, לא? מה זה פה, דיבייט? תנו דעה מקצועית וסתמו!

למי שלא מכיר את ההסטוריה התקשורתית של אברמוביץ (ונראה שמר משה, למשל, לא - שכן הוא מזכיר את המילה "מקצועי" בהקשר לאדם הזה), הנה סקירה קצרה באדיבות לאטמה:

http://www.latma.co.il/article.aspx?artiId=4817

בשלושה מילים - שקרן, נוכל, בוגד. אני מקווה שישראל תשרוד מספיק זמן בשביל להתפכח ולהזכר מה עושים עם אנשים ששמים את אינטרס האוייב לפני אינטרס המדינה שלהם ואוכלוסייתה והקוראים לפגוע בריבונותה, ושאזכה לראות את היצור הזה והדומים לו מוצאים להורג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קריא הדבר הזה, חצי עובדתי חצי סטייל "איןציקלופדיה". מה אני אמור לעשות עם הדבר הזה?

בכל אופן, אני מכיר מעט ממעלליו (מעט, אתה צודק), וזה מספיק כדי לדעת איזה מין נאד נפוח הוא (עזוב רגע תפיסה פוליטית, זה לא שייך).

אבל היי, הוא מוחזק על תקן פרשן מקצועי- ולכן זה מה שמצופה ממנו ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

במקרה שלו, לוחץ like אוטומטית.

ועכשיו לצפות... :cool2:

עריכה - צפיתי - גדול כמו תמיד.

מרתיח אותי אלו בשמאל הישראלי המבקרים אותו וחושדים במניעיו.

זה ממש לא משנה מהם מניעיו. כאילו יש לנו מלא ידידים בעולם הצבוע והאנטישמי הזה, שאנו יכולים להיות בררנים בידידנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את זה קודם. יש כתבה גם בעמוד הראשי.

מוזר מאוד. בדיוק כשצפויה הפסקת אש. ואפילו אם לא, הם לא עשו כך אפילו כשהצליחו לנחות כאן מאות טילים באזורים מיושבים לפני תקופת כיפת ברזל.

מצרים איימה במלחמה אם תיכנס לעזה? מה קורה כאן ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...