המלצה למקרר +500 ליטרים עד 5k - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למקרר +500 ליטרים עד 5k

הדוד משה

Recommended Posts

המקרר מתפגר (פריג'דר מקורי). צריך חדש, זה כבר לא זה. הוא מתפגר כל שבוע והטכנאים מחליפים משאבה או תרמומטר (יש עליו ביטוח תיקונים), ואז הוא שוב מתפגר. כבר לא נוח להמשיך ככה. ולכן, אני מבקש מכם המלצה למקרר איכותי עד 5000 שקל.

הדרישות:

500 ליטר או יותר

כולל מקפיא (עליון)- לא דלת ליד דלת!

רצוי דירוג אנרגטי טוב (לא הכי קריטי ממה שהבנתי)

אשמח להמלצות (ולביקורות) ע"פ הכרותם וניסיונכם. תודה :)

נ.ב.: איך המקררים של אלקטרה? שווים משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם באותו מחיר לא עדיף למשל משהו כזה? (אם לשים רגע בצד את השיקול הציוני)

http://www.olsale.co.il/olsale/heb/itemdetails.aspx?auction_id=22909494&af=2055&bid=true

עריכה: אני רואה בזאפ שיש מקררים יותר משתלמים של אמקור ממה שהעלית כאן במקרה. כן חשוב לי לקנות תוצרת הארץ, ואולי אפילו לשלם מעט יותר, אבל לא כפשרה על האיכות.

המקררים שלהם מפעם הם אגדה של אמינות. זה גם היום ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל ממליץ על , הוציאו סדרה של מקררים עם תותח יונים או משהו שמחסל בקטריות במקרר ושומר על המוצרים טריים לאורך זמן. יש לי אחד מ2010 בבית ולמרות שהיתי סקפטי בתחילה וחשבתי שזה שטויות, הופתעתי לגלות שירקות שנרקבו במקרר הישן תוך שבוע, הצליחו לשמור על טריות מפתיעה גם לאחר 14 יום. המקרר עובד אצלי תמיד על very low והפריזר על רמה 1 (הכי נמוכה) וגם זה לדעתי קר מידי.

ועם כל הכבוד לפוזה הציונית, דווקא ממוצר המייוצר בארץ היתי דואג להתרחק כמה שיותר...לא רק שאני ממש לא סומך על בקרות האיכות הישראליות (אנחנו המצאנו את שיטת המצליח והיהיה בסדר) אין סיכוי בעולם שאזרוק כסף נוסף על מוצר באיכות זהה אם לא ירודה מהמתחרים רק כדי שיחזור בסופו של דבר על מיסים עקיפים למדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרר צריך בסה"כ לקרר. יותר שכלולים = יותר מה להתקלקל.

אני לא יודע להשוות את אגדת האמינות של פעם להיום אבל בקרת האיכות הישראלית בהחלט טובה מאוד. בגרמניה made in Israel זה כמו

made in Germany בארץ ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרר צריך בסה"כ לקרר. יותר שכלולים = יותר מה להתקלקל.

אני לא יודע להשוות את אגדת האמינות של פעם להיום אבל בקרת האיכות הישראלית בהחלט טובה מאוד. בגרמניה made in Israel זה כמו

made in Germany בארץ ;)

מסכים לגמרי. תוצרת הארץ עדיפה על תוצרת הרבה מקומות אחרים שאפשר למצוא היום בשוק. ברור שהמקררים שיוצרו פעם היו אמינים יותר, אבל זה כי הם היו פשוטים יותר.

זה מה שיש לי- גם אמקור, גם מייד אין חיזראל, וגם לא יקרע לך את הכיס.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=801628

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כאן שום פוזה ציונית. פשוט אני ארגיש צבוע אם לא אקנה מהם- איזו מין צורה יש לי אם אני יודע להתלונן כל-כך טוב על המצב בארץ ובסוף קונה תוצרת מפעל זר?

העדיפות היא כזו-

1. תוצרת הארץ (כי אם בעל מפעל מחזיק אותו בארץ למרות שלא כלכלי לו אז אני יכול לסמוך עליו)

2. מותג זר

3. מותג ישראלי תוצרת חוץ (כי אז באמת לא עשינו כלום)

כרגע יתכן שנלך על האמקור. שארפ היא חברה מאוד איכותית ואני שומר אותה כתוכנית ב'.

דרך אגב, מישהו יודע איך האחריות על המקררים שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל: זה בטוח שיותר כלכלי ליצר בטורקיה. הרי אחרת איזה אינטרס היה ליצרניות האחרות לברוח לשם?

הוא מרוויח, אבל פחות ממה שיכל להרוויח לו יצר בחו"ל- וזה היה מספיק ליצרניות אחרות לבחור בחו"ל. תקן אותי אם אני טועה במשהו.

אלכס- למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע מסתמן שהטכנאים התרשלו מעט בעבודתם בהתקנת הטיימר של ההפשרה בפריזר, וכנראה שהמקרר בכל-זאת שרד.

כשנזדקק למקרר חדש אחזור לקרוא את הדיון הזה :)

תודה לכל מי שעזר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...