תוכנה 32 ביט שעובדת דרך דרייבר 64 ביט, אפשרי? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה 32 ביט שעובדת דרך דרייבר 64 ביט, אפשרי?

lee.

Recommended Posts

שלום,

יש לי מצלמה למחשב שמחוברת דרך כרטיס PCI.

עד עכשיו עבדתי על 32BIT, כשהמצלמה מופעלת בעיקר ע"י מטלב, וקצת ע"י התוכנה שמסופקת איתה.

כעת אני מעוניין להתקין WIN7 64bit.

באתר החברה יש לכרטיס הPCI ל64 ביט והתקנתי אותם.

הבעיה שהתוכנה המסופקת באה בשני גירסאות, 32 ו64 ביט, כשעל ה64 ביט מצויין שהדגם הספציפי של המצלמה שיש לי יתמך רק ע"י הגירסא הבאה.

רציתי לדעת אם אמורה להיות בעיה להשתמש בתוכנה 32ביט עם המצלמה, למרות שהותקן הדרייבר ל64 ביט.

ככלל, התוכנה הרבה פחות מעניינת אותי, ובעיקר חשוב לי שמטלב יעבוד איתה, כשהוא עובד דרך ספריה של C++ של המצלמה (או משהו כזה, אני פחות מתצמצא בנושא).

יש איזושהיא סיבה שמטלב לא יצליח לתקשר עם המצלמה בגלל החלפת הגירסאות הזו?

תודה רבה

AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrench GalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIris hItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMaced onianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortuguese RomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahi liSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshY iddishAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFi nnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIris hItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMaced onianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortuguese RomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahi liSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshY iddishDetect language » Hungarian

מכאן אני עורך, על הדרך, אם מישהו יודע למה הקשקוש הזה הופיע פה (הוא מופיע לי גם באימיילים האחרונים שהוצאתי מהמחשב הזה) ואיך לטפל בזה, אני יותר מאשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יש סיבה שמתייגים אותם בשם כדי למנוע היתנגשויות עכשיו אם תוכל לתמצט מעט את השאלה אולי אני יבין אותך

מה שהעלאת זה מין קובץ שפות שונות או משהו דומה.

בעיקרון אם התקנת ווינדוס 64 ביט אתה תצטרך דריבר תואם למצלמה שלך, אגב למה לא לקנות מצלמת למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמית, תודה על התשובה.

הסיבה העקרית לא לקנות מצלמת היא כסף, מדובר על מצלמה יחסית יקרה, עם אפשרויות שליטה שלא קיימות במצלמות רשת רגילות.

יש אגב בסדרה של המצלמות הזו גם מצלמות , ככל שהבנתי יש להן את אותה בעיית דרייברים.

בקשר לשאלה, התכתבתי קצת עם התמיכה של היצרנית (מדובר על מצלמה מסוג PIXELFLY של חברה בשם PCO), הם הודיעו לי שבקרוב תצא גרסה חדשה של התוכנה שתתמוך במצלמה גם על 64 ביט (אבל זה כאמור פחות מעניין אותי).

על מטלב מה שהם אמרו זה שהדרייברים עדיין ל- Win7 בשתי הגרסאות עדיין לא נבדקו, ולכן כביכול עדיין אין תמיכה, אלא רק לWinXP.

אז יש לי שאלה חדשה.

האם אני יכול להתקין Win7 כלשהוא, ולעבוד במכונה וירטואלית של שתזהה את הדרייברים ותדע לעבוד איתם, או שהעבודה באמצעות בתוך מכונה וירטואלית לא עובדים היטב?

ובנוסף, מכיוון שזה אומר שהמטלב יעבוד בתוך ה-VM, עד כמה זה יאט אותו?

נראה לי שאין לי ברירה אלא לחזור לWinXp...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...