חשבון אדמין בלפטופ - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשבון אדמין בלפטופ

IG

Recommended Posts

שלום,

יש לי לפטופ של , עם WIN7 64BIT.

יש לי קטע מוזר של הגדרת החשבון (החשבון שלי זה החשבון היחיד ומוגדר, לפחות אמור להיו מוגדר, כאדמין)-

אני מנסה להתקין תוכנה כלשהי (איזה תוכנה של אונ' ת"א- Citrix) שכנראה דורשת איזה הגדרה קצת יותר מתקדמת מהרגיל (כי תוכנות אחרות למיניהן אני מצליח להתקין בלי בעיה) ולא מצליח- קופצת לי הודעה שאיןן לי מספיק הרשאות.

בנוסף, יש לי קטע שכשאני עושה שינויים באופיס (2010 32 ביט) הם לא נשמרים (שינויים בהגדרות המילון, סרגלי כלים אישיים...) כאילו לא היה מעולם. ואני מכיר שזה בעיה של הגדרות חשבון מהעבודה (רשת פנימית סגורה שבה כולם חוץ מהhelp desk עם חשבון מוגבל, טוב שאני מקומבן איתם :))

יש למישהו פיתרון לבעיה?

יש דרך לבדוק מה רמת ההרשאה שלי בצורה מפורטת (כתוב לי שהחשבון "אדמין", אבל גם לזה יש רמות...)מישהו במיקרה מכיר את התוכנה המקוללת הזו של את"א?

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה בדיוק אתה מנסה להתקין ב CITRIX, אבל עד כמה שידוע לי CITRIX זו מערכת שלמה לרשת של THINCLIENTS.

יש התקנה של שרתי CITRIX ויש קליינטים.

מה אתה בדיוק מנסה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה בדיוק אתה מנסה להתקין ב CITRIX, אבל עד כמה שידוע לי CITRIX זו מערכת שלמה לרשת של THINCLIENTS.

יש התקנה של שרתי CITRIX ויש קליינטים.

מה אתה בדיוק מנסה לעשות?

כדי להתקין תוכנה אחרת (SPSS) מהשרת של האוניברסיטה אני צריך להתקין את הסיאריקס. כנראה שבאמת מדובר על קלאיינט של התוכנה, אבל בכול מיקרה זה לא הולך לי.

גבריאל- עדין לא ניסיתי את זה... מחר...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבריאל- לא הבנתי ממש איפה אני בודק את זה... עכבר ימני על "מחשב שלי" ושם "ניהול", או משהו דרך הלוח בקרה?

מה שכן, נכנסתי למנהל האישורים, ושם ראיתי שתחת "אישורים כלליים" יש איזה משהו מוזר "virtualapp\didlogical" שפתוח לאיזה משתמש שאני לא מכיר (כנראה משתמש מובנה כלשהו של ... השם מורכב מאותיות ומספרים כמו קוד)

בקיצור- אין לי מושג מה זה.

וגם לא הצלחתי למצוא את הקבוצות משתמשים.

אשמח לקבל הסבר כמו למטומטם (מתגעגע ל- :-[ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקש ימני על קובץ ההתקנה>מאפיינים> לשונית "אבטחה". מה אתה רואה?

האם יש שם משתמש שאין לו את כל ההרשאות?

האם המשתמש שלך (זה שנקרא למחשב על ידיך) לא מופיע שם במקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... עכבר ימני על "מחשב שלי" ושם "ניהול"...

....

אשמח לקבל הסבר כמו למטומטם (מתגעגע ל- :-[ )

1. בדיוק.

2. אי ידיעה איננה טמטום - אתה לפחות מנסה לעזור לעצמך - יש כאלה שגם את זה לא עושים - אז אתה במקום טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקש ימני על קובץ ההתקנה>מאפיינים> לשונית "אבטחה". מה אתה רואה?

האם יש שם משתמש שאין לו את כל ההרשאות?

האם המשתמש שלך (זה שנקרא למחשב על ידיך) לא מופיע שם במקרה?

יש את המשתמש שלי, ולכולם יש את כל ההרשאות.

גבריאל- ב"ניהול" אין לי לשונית של קבוצות או משתמשים... יש מצב שקוראים לזה באיזה שם אחר בעברית (הWIN מותקן אצלי בעברית...)

עכשו ניסיתי להתקין שוב, וההודעה המדוייקת היא:

The installer has insufficient privileges to access this directory: C:\Program files (X86)\Mozilla Firefox\Plugins\resource. Log as administrator or contact את מנהל הרשת בלה בלה...

???

תודה על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניהול אין לשוניות

אני אנסה בצורה חופשית

כפתור ימני על המחשב שלי -> ניהול

יש לך צד ימני וצד שמאלי

בצד הימני ביותר (במידה ובעברית) - יש לך 3 קטגוריות - תרחיב את הקטגוריה העליונה ביותר

יש שם משהו שנקרא משתמשים מקומיים וקבוצות (או משהו בסגנון) - תרחיב אותו - יהיה לך מתחתיו קבוצות ומשתמשים

ושם תסתכל על הקבוצות

עריכה - אולי התמונה הזו תצליח להסביר לך יותר טוב מה אני מתכוון

http://blogs.microsoft.co.il/blogs/support/--8_5A986ECA.png

עריכה 2:

שכח את כל הבלה בלה שכתבתי למעלה (מסתבר שיש קיצור יש לניהול המשתמשים - נחמד לדעת) winkey+r

lusrmgr.msc

פשוט ואלגנטי...

בנוסף האם ניסית להריץ כאדמיניסטרטור את קובץ ההתקנה (run as administrator - אין לי מושג איך הם קראו לזה בעברית...)

http://www.personalcomputerfixes.com/wp-content/uploads/2011/01/vista_updated.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז נתחיל מהקל: כאדמיניסטרטור לא ניסיתי להריץ- אני אנסה קצת יותר מאוחר.

ועכשו לבעיה הבאמת מעניינת- הקבצים המצורפים... ?!

עריכה: באופן די מפתיע, הרצה כאדמין עבדה! אני חושב... הוא סיים להריץ את ההתקנה ושום דבר לא קרה (בניגוד להודעת שגיאה שהייתה קופצת לי עד עכשו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מפתיע (זה HOME אין יותר מדי להתעסק עם משתמשים.... אני חשבתי שאתה בדומיין) - יש דבר שנקרא UAC בטל אותו (ככה כל דבר שתריץ יהיה באלווציה). אני שמח שסייעתי.

טרם הצלחתי להבין מה הבעיה עם הקבצים - נסה להסביר שוב\נסח מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שאתה מסבר בקצרה מה זה UAC או שאני אגגל את זה?

הבעיה עם הקבצים- התמונות שצרפתי... אין שם ניהול קבוצות... בכלל...

אגב, לגבי הדוגמא שנתתי בפוסט הראשון שלי- לגבי שמירת שינויים באופיס. אם אני אבטל את הUAC זה גם אמור להסתדר?

תודה רבה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UAC זה מערכת מויסטה צפונה ששומרת על המשתמש מפני עצמו - המטרה היא שכל פרוסס שאתה רוצה שירוץ ברמת הרשאה גבוהה יותר (או שינוי במערכת) - יהיה חייב פעולה מיוחדת מצידך. רב האנשים שאני מכיר מבטלים את האופציה הזאת בשניה הראשונה :)

צר לי - עדיין לא מובן מה אתה מתכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...