LG NEXUS 4 הוכרז - עמוד 54 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG NEXUS 4 הוכרז

freesoul23

Recommended Posts

לאייפונים של המשפחה אני קניתי כמה ב1$, אז לא יודע איך הגעת ל3..

זה היה סתם מספר יש גם ביותר זול

http://www.ebay.com/itm/10pcs-high-CLEAR-Screen-Protector-Cover-Shield-for-Apple-iPhone-4S-4G-4-G-4th-/150959143968?pt=PDA_Accessories&hash=item2325ddbc20

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 975
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

"The Seller does not ship to israel"

למרות שכתוב שהוא שולח WORLDWIDE מלבד exceptions בהם לא מופיעה(אבל כמו מדינות אחראות יא ווארדי... worldwide עלק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי שהוואטסאפ האלה הפסיקו את התמיכה באייפון 3G אני חייב לקנות את הנקסוס..

אם אחי (תושב ארה"ב) מזמין את המכשיר, הבנתי שתוך שבועיים-שלוש זה מגיע אליו?

מישהו פה שלח לארץ את המכשיר באופן עצמאי לא דרך כל החברות האלה BUYUSA ?

יצא לכם לשלם מע"מ/מכס ?

תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כשיהיה במלאי - כן.

ולגבי משלוח דרך אחיך, אפשר. שיוציא מהקופסה ויכניס לאריזה כמה שיותר קטנה עם הגנה. ואם ישלח בלי הצהרה, רוב הסיכויים שלא תשלם כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה טוב לדעת. חשבתי לשלוח את זה יחד בחבילה אחת עם חולצה/מכנס שבמילא רציתי.

יש איזהשהו ביטוח על משלוח כזה? בהנחה שהוא לא מצהיר על הסכום האמיתי על החבילה..

תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר נרשום להם 50 דולר זה גרביים של הביוקר חחח

ואתה עשית ככה משלוח עצמאי? אני זוכר לפני חודשיים בערך ששאלתי פה, הייתה איזה בעיה בכלל לבצע משלוחים של מארה"ב או משהו בסגנון. אין עם זה בעיה כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כשם יוזרך כן אתה ;) גרביים של הביוקר... ;D

הייתה בעיה לייבא בזמנו מכשירים עם סוללת ליתיום בדואר הסיני- אין יוצאת את שערי הרפובליקה העממית, לא בחברת הדואר הסינית על כל פנים. אאל"ט או שהפקק שם השתחרר, או אפשר לעקוף אותו דרך דואר סינגפור, או כל התשובות נכונות.

כמובן שלכל האינפורמציה הזו אין קשר למכשיר מארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה נכון זה היה ששאלתי על הXIAOMI 2. אחלה אז נשמע טוב. אני אתחיל להפעיל את אחי..

ד"א אם המכס בסוף עוצר את זה ..אני משלם איזה קנס או משהו על הצהרת מחיר לא נכונה? או שברגיל איזה 400 שקל על השחרור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק למי שמתלונן על הסוללה, אחרי פחות או יותר חודש עם המכשיר, הסוללה השתפרה פלאים,

אני היום יושב על 4 וחצי שעות מסך(בהירות אוטומאטית)

שימוש עיקרי של וואטסאפ/פייסבוק/SMS ומעט גלישה/youtube(בנוחיות.. אתם יודעים)

אז, דיי להתלונן - חכו.

עוד דבר שממש מרגש אותי.. התקנתי את התוכנה EMIT על המכשיר ועל המחשב, חייב להגיד שהstreaming עובד טוב, הזמנתי עכשיו מתאם MIRACAST של NETGEAR בתקווה שעם עדכונים התמיכה שלו במכשיר תשתפר ואני אוכל להשתמש בטלפון בתור סטרימר נייד~! :)

עוד משהו מומלץ לבעלי ROOT - הורידו את התוכנה 4 display וכוונו את הצבעים ל238/232/240, הבדל של שמיים וארץ לעומת הצבעים בסטוק..

המסך מדהים אני חייב לציין, מהמדוייקים שהיו לי בסמארטפונים ורואים אותו באור שמש חזקקק(שיפור של שמיים וארץ לעומת הS2 שהיה לי)

יציאת ברמה מאוד גבוהה.

הרמקול של המכשיר פחות נועד לשמיעת ויותר לשיחה(הMID בו מודגש מאוד ומוגבר.. ואף צורם בווליום גבוה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...