זמן תגובה מאוד איטי במחשב חדש + SSD עם ביצועים חלשים - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זמן תגובה מאוד איטי במחשב חדש + SSD עם ביצועים חלשים

deluxe

Recommended Posts

טוב, העברתי את ה- למחשב השני עם ה-SATA3, התקנתי את כל הדרייברים הנחוצים ועדיין הבעיה קיימת. זה מדהים שבמחשב החדש הוא מקבל תוצאות פחות טובות מהישן עם SATA2. נאמר לי ש- זה מוצר שהסיכוי שיהיה תקול הוא מאוד נמוך.

מה כבר אפשר לעשות? (לפי הממצאים האחרונים אני לא רואה סיבה להפעיל אחריות על ה-SSD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאות הביצועים פחות מדאיגות אותי.

זה לא ממש גרוע.

והקפיאות שאתה מתאר יכולות להיות בגלל כמה סיבות, ואולי אתה לא מפרש אותן נכון.

האם עשית פעולות אופטימיזציה לSSD על פי איזה מדריך שקראת?

האם קיים PAGEFILE על ההרדיסקים?

האם העברת קבצי CACHE להרדיסקים?

האם יש תוכנה שמותקנת על ההרדיסקים?

האם אתה מפעיל בהגדרות חיסכון בחשמל מצב שינה להרדיסקים?

סל המיחזור לא יגיב מיד אם קיים בו חומר שיושב על הרדיסק שכבוי בעקבות אי שימוש בהרדיסק וכיבויו האוטומטי למצב שינה.

PF וCACHE על הרדיסק יכול לגרום להרבה תקיעות קטנות ולהרוס את רצף העבודה.

גם דריוורים לא מעודכנים יכולים לגרום לצרות לפעמים.

ואני לא מדבר על הדריוורים הברורים מאילהם.

דריוורים ללוח, לכרטיס , לצי'פ אודיו.

וכל דריוור אחר שיצרן הלוח מספק לדגם הזה ולא "חובה" להתקינם כי הוינדוס "מזהה" ומגיע עם דריוורים משלו שחלקם נוצרו ב2009 וחלקם לא עודכנו מאז 2007.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי התוצאות מטרידות כי הבקר של SATAIII אמור להיות מובנה בצ'יפסט ומשום מה הוא מספק תוצאות מעפנות.

אופטימיזציה - לא לכונן הזה, וגם בכונן שעשיתי זה רק שיפר אותו.

מה זה PAGEFILE?

קבצי CASH הכוונה זמניים? כמו TEMP של מערכת הפעלה והדפדפן? כי אם לזה התכוונת, אז לא...

ההארדיסקים משמשים לאחסון קבצים בלבד, כל התוכנות הותקנו על ה-.

לא הפעלתי שום מצב שינה לכוננים, יכול להיות שזה בהגדרות ברירת מחדל של הכונן או מערכת ההפעלה?.

בכל אופן, כנראה שזה מה שקשור לסל המיחזור המתעכב.

אתה בעצם אומר שכאשר קובץ נמחק הוא יושב עדיין על הכונן המקורי שלו כל עוד לא נמחק לצמיתות?

בעיקרון יש לי את הכוננים של סיגייט והבנתי שיש סיכוי שהם נכנסים אוטומטית למצב שינה, ולכן הם משמיעים צפצופים (משהו שקשור לראשים שלהם כנראה, מישהו פעם אמר לי את זה ואני לא זוכר בדיוק את כל הסיפור).

לגבי דרייברים, אני תמיד מעדכן את כל הרשימה מהאתר של הלוח, וגם עכשיו שהחלפתי בין שני ה-, התקנתי את כולם.

עדכון חשוב!

החלפתי בין הפורטים של ה- ועכשיו חיברתי אותו ל-SATA2 והתוצאה הסופית זהה במבחן לחיבור שלו ל-SATA3.

וכל זה, למרות שמהירות הקריאה היתה בערך פי שניים בחיבור SATA3 אבל כל השאר לא בא לידי ביטוי בשאר המקצים של המבחן ובתוצאה הסופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצ"ב התוצאות משני החיבורים:

SATA3:

40244693.png

SATA2:

39943787.png

אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מדוע הציון הסופי אינו משתנה למרות השינוי במהירות הקריאה, ומדוע מהירות הקריאה נותרת נמוכה?

כמו כן, גם אם יש עוד משהו שמעורר שאלות בתוצאות הנ"ל.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי עוד פרמוט ובינתיים המחשב וה- עובדים אחלה (ניתקתי את כל ה-HDD שהיו מחוברים)

מבחינת הציון הסופי, הוא קיבל 480.

יש מצב שמה שמשתנה בין SATA3 ל-SATA2 זו רק מהירות הקריאה? וכל הציון הסופי לא אומר יותר מדי?

זה המבחן הכי עדכני. אשמח אם מישהו יאמר לי אם יש כאן נתון בעייתי כלשהו, או שזה בסדר גמור.

תודה רבה!

imagejwp.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם 430 לא ציון גרוע במיוחד.

אולי קצת נמוך יחסית ללוח חדיש.

וכמו שאתה רואה עכשיו אתה מקבל 480 שזה מסתדר בול עם תוצאות אחרות של הכונן בלוחות חדשים.

לא יודע אם הכונן אשם במשהו.

בדרך כלל אין בעיות בכונני , ואם יש הם קצת יותר בולטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאין בכלל בעיה? ומה שהרגשתי זה היה בגלל הכוננים הקשיחים כמו שאמרת בהודעות הקודמות?

אם מסתכלים על הביצועים ב- וכל שאר הפרמטרים שהמבחן בודק, הכונן מתפקד טוב? כי נכון לעכשיו אני לא מרגיש שיש בעיה.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזו תוכנה שבודקת את הקשיחים?

שניהם ברקודה 7200 2TB שדווקא אמורים להיות מהירים במיוחד ביחס ל-HDD אחרים.

העניין הוא שיש להם מנגנון מסוים של חסכון בחשמל שאולי מאט אותם וצריך למצוא דרך לווסת אותו או לכבות אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...