איך להיפתר מ אקנה אחת ולתמיד? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להיפתר מ אקנה אחת ולתמיד?

תינוק22

Recommended Posts

שלום,אני בן 23 נמאס לי כבר מהפצעים המכוערים האלה על הפנים , ניסיתי כל משחה אפשרית קלירקס וכל זה אבל זה סתם זבל ובזבוז זמן .

מצד שני אני לא מתכוון לוותר על אכילת ג'אנקפוד .

מה יפתור את הבעיה אחת ולתמיד??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי רואקוטן פתר, אבל זה חצי שנה של טיפולים.

הייתי פעם אצל רופאת עור ולא הסכימו לתת לי את זה , היא נתנה כדורים ואיזה משחה שעזרו אבל בקטנה .

ותאמת שלא אכפת לי שאומרים שרקוטאן פוגע בכבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי ראקוטן די הרבה זמן,יש לזה הרבה תופעות לוואי,לי היה בעיקר כאבי פרקים ויובש די רציני בפנים.

הפסקתי לקחת כי הבדיקות של התפקודי כבד לא יצאו טוב אבל זה כבר היה לקראת סוף הטיפול אז לא נורא.

תשקול אם כדאי לך,הכדורים האלה הם די סבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לשמור על נקיון אידאלי של העור.

וכיוון שאין אידאל בעולם, צריך לפחות להשתדל.

תנסה סבון נוזלי של חברה SEBAMED. הוא גם אנטיבקטריאלי ועוזר לפצעים להגלם יותר מהר.

תשתמש בו כל פעם כשאתה חוזר הביתה, בבוקר ובערב.

אמנם תקח בחשבון שעור שלנו מתחלף כל תקופה מסויימת, אז תעזר בסבלנות.

חוץ מזה, גם האוכל יכול להשפיע. אם אתה אוכל הרבה שוקולד-תנסה להמעיט בכמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניקוי פנים עם אלכוהול/סבון פנים/סבון ומים חמים עם מגבת עדינה ונקיה יעזור לשפר את המצב. כמובן שלדעתי רוקטאן/כדורים יהיו הכי יעילים.

תקפיד לגוון בין הדברים הללו כי הגוף מתרגל לתרופה מסוימת ולמעשה "מפתח נוגדנים", ואז היא כבר לא יעילה עד שתעבור למשהו שונה והוא "ישכח" את השפעת התרופה הישנה. ככה זה אגב גם עם קשקשים.

עוד דבר שיכול לעזור מאוד אומנם קצת "עליז"/נשי והוא מסכת פנים שתעשה עבודה טובה לפנים שלך. תבדוק ביוטיוב וכאלה, יש מדריכים טובים או שתקנה משהו קנוי.

והערה הכי חשובה, תשתדל לאכול ג'אנק פוד שמכיל פחות שמן עמוק שבדר"כ גורם לשומניות יתר בפנים.

לסיכום- תשתה הרבה מים שיגרמו לניקוי הגוף מזיהומים שבסוף מתפרשים לך על הפנים. זה יעזור! כמובן שגם פירות וירקות לא יזיקו ויעשו טוב לבריאות על הדרך.

בהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע ההמלצות שנתנו כאן נכונות, הפצעים נוצרים מנקבוביות על הפנים שנסתמות בגלל שומן ולכלוך ואז נוצרת דלקת ונפיחות (=פצע).

צריך לשמור על עור נקי בפנים ולהמנע מדברים שגורמים לעור שומני. אני חושב שאם תתמיד בזה זה יפתר אחרי כמה זמן.

אני מציע לך ללכת לרופא עור טוב ולהקשיב להמלצות שלו.

אתה יכול להתחיל בלהציג את הבעיה לרופא המשפחה שלך שודאי ישלח אותך לרופא עור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בדיוק קשור לרמה של הניקיון של האדם , זו תופעה שבעיקרה קשורה להורמונים והתוצאה שלה היא דלקת.

זה בעיקר תורשתי.

הטיפול הוא ליופי ובדרך כלל אי אפשר לטפל בגורם עצמו ,בדרך כלל מטפלים בסימפטום.

כדורים זה הפתרון הכי קשה והכי בעייתי וקודם מנסים פתרונות אחרים כמו משחות אנטיביוטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...